Start Forum Sprzęt Nawigacja Kaj Ty jedziesz: czyli nauka jazdy po śląsku w NaviExpert (video)

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Już od czwartku, 9 czerwca nawigacja NaviExpert prowadzi nas do celu po śląsku. Głos to nie byle jaki. Lektorem w polskim systemie nawigacji mobilnej został dobrze znany z telewizyjnego programu TVN „Nauka Jazdy” licencjonowany instruktor Grzegorz Stasiak.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Kaj Ty jedziesz: czyli nauka jazdy po śląsku w NaviExpert (video)

    • jogi
      Participant
      Liczba postów: 332

      Fajna sprawa 🙂 Pamiętam go z progamu „nauka jazdy” i jeżeli komendy głosowe będą podobne do tych z programu to głos Stasiaka może na stałe zagocić w moim telefonie 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Ja już mam pobrany, nowy lektor jest zabawny, ale co równie ważne nie denerwuje przy trasach dłuższych niż 10 min 🙂 Osobiście bardziej mi odpowiada niż Dżoana.

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Coć pięknego! Uwielbiam Slązaków, ich MOWĘ i poczucie humoru! Oby tylko dało się to wgrać tą nawigację na moje Nokie: E90, N95 bi N97mini oraz Samsunga Galaxy S II 9100? Pozdrawiam wszystkich ze Sląska 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      LesH: listę kompatybilnych modeli znajdziesz tutaj: http://getne.pl/default-ota/, ale z tego co kojarzę większość wymienionych przez Ciebie obsługuje NaviExpert 🙂

Viewing 4 reply threads
Reply To: Kaj Ty jedziesz: czyli nauka jazdy po śląsku w NaviExpert (video)
Your information: