Start Forum Inne Telix.pl Karty microSDHC Verbatim dla aktywnych użytkowników: wyniki

Viewing 12 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Konkurs dla najaktywniejszych użytkowników ma na celu promowanie zarejestrowanych użytkowników, którzy swoim komentarzami i głosowaniami przyczyniają się do rozwoju portalu Telix.pl. Czekamy na Państwa udział w życiu portalu i chcemy go docenić. W tej edycji rozdajemy pięć kart Verbatim SDHC 32GB Class 10.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Karty microSDHC Verbatim dla aktywnych użytkowników: wyniki

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      przepraszam bardzo ale to jest ORGINALNE zdjecie i dane exif sa widoczne, wiec prosby nie panimaju 😉

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      nie ma sprawy. dziekuje za wyroznienie.
      gratulacje dla reszty nagrodzonych 🙂

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Wielkie dzięki i gratulacje dla pozostałych zwycięzców. Adresik zaraz wyślę

    • rallyrychu
      Participant
      Liczba postów: 180

      Gratulacje dla zwycięzców!

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      nie mogloby byc linkow przy tych nagrodzonych zdjeciach,
      bo zeby je zobaczyc to trzeba troche poszukac ale np przy zdjeciu LesH’a jest to niemozliwe bo jego zdjecia konkursowe maja taki sam tytul i nie wiadomo ktore to 😉

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Dziękuję za niespodziewane wyróżnienie, tym bardziej, że wrzuciłem bardzo przeciętne fotki. Inni załadowali znacznie lepsze, niektóre wręcz naprawdę ciekawe pod wieloma względami, ale cóż… Niezbadane są diecezje Telix-owskie.
      Jak przypomniałem w swoim komentarzu (z dn. 2013.09.25 g.11:02) pod newsem z zasadami zabawy '… nadal bawię się konkursem bez apetytu na nagrodę dla siebie. W razie wygranej albo poproszę o wysłanie nagrody wskazanej przeze mnie osobie, albo zdam się na decyzję i wybór redakcji Telix.pl, jak to było i czyniłem do tej pory.” Moje stanowisko się nie zmieniło. Korzystając zatem ze sposobności, proszę o wysłanie mojej nagrody osobie, której dane adresowe wysłałem właśnie emalią. Serdecznie gratuluję wszystkim współlaureatom, życzę wiele pożytku z sympatycznych i praktycznych nagród. Sam jestem ciekaw, która to konkretnie fotka z tej amatorszczyzny na mojej galerii została szczególnie wyróżniona. Czekam na wprowadzenie LINK-ów obok informacji o nagrodach i pozdrawiam wszystkich, włącznie z podejrzanymi o redagowanie newsów tego portalu.

    • BlasterM
      Participant
      Liczba postów: 611

      Gratuluję zwycięzcom, a wszystkim nienagrodzonym życzę szczęścia w przyszłych konkursach Telixa!

    • adlugi
      Member
      Liczba postów: 54

      Dziękuje 🙂

      Pozdrawiam wszystkich….
      Artur

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Współzawodnictwo duetu 'sztyvny’ – 'adługi’ było ciekawe i często wyrównane. Szli 'łeb w łeb’ na punkty.

    • sztyvny
      Member
      Liczba postów: 78

      no cóż – trudno. Trzeba odwiedzać ciekawsze miejsca latem xD ale gratuluję zwycięzcom 🙂

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      karta dotarla.
      jeszcze raz dziekuje 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Karta dotarła… zainstalowałam ją na swój smartfon Samsung Galaxy S3 mini … teraz sprawdzam jej działanie… pierwsze wrażenie: ulga i poczucie komfortu… komórka rozrosła się w komputer 🙂

Viewing 12 reply threads
Reply To: Karty microSDHC Verbatim dla aktywnych użytkowników: wyniki
Your information: