Start Forum Inne Telix.pl Karty microSDHC Verbatim dla aktywnych użytkowników na Mikołaja

Viewing 26 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Konkurs dla najaktywniejszych użytkowników ma na celu promowanie zarejestrowanych użytkowników, którzy swoim komentarzami i głosowaniami przyczyniają się do rozwoju portalu Telix.pl. Czekamy na Państwa udział w życiu portalu i chcemy go docenić. W tej edycji mamy do rozdania cztery karty Verbatim SDHC 32GB Class 10.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Karty microSDHC Verbatim dla aktywnych użytkowników na Mikołaja

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      a ja akurat szukam karty 32 GB 🙂

    • brysiu73
      Member
      Liczba postów: 11

      fajny konkurs

    • pleisik
      Participant
      Liczba postów: 68

      No więc trzeba wziąć się ostro za robotę 😀

    • Jaro070
      Member
      Liczba postów: 142

      Jeżeli nie dodam zdjęcia, to także mogę wygrać kartę?

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Chyba coś z rankingiem nie tak bo punkty są chyba jeszcze ze starego?

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Przypominam, że czekamy na zdjęcia świąteczno-mikołajkowe, bo te będą podstawą do przyznania nagród. Andrzej

    • BlasterM
      Participant
      Liczba postów: 611

      Serdecznie witamy w gronie czytelników Telixa [b]AdamaRbk[/b]!. W związku z jego ponadprzeciętną aktywnością, mam jednak postulat aby wydłużyć listę „Ostatnio na forum” publikowaną na stronie głównej, bowiem erupcje jego kreatywności od czasu do czasu znacznie utrudniają śledzenie wypowiedzi innych użytkowników. Być może po zakończeniu konkursu będzie można powrócić do starego układu strony 😉

    • accent
      Member
      Liczba postów: 70

      fajny konkurs, taki kreatywny- już myślę nad foteczką:D

    • AdamRbk
      Member
      Liczba postów: 416

      ale nie będę robił scen kartę sobie kupię 🙂 więc mnie nie bierzcie pod uwagę 80zł na kartę to mam odłożone haha

    • AdamRbk
      Member
      Liczba postów: 416

      jak mam czas to zawszę coś skomentuję i nie jestem tu dla konkursu więc spokojnie ludzie nie bójcie się mam nadzieję że kartę dostanie osoba która jej potrzebuje bo ja jej nie chcę i nie potrzebuję

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      MicroSD32GB class10 Verbatim to rewelka. Znajoma bardzo się z takiej cieszy, ceni jej pojemność w smartfonie oraz prędkość zapisu i odczytu. Naprawdę świetna, praktyczna i wszechstronnie przydatna nagroda dla każdego, kto ją wygra. Powodzenia, tylko nie zaspamujcie telixowego forum w pędzie po nagrodę 😀 bo ostatecznie to fotki zdecydują. Wystarczy być w pierwszej dziesiątce. Z merytorycznych podpowiedzi i porad każdy będzie się cieszył, ale z pustych śmieci – nie bardzo.

    • itm365
      Member
      Liczba postów: 297

      a czemu nie ma konkursu bez zdjęć? 🙂

    • itm365
      Member
      Liczba postów: 297

      [quote]Niestety nie. Nagrody będą przydzielane w drugim etapie konkursu. A zdjęcia z 10-siątki rankingowej, związane z tematem będą brały udział w ich przyznaniu. Andrzej [/quote]

      jjakieś pomysły co powinno zawierać zdjęcie?

    • itm365
      Member
      Liczba postów: 297

      a czy można dodać kilka zdjęc?

    • itm365
      Member
      Liczba postów: 297

      [quote]Jak najbardziej. Wybierz kilka/-naście najlepszych fotek i załaduj. Reszta w rękach i gestii jury konkursowego. 😎 [/quote]

      No to super, dzięki wielkie za odpowiedź 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Mam mały apel, by użytkownikowi AdamRBK odjąć punkty w rankingu za „sztuczne nabijanie punktów” podając jako przykład kilka-kilkanaście komentarzy pod artykułem związanym z nowym systemem.

    • AdamRbk
      Member
      Liczba postów: 416

      widać ktoś tu zazdrości więc odpłyń i wez się za komentowanie , na prowadzeniu w konkursie jest itm365 🙂 masz nokię 625 ?? coś napiszesz o tym ekranie bo myślę nad tym modelem i nie wiem czy warto go kupić 🙂

    • AdamRbk
      Member
      Liczba postów: 416

      itm tak ja na jednej aukcji także chyba ktoś kasy potrzebował ale wydaję mi się że kosztuje ok 110zł za 100zł mam już 64gb więc czy warto kupić 32 czy 64 gdyby mój smart obsługiwał 64 wybrałbym 64 🙂

    • AdamRbk
      Member
      Liczba postów: 416

      tym bardziej nie jest to karta UHS-1 a UHs-1 Adata już za 72-73zł idzie dorwać

    • AdamRbk
      Member
      Liczba postów: 416

      no jesteś bo ja nie biorę udziału w konkursie bo nie mam pomysłu a nie chcę robić takich samych zdjęć jak inni 🙂 a ekran widać tą pixelozę ??

    • itm365
      Member
      Liczba postów: 297

      a jak sprawdzacie czy fotki są z telefonu? ja napisałem że mam nokię, ale część zdjęć dodaję z mojego poprzedniego HTC którego w chwili obecnej nie używam, albo sporadycznie (na przykład do zdjęć), wiec nie dodałem informacji o nim na portalu 🙁

    • itm365
      Member
      Liczba postów: 297

      zaraz koniec konkursu 🙂 ciekawe jaki będzie rezultat 😉

    • Bita-po
      Participant
      Liczba postów: 1040

      Andrzeju zdublowały mi się posty. Proszę o odliczenie z rankingu jeśli będzie to miało wpływ na miejsce w 10tce, bo nie wiem czy skrypt, nie naliczy x2 , anie było to z mojej strony celowe, tylko przeglądarka się zacięła i po odświeżeniu, komentarz pojawił się drugi raz. Można policzyć chyba duble prawda ?

    • itm365
      Member
      Liczba postów: 297

      [quote]No problem, jeden news 🙂 Ważne, aby zdjęcia były, bo te będą brane pod uwagę. Andrzej
      [/quote]

      Kiedy wyniki konkursu? 🙂
      nagrody rozumiem że lecą pocztą? 🙂

    • itm365
      Member
      Liczba postów: 297

      [quote]OK. Byłem pod koniec 10tki, więc nie wiem czy się załapałem… a zauważyłem, że mi się post zdublował. Chyba zdążyłem wrzucić zdjęcia 🙂 Opis też brany pod uwagę, czy sam obrazek ? [/quote]
      Sądzę że jeśli na obrazku widac coś co dotyczy świąt, to opis nie jest wazny 😉 Ale mogę się mylić 😉

    • itm365
      Member
      Liczba postów: 297

      [quote]pomysł na prezentację tematu. [/quote]

      o tym chyba nic nie było w wątku :/

Viewing 26 reply threads
Reply To: Karty microSDHC Verbatim dla aktywnych użytkowników na Mikołaja
Your information: