Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim Karta microSD Transcend 1GB w telefonach myPhone

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Grupa Kapitałowa TelForceOne nawiązała współpracę z Transcend, międzynarodowym producentem nośników pamięci. Dzięki niej telefony komórkowe marki myPhone sprzedawane będą wraz kartą pamięci microSD Transcend o pojemności 1 GB.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Śmiech mnie ogarnia gdy czytam że myPhone to jest zaawansowana technologia.

      A gdy czytam "o rozbudowanej książce adresowej" to już tak się śmieję że aż się tarzam po dywanie.

      Ja nie widzę w tych telefonach nic zaawansowanego a wprost przeciwnie…. takie proste funkcje i beznadziejne menu miały moje pierwsze telefony przed 10-cioma laty.

      Współczesne telefony obsługują karty o pojemności 4GB, a już minimum 2 GB, a oni się tu chwalą zaawansowaną 1GB technologią.

      Posiadam "multimedialny" telefon z TV 8830 który nie czyta standardowych plików video komunikując że plik uszkodzony a ten sam plik działa na innych telefonach:)

      Totalne chińskie badziewie!!!! Z pół angielskim interfejsem.

      Radzę potencjalnym nabywcom tego "Cuda zaawansowanej technologii" aby dobrze przemyśleli zanim kupią ten chiński wynalazek.

      Pozdrawiam

    • johnny-18
      Member
      Liczba postów: 1015

      Transcend? Co to za firma? Pewnie taka która im sprzedaje te karty za 1-2zł… Bo Kingston 1GB to ok 10zł w hurcie…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Czyta czyta tylko rusz głową a nie pisz głupot. A na dodatek zapakowałem 2 karty 4GB SDHC i wymiata.Pewnie na 2 x 8 SDHC też by śmigał.Ja jestem zadowolony,i częściej go noszę niż z Palma.

Viewing 3 reply threads
Reply To: Karta microSD Transcend 1GB w telefonach myPhone
Your information: