Jesteś tutaj:---Jakie gadżety dla klientów

Jakie gadżety dla klientów2017-08-08T11:02:36+02:00

Start Forum Inne Hydepark Jakie gadżety dla klientów

Viewing 7 reply threads
 • Author
  Posts
  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Szykuje nam sie w firmie dzień otwarty.Chcielibyśmy przygotować jakieś niedrogie gadżety reklamowe dla klientów. Macie moze jakies pomysły?

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   kubeczki z logo firmy
   dlugopisy
   breloki
   czy też notesy. Standard……

   Najlepiej zerknij sobie do hurtownii takich gadżetów reklamowych. Warto byłoby zastanowic się nad czymś oryginalnym.
   [url]http://www.opengift.pl/[/url]

   Reklama
  • wiedzma
   Participant
   Liczba postów: 4

   Jeżeli dopiero otwieracie firmę to ciężko oferować gadżety reklamowe klientom którzy nie wiążą oferowanych przez was produktów z marką. Gadżety przydają się, gdy marka jest już rozpoznawalna. To taki bonus ode firmy. W pierwszym etapie należy zadbać o odpowiednią kampanię reklamową skupiającą się na oferowanych produktach i lokalizacji firmy. Najlepiej skorzystać z firmy która od początku zrobi wszystko w odpowiedniej, oryginalnej i rozpoznawalnej grafice. My korzystamy z Fabryki Reklamy z Łodzi, mieszczącej się na Piłsudskiego 143. Przygotowali nam zarówno ulotki jak i bilbordy, czy podświetlany panel reklamowy z wydrukowanym na drukarce 3D logo naszej firmy. Zamiast gadżetów na otwarciu oferowaliśmy bon zakupowy gratis.

  • tetrus
   Participant
   Liczba postów: 1

   Miałem taki sam problem, jak twój, ale na szczęście trafiłem na ofertę firmy Lemach http://lemach.pl/. Oni potrafią dobrać najlepsze gadżety do każdej branży, dzięki bogatemu asortymentowi artykułów reklamowych i wieloletniemu doświadczeniu.

  • Volta Gostyń
   Participant
   Liczba postów: 1

   @tetrus ale ceny to mają z kosmosu jakieś 3 galaktyki poza rynkiem

  • juliajoness00
   Participant
   Liczba postów: 2

   Sweaters are in style in winters and have been a versatile item of clothing that can be worn on any outfit. If you are in need of sweaters it is easy to get help from sweater suppliers directory available on the internet to source some amazing style to compliment your personality. Fashion is important in every season. There are many different types of sweaters available in the market and to buy the best it is recommendable to look for it over the internet and compare the prices to purchase the best one at the best wholesale price. Do you think sweaters can add to your fashion and unique style?

  • Kazikdobry
   Participant
   Liczba postów: 1

   Jak dla mnie spoko opcja to oryginalne skarpetki jest to gadżet praktyczny i napewno każdemu się spodoba.

  • bulek11
   Participant
   Liczba postów: 3

   Słyszałem, że już coraz bardziej odchodzi się od długopisów i ogólnie akcesoriów papierniczych. Co mogę w takim wypadku dać swoim klientom?

Viewing 7 reply threads
 • You must be logged in to reply to this topic.