Start Forum Inne Telix.pl Karty microSDHC Verbatim dla aktywnych użytkowników na Mikołaja: podsumowanie

Viewing 12 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Konkurs dla najaktywniejszych użytkowników ma na celu promowanie zarejestrowanych użytkowników, którzy swoim komentarzami i głosowaniami przyczyniają się do rozwoju portalu Telix.pl. Czekamy na Państwa udział w życiu portalu i chcemy go docenić. W tej edycji rozdaliśmy cztery karty Verbatim SDHC 32GB Class 10, oto zwycięzcy.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Karty microSDHC Verbatim dla aktywnych użytkowników na Mikołaja: podsumowanie

    • Bita-po
      Participant
      Liczba postów: 1040

      Gratulacje 🙂 Tak właśnie typowałem zwycięzców 😛

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Gratuluję zwycięzcom i z niecierpliwością czekam na weryfikację zdjęć 🙂

    • BlasterM
      Participant
      Liczba postów: 611

      Gratuluję [b]itm365[/b] i dziękuję za wyróżnienie!

    • Bita-po
      Participant
      Liczba postów: 1040

      Czekam już na przyszły tydzień… 🙂

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Gratki Panie i Panowie 😉

    • itm365
      Member
      Liczba postów: 297

      hej hej 🙂 przepraszam że tak późno: dzięki wielkie za docenienie 🙂 🙂
      i za super nagrodę 🙂 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Nadsyłanie i weryfikację fotek tematycznych zakończono czy niekoniecznie – z powodu braku danych EXIF zdjęć dwojga laureatów? Od czwartku wieczorem jestem na wyjeździe. oderwany od aktualności na Telix… 🙁

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Pierwsze karty zostaną wysłane jutro. Weryfikacja, jest konieczna w celu pokazania, że szanujemy naszych Czytelników i każdemu dajemy szansę udowodnienia nam, że możemy się mylić. Andrzej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      A gdzie się podział użytkownik Adamrbk? Taki aktywny był, czasem po kilka postów pod tematem. A teraz po zakończeniu konkursu niewiele pisze. Obraził się czy co?

    • itm365
      Member
      Liczba postów: 297

      Hej 🙂 dzięki po raz kolejny, dziś wyjąłem kartę ze skrzynki, szybko poszło 🙂 działa idealnie w mojej lumii. Lepiej niż sama Lumia 🙂

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Prosimy zainteresowane osoby o kontakt z Redakcją w celu wysłania nagród. Andrzej

    • BlasterM
      Participant
      Liczba postów: 611

      Gratulacje, [b]sebi997[/b] i [b]Blom[/b]!

Viewing 12 reply threads
Reply To: Karty microSDHC Verbatim dla aktywnych użytkowników na Mikołaja: podsumowanie
Your information: