Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Wojna cenowa w sektorze prepaid

Viewing 363 reply threads
  • Author
    Posts
    • bruno
      Member
      Liczba postów: 218

      Jak wiadomo- rozpoczęła się wojna cenowa. Play Fresz- 29gr/min do wszystkich. Simplus- to samo. Heyah- w pakiecie "taniej do wszystkich" zmniejszyła stawki do 25gr/min- i teraz pakiet jest bardziej opłacalny od równej taryfy.
      Na razie nie wiadomo jaki będzie ruch TT i prepaidów Orange, ale wychodzi na to, że prepaidy stają się bardziej opłacalne niż abonament. Co sądzicie o tej sytuacji? Jak się rozwinie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Tak jak wspomniałeś kolejny krok należy do Tak-Taka i Orange. W pewnym sensie to od nich uzależniony jest dalszy przebieg wydarzeń – jeśli zejdą jeszcze niżej to być może pojawiać się będą kolejne obniżki, a jeśli pozostana na tym samym pułapie co pozostali to niższych cen już nie uzyskamy, bo czy to w ogóle możliwe? "Abonamenciarzom" może byc teraz przykro…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Moim zdaniem zaczęło się od plusa: 29 gr/ min. Potem Play wypuścił 26 gr/min , a teraz Heyah zaatakowała z 25 gr za minutę i smsami za 0 gr.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Perrin pokręciłaś najpierw był play z 29 gr, potem plus też z 29 gr, a teraz wyszła heyah z 25 gr i 0gr za sms ale w pakiecie – jeszcze nie ma nic za darmo

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Tak czy siak została przekroczona pewna granica w opłatach za połączenia. W końcu sieci umożliwiły tanie połączenia z innymi operatorami. Tylko pytanie co powinni otrzymać teraz ludzie w abonamentach, aby im się opłacało.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      skoro operatorzy tak walczą o pre-paidowców to może operatorom się abonamenty nie opłacają?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A może chodzi o to, że ludzie zaczynają użytkowanie telefonów od włąsnie pre-paidów? Rodzice zawsze kujpują dziecom najpierw telefon na karte, bo boją się astronomicznych rachunków.
      Tak czy owak, odnośnie chronologii: whatever. I tak nie zmieniam sieci. Choć przyznam, że czułam pewien niepokój ostatnimi czasy, bo wokół było masę nowych, atrakcyjnych promocji, a Heyah zaciekawiła mnie tylko mobilnym internetem. Czułam się niedopieszczona!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no niby tak, ale przecież dzieci jest mniej niż dorosłych…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Moda na prepaidy jest coraz szersza i podobno ma związek z kryzysem. Ludzie tracą pracę i moga nie wyrobić z regularnym płaceniem rachunków. W takiej niepewnej sytuacji pre jest najlepszy. Po prostu nie jest kłodą u nogi.
      Jeśli chodzi o wojnę cenową- Orange ani Era na razie nie zmniejszyło stawek. I wydaje mi się, że tego nie zrobią. Sam zostaję w TT, bo mam tam za grosze do tych, z którymi najczęściej rozmawiam. Dzwoniąc z Play Fresza czy Simplusa musiałbym znacznie więcej wydawać na rozmowy.
      Czytałem też artykuł na pewnym portalu, gdzie już snuje się spekulacje: że niebawem Play zostanie po prostu wykupiony I na tym zakończy się wojna cenowa.
      A stawki i tak mają spaść gdzieś w okolicy lata.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      na orange i erę też przyjdzie czas – prędzej czy później obniżą bo użytkownicy to na nich wymuszą…
      tymczasem z rynku pomału znikają tacy "konkurenci" jak snickers mobile, mbank mobile i im podobni – nie mają pieniędzy na dobre promocje wobec czego nie mają siły przebicia…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Z pewnością Era i Orange coś wprowadzą. Pomimo wprowadzenia w Playu niższych stawek do wszystkich to wciąż wszyscy do nich mają znacznie drożej i to wielki minus…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      różne już argumenty ze strony "playowców" słyszałam na temat "nieszkodliwości faktu, że do nich dzwoni się drożej". ja jednak zgodzę się z tobą, że jest to duży minus tej sieci – nie ważne po której stronie słuchawki się jest

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Orange jeszcze nie wyszedł z "rewolucyjną" odpowiedzią na stawki w Play czy sim+. TT wprowadził nową stawkę w taryfie Godzina za Grosze w NTT- godzina rozmowy kosztuje teraz 29gr.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Kto wie, może orange szykuje się z czymś "super". Ogólnie trzeba pogratulować pozostałym sieciom za szybkie riposty na atak playa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie słychać, aby Orange wychodziło z czymś ciekawym, aż normalnie żal ich klientów bo to jedyna sieć,, która niezaproponowała nic ciekawego. Odnośnie Tak-Taka to teraz godziny za grosza są za "marne" grosze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja słyszałam argument, że playowca nie obchodzi to, ze ktoś do niego ma gorzej, skoro on sam może mieć taniej. Podłe, jak na mój gust.
      Tak czy owak niedługo w części sieci nie będzie się już liczyło, gdzie masz więcej znajomych. Np. teraz spośród przebieraj-wybieraj "taniej do wszystkich" jest jedynym rozsądnym pakietem. (zastanawiam się, czy pozostałe też zmodyfikują…), więc Heyah, która wcześniej była raczej wewnątrzsieciowa, stała się… otwarta na inne sieci…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      zypolek – nie słychać bo może szykują coś po cichu – tego nie wiadomo…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Szykuje się nowa oferta na kartę w Orange- samo Orange już podało do wiadomości, że zabiorą głos w tej wojnie cenowej, ale jeszcze nie wiedzą jak Mnie pozytywnie TakTak zaskoczył. Spodziewałem się, że wyjdą z podobną do fresha, sim+ czy heyah ofertą. Ale zadziałali na innym froncie i stworzyli unikatową ofertę z mega tanimi rozmowami do sieci/na stacjonarne. Ale dobrze, bo nie chciałbym kolejnej podobnej taryfy "tanio do wszystkich" u kolejnego operatora. Bo to już jest mało konkurencyjne. A tak, z moich szacunków wynika, że będę sporo do przodu na gzg

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hehe, nie ma to jak dobra wypowiedź: zrobimy ale jeszcze nie wiemy jak

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Przynajmniej szczera Sim+ wyszedł z nową ofertą praktycznie w tym samym czasie, co fresh. Wydaje mi się, że na tej linii były jakieś przecieki. Heyah zareagowała bardzo szybko, ale jednak z pewnym opóźnieniem- pakietem 25gr/min. Ostatnio zareagował TT- 29gr/godzinę rozmowy w sieci i na stacjonarne. Trochę to trwało. nie dziwię się, że Orange jeszcze nic nie zaproponowali, bo mimo wszystko nowa oferta to nie jest takie hop siup Choć z drugiej strony- nieciekawie być zawsze ostatnim…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie wiem, jak wy, ale ja oglądając reklamy plusa, oglądam sobie fajne filmiki i potem nie wiem, jaka w końcu oferta była przedstawiona. Tylko, że gadali po francusku.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      przyznam, że nie mam pojęcia o jakich reklamach mówisz to chyba też o czymś świadczy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Chodzi o ideę rewolucji: odwołanie do Rewolucji Francuskiej. W reklamach chyba RajfajzenBanku też są teraz odwołania do rewolucji, Rewolucji Październikowej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a coś mi tam świta, ale jak przez mgłę. to już reklamy tego banku bardziej kojarzę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Coś się długo to Orange zbiera, inni wyjdą pewnie z kolejnymi ofertami, a oni wciąż będą myśleć. Ja aktualnie planuje wygrać Mercedesa

      http://www.era.pl/pl/100mercedes

      Zobaczymy jak to pójdzie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      zypolek no niech Ci będzie, ale spośród tej setki to pamiętaj, że jeden jest mój, jeden mojego chłopaka i jeden dla moich rodziców

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Drobna sugestia- jeśli chodzi o konkursy typu 100 mercedesów w Erze- proponuję zakładać nowy wątek, a nie offtopować istniejący.

      Orange podobno wypuszcza prepaida z kolejną równą taryfą: 29gr/min. Czyli pojawia się kolejna, podobna oferta. Moim zdaniem, jeżeli faktycznie coś takiego wypuszczą, to rynek będzie przesycony tego typu ofertami. Ale może wojna potrwa dalej i jeszcze zmniejszą stawki do wszystkich sieci

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      kolejne obniżki to kwestia maksymalnie paru miesięcy – jak obniżą MTR to znowu się zacznie szaleństwo…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Obniżki MTRów zostały zapowiedziane na początek lipca. Cała ta wojna cenowa wyprzedziła tylko to, co i tak ma nadejść.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Bruno jakie jest Twoje źródło informacji bo nigdzie czegoś takiego nie mogę znaleźć. Na stronie Orange w Orange Pop wciąż się chwalą 65 groszami za połączenie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      widzieliście newsa na stronie głównej? Era robi przymiarki do wykupienia P4…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Zypolek, UKE co jakiś czas zapowiada zmniejszenie MTRów. Co do chęci wykupienia p4 przez Erę… To nie wydaje mi się, żeby to doszło do skutku. Play jest pod specjalnym nadzorem, jako konkurencyjny operator.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ale w artykule pisali jasno, że wykupią tylko w przypadku gdy Play sam wysunie taką propozycję…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wiem, czytałem. Wyszłoby to wszystkim na dobre, bo wtedy skończyłyby się nierówności w traktowaniu operatorów. Wyższe MTRy dla Play’a odznaczają się największą dysproporcją w UE. Po prostu ewenement na skalę Europy. Po dwóch latach sytuacja powinna się zmienić w tej kwestii, żaden inny operator wirtualny nie miał takich przodów. Podobno żyjemy w kraju, w którym panuje wolny rynek. Nie powinno się windować kogoś na siłę i to kosztem innym firm. Ale widać- są równi i równiejsi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      z drugiej strony jak Play zniknie to wróci oligopol i ceny staną w miejscu… mam mieszane uczucia co do tej perspektywy – z jednej strony masz rację a propos tych MTRów, a drugiej – ja i tak jestem wierna mojej sieci i na play nie zmienię, ale dzięki dużej konkurencji mój operator co rusz daje nowe promocje i obniża ceny

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wykupienie przez Erę Playa byłoby pozytywane dla samej Ery, ale dla nas nieszczególnie, Play robi sporo zamieszania przez co inni operatorzy muszą również aktywnie działać. Oby nie powróciły czasy sztywnych cen.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czasy sztywnych cen mieliśmy chyba tylko na samym początku GSM w Polsce…
      Tak czy owak, moją spontaniczną reakcją na tę wiadomość było "WOW!!!".

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Era nie kupuje P4, Era wyraża tylko gotowość zakupu tego operatora. Na razie Play jest dotowany i raczej niedochodowy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Perrin no ostatnimi czasy może ni były aż tak sztywne, ale jakoś tak te wszystkie promocje wszyscy wyważali i nie kwapili się do obniżek…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ceny poleciały w dół dlatego, że Play agresywnie chce pozyskac nowych klientów. A ceny leciały w dół już od dawna- np. kiedy weszła Równa Taryfa Heyah kilka miesięcy temu- nie było tańszej opcji na rynku. Biorąc pod uwagę np. podwojenia w sieci Era, to stawki wyjściowe na poziomie trzydziestu kilku groszy do wszystkich sieci są od dawna. Poza tym- w lipcu będzie kolejna obniżka MTRów, więc stawki i tak pójdą w dół. A teraz, jak grzyby po deszczu, rosną podobne taryfy. Tylko TT zagrał w wyróżniający się sposób i dał najkorzystniejszą ofertę na rozmowy wewnątrz sieci i na stacjonarki- 29gr/h w gzg.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no owszem, obniżanie cen trwa już parę miesięcy, ale Play też nie jest na rynku od dzisiaj Generalnie obniżanie w szybkim tempie zaczęło się odkąd pojawiła się konkurencja na rynku…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Weź pod uwagę również, że pierwsze kroki w celu zmniejszenia stawek i wydłużania ważności konta poczynił Mobilking. Ta konkurencja to nie tylko Play. Wojna cenowa odbywa się raczej w "równych" taryfach- a to MK był pierwszą równą taryfą na rynku, zmniejszającą ceny połączeń do wszystkich sieci. Dopłacali również z własnej kiesy za rozmowy z Play’em. Ale takie "proste zasady", które MK wprowadził, jak widać nie do końca się sprawdzają.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jakoś tak MK znika całkowicie z rynku. Kiedyś trudno było przejść się ulicą bez zobaczenia jakiejś ich reklamy, a teraz? Całkowita cisza. Kilka tygodni temu pojawiły się głosy o mozliwych przejęciach w sieci – ciekawe czy jest to związane z taką sytuacją.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mobilking umiera śmiercią naturalną co im wróżyłam od samego początku. Sieć, która nastawia się na tak okrojony target i prowadzi kampanie, które dużą część osób wprost odpychają i odrzucają nie miała szans przetrwać…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      MK ma jakieś 100tys użytkowników. Podobno Play chce wykupić MK, ale nie wiadomo, czy mu się uda. Bo MK jest mocno związany z infrastrukturą PTC. Pewnie MK przejdzie w ręce Ery I dobrze- dobry zasięg, dobra jakość rozmów. Nie to, co w Play.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hola hola! jak to Play chce kupić? To my tutaj płacimy mordercze stawki do Play, żeby ten mógł sobie wybudować infrastrukturę, a oni wydają kasę na wykupowanie konkurencji? Ja protestuję!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      MK liczył sie jeszcze kilka miesięcy temu. Mimo reklam zdołali zebrać tylko około 100tys użytkowników, więc jest to mała rybka A nie konkurencja. MK nie wyszedł z nową ofertą. Obniżyli stawki za rozmowy do 39gr, do tego dopłacali wyższe MTRy do Play’a- żeby stworzyć prawdziwie równą taryfę z takimi samymi stawkami do wszystkich. I na dzień dzisiejszy odpadli z gry.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no ja wiem, że może najmocniejsi na rynku nie są, ale dla Playa to i tak atrakcja bo te 100 tys użytkowników więcej w ich sytuacji by się im pewnie przydało…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Komórki to dobro dla wszystkich. Ponoć początkowo kampania MK uznawana była za sukces, a jakie tego są rzeczywiste wyniki wszyscy widzimy. Całkowita cisza – a skoro jest cisza to z pewnością ktoś ich wykupi i zniknął z rynku.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Dzisiaj właśnie się pojawił nowy artykuł na telixie na ten temat.
      I pojawiła się też odpowiedź Orange – śmiech na sali Myśleli, myśleli i wymyślili tyle, że wyrównali mniej więcej stawki z konkurencją (a i tak nie do końca)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Użytkownicy nie są zbyt pocieszeni Szacunek za cierpliwość dla tych, którzy wcześniej nie zmienili sieci. Mi i tak się zdecydowanie bardziej opłaca Tak-Tak.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja byłam poirytowana, jak heyah kazała mi czekać na promocję, ale powiedzmy sobie szczerze, czekałam na nią o wiele krócej, okazała się na koniec o wiele lepsza. Biorąc pod uwagę inne zarzuty wobec orange, cóż…trzeba byc na prawdę nieźle zmotywowanym, żeby siedzieć w tej sieci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wbrew pozorom wiele jest cierpliwych ludzi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Większość ludzi nie rzuca się na promocje. Mają zazwyczaj swój plan taryfowy, który pozwala im maksymalnie obniżyć koszty dzwonienia. Ja np. rzuciłem się na NTT- wcześniej korzystałem z pakietu lojalnościowego (14gr/min), ale w NTT były gzg za 99gr/h i numerki za grosze. Zamieniłem pakiet lojalnościowy na gzg, po prostu. A teraz, kiedy godzina kosztuje tylko 29gr, to w ogóle nie wykupuję numerków za grosze i rozmowy telefoniczne wychodzą mi tak tanio, jak nigdy wcześniej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Perrin na reakcje Heyah czekałaś bardzo krótko, porównywanie tego co Orange jest kompletnie nie na miejscu. Druga sieć ze stajni – TT, zareagowała równie szybko. Teraz TT wprowadziło kolejny starter z darmową kasą, tym razem jest to 5 zł za maksimum 50 zł do wykorzystania na połączenia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Te nowe startery w TT mają fajne zasady. Dostaje się dodatkową kasę. Ale można jeszcze zwiększyć ilość ekstra kasy i doładowywać konto na stronie ery. Dostaje się wtedy kolejne 10% od kwoty doładowania gratis.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="zypolek":1qo9sfpb]Perrin na reakcje Heyah czekałaś bardzo krótko, porównywanie tego co Orange jest kompletnie nie na miejscu. Druga sieć ze stajni – TT, zareagowała równie szybko. Teraz TT wprowadziło kolejny starter z darmową kasą, tym razem jest to 5 zł za maksimum 50 zł do wykorzystania na połączenia.[/quote:1qo9sfpb]

      Ależ jest na miejscu! Jeśli mnie to krótkie czekanie mogło zaniepokoić, to pomyślmy o tych biednych ludziach w orange! Poza tym, Heyah wprowadziła stawkę do wszystkich niższą niż inni, podczas gdy orange …. nie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Perrin ty to musisz być niecierpliwym człowiekiem Ja tam daję mojej sieci trochę czasu na odpowiedź zwykle…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="Perrin":3y33ve1s]
      Ależ jest na miejscu! Jeśli mnie to krótkie czekanie mogło zaniepokoić, to pomyślmy o tych biednych ludziach w orange! Poza tym, Heyah wprowadziła stawkę do wszystkich niższą niż inni, podczas gdy orange …. nie.[/quote:3y33ve1s]

      Może nie wszyscy są tak niecierpliwi No poza tym w heyah musisz doładować konto za 50 zł, żeby mieć taką stawkę, a w orange pop jest ona od początku…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Tylko, że 50 zł, to dość standardowa kwota doładowania, więc nie widzę problemu.
      Zresztą jeśli to jedyna "wada" oferty… to jak na mój gust jest świetnie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="Perrin":3gpuumew]Tylko, że 50 zł, to dość standardowa kwota doładowania[/quote:3gpuumew]

      No nie wiem czy standardowa, zależy jak kto korzysta. Moim zdaniem lepiej jak się ma niższą stawkę na wejściu…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no owszem, zależy, ale też zawsze powtarzam, że nie ma oferty idealnej dla wszystkich – dla mnie akurat też jest to standardowa kwota doładowania, choć przy ostatnim szale na podwójne doładowania wręcz szarpnęłam się na wyższe cyferki bo się po prostu opłacało…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No to też zależy od możliwości finansowych, mój brat w orange go doładowuje np za 25 zł, ostatnio zresztą mówił, że wprowadzili tam coś takiego że jak regularnie co 25 dni zasilasz konto taką kwotą, to masz gratisowe 30 minut do wszystkich sieci…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ale kiedy można mówić o regularnym doładowywaniu? po którym doładowaniu? i te 30 minut dostaje się za każdym razem?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="Bajadurka":3qntum7o]ale kiedy można mówić o regularnym doładowywaniu? po którym doładowaniu? i te 30 minut dostaje się za każdym razem?[/quote:3qntum7o]

      Cytat z regulaminu tej promocji:
      "Warunkiem przyznania Bonusu po raz pierwszy jest dokonanie co najmniej dwóch doładowan konta w okresie krótszym niz 25 dni kwota nie mniejsza niz 25 zł"
      Czyli po drugim. I później minuty dostajesz przy każdym następnym doładowaniu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no to całkiem nieźle, tylko trzeba pamiętać o tych 25 dniach

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="Bajadurka":1lozdx25]no to całkiem nieźle, tylko trzeba pamiętać o tych 25 dniach [/quote:1lozdx25]

      No tak, ale nie jest to chyba jakiś wielki problem…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="Bajadurka":hiomqwya]no owszem, zależy, ale też zawsze powtarzam, że nie ma oferty idealnej dla wszystkich – dla mnie akurat też jest to standardowa kwota doładowania, choć przy ostatnim szale na podwójne doładowania wręcz szarpnęłam się na wyższe cyferki bo się po prostu opłacało…[/quote:hiomqwya]
      Zgadzam się w zupełności

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Pakoz nie mówię, że jest, ot tylko zauważam fakty

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ekhm, Pani i Panowie, zakładam nowy temat do serii: "Wojna cenowa w sektorze mix?"

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      przyda się zaraz i tam się udzielę bo sektor pre-paid zaczął się pomału uspokajać…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Złożono broń albo i nastał nawet rozejm. Nikomu jak na razie nie opłaca się pewnie dalsze obniżanie stawek… tym bardziej, jeśli chcą mieć kasę na reklamy mixów

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      z tym rozejmem to bym nie przesadzała – wojna trwa, tylko jest cicha nikogo nie stać na obniżki i reklamowanie obniżek

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      To gdzie jest teraz najtaniej?;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Kelma nie da się jednoznacznie stwierdzić bo każdy ma inne wymagania co do stawek ale teraz Heyah w Równej Taryfie obniża stawki i chyba wyjdą na prowadzenie – 29 gr do wszystkich oprócz Play, 44 gr na całą Europę, 2 gr za 100kb … no i to wszystko bez pakietów

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      I jeszcze darmowe smsy wewnątrz sieci w Heyah. A jeśli ktoś skorzystał z podwójnego doładowania w Heyah, to może sobie te stawki obniżyć o 40% i wyjdzie mu realna cena połączenia.
      Gdzie jest najtaniej? Realne ceny są wyrównane. Np. w TT dzięki podwojeniu (już drugie w tym roku) stawki dzielą się na pół (doładowując przez stronę ery dostaje się jeszcze ekstra 10%, więc naprawdę polecam ten sposób zasilania konta). I w tt realny koszt połączenia do wszystkich sieci to ok. 30 gr/min. Do Play- 40gr/min. A wewnątrz sieci i na stacjonarki to kilkanaście groszy za godzinę rozmowy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="bruno":3iznvz2i]I jeszcze darmowe smsy wewnątrz sieci w Heyah.[/quote:3iznvz2i]
      Ciekawostka – bo nie każdy wie – za darmo nawet przy pustym koncie. Można mieć 0.00 i pisać smsy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Kelma jeśli wielu Twoich znajomych posiada stacjonarki oraz produkty Ery to wybranie Tak-Taka będzie jak najbardziej pozytywne. Dodając do tego podwójne doładowanie, czyli darmową kasę to okazuje się, że również na zewnątrz jest atrakcyjnie cenowo. Opisz nam zatem swój profil dzwonienia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      tu się zgodzę – w takim przypadku TT byłby korzystny. ale faktycznie profil dzwonienia do "analizy" jest niezbędny

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Zedydowana większość prepaidów postawiła teraz na niezdecydowanych i wprowadziła równe taryfy z równymi stawkami- bez większych możliwości obniżenia kosztów rozmów do wybranych. TT ma najtańsze wewnątrzsieciowe i na stacjonarne. Podwójne sprawia, że stawka wyjściowa do wszystkich jest na poziomie 30gr, do Play 40gr. Wychodzi najatrakcyjniej: tanio do wszystkich i najtaniej do wybranych.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Zdecydowana większość – tak mówisz jakby ich była jakaś niesamowita ilość to się zmienia jak w kalejdoskopie.. ciężko mówić o jakichś trendach w tej kwestii…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Trendy są- zmniejszenie stawki wyjściowej za rozmowy do wszystkich sieci. Jedni zmieniają cennik- jak Heyah, Orange, Sim+, PF, Era wprowadza np. podwójne doładowania w Heyah (dla Multipakietu + pakiet "taniej do wszystkich) czy TakTak. Efekt jest taki, że ceny są wyrównane u wszystkich operatorów- są na poziomie ok. 30gr. A kilka ofert ma dodatkowo swoje mocne punkty: tt godzinę rozmowy za 29gr, Heyah rozmowy międzynarodowe, tani internet i darmowe smsy wewnątrz sieci…
      Ale trendy są. I są widoczne.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No ale takie trendy bardzo krótko trwają – zmieniają się częściej niż kolekcje mody co 3-4 miesiące operatorzy stawiają na coś innego… mi z kolei teraz wydaje się, że wejdzie szał na obniżanie cen smsów…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Od kiedy Heyah "oddała" smsy darmowe wewnątrz sieci z pewnością konkurenci myślą co z tym fantem zrobić. Również TT powinien się w tym temacie ruszyć, aby jeszcze uatrakcyjnić pakiet smsów po 1 gr, tylko że poniżej jest już tylko 0 gr

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Zypolek, jeśli o mnie chodzi, to mi szkoda czasu i dłubania smsów w komórce. I zwłaszcza teraz, kiedy w TT są groszowe stawki za rozmowy wewnątrz sieci- bo godzina za 29gr, po podwójnym to godzina za ok. 15gr, to naprawdę wolę zadzwonić, niż mieć darmowe smsy wewnątrz sieci. Sam piszę smsy tak rzadko, że znacznie lepiej na tym wyjdę, jeśli będę płacić normalną stawkę za smsa- czyli 18gr. A jeśli ktoś dużo smsuje, to pakiet 600 smsów za 6 zł to naprawdę prawie nic. Ja bym nie był w stanie tego wszystkiego wypisać

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jedno jest pewne, na tej tak zwanej wojnie prepaidowej zyskujemy my, klienci. Czekam tylko, aż pojawią się darmowe smsy do wszystkich, wtedy będę już w pełni zadowolona.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      I najlepiej jeszcze darmowe rozmowy
      Ja z reguły również dzwonię, ale są takie ważne momenty w roku kiedy wysyłam bardzo dużo smsów – choćby święty, wtedy korzystam z pakietu smsowego za 6 zeta bo mi się opłaca. A tak na co dzień przede wszystkim rozmowa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Darmowe rozmowy, hmm, pomarzyć można;P Chociaż teraz i tak jest bardzo dobrze, 29 gr za minutę połączenia do wszystkich to naprawdę nic w porównaniu do stawek 1,20 zł i podobnych jeszcze kilka lat temu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Boca w abonamentach po dziś dzień stawki są po ok 60 gr (mówie o takich standardowych, niskich abo)…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Niestety wiem, w abonamencie Orange płacę 57 groszy za minutę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="zypolek":27iauwok]I najlepiej jeszcze darmowe rozmowy
      [/quote:27iauwok]

      Prawie darmowe rozmowy są w TT, bo 29gr/godzinę rozmowy to prawie nic.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Super by było, ale na czym zarabialiby operatorzy? Na konkursach i loteriach?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Gdzieś czytałem że w USA są darmowe rozmowy do wszystkich sieci, jednak dotyczylo to abonamentu. I jakoś zarabiają

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mój prosty umysł nie jest w stanie pojąć tych zawiłości biznesowych związanych z firmami telekomunikacyjnymi grunt żeby klient miał tanio

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Glad, w Stanach jest też tak, że od lat połączenia miastowe na telefonach stacjonarnych są darmowe. A jeśli chodzi o kwestię darmowych rozmów w abonamencie- kwestia wysokości abonamentu i zobaczysz, czy są darmowe.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      heh no to fakt – czasami jak człowiek policzy to za "darmowe rozmowy" płaci więcej niż w telefonie na kartę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nawet w abonamentach czy mixach w cenie minut masz cenę telefonu, ale rozłożoną na raty. Prepaidy wychodzą korzystniej. A nasz polski rynek telekomunikacyjny gdzieniegdzie zmierza w tym kierunku. Choćby TT- 29groszy za godzinę rozmowy w sieci i na stacjonarne, czyli do kilku milionów użytkowników telefonów, to jest prawie za darmo. Albo darmowe duostartery TT- masz tam darmowe rozmowy między dwoma numerami. Żaden inny operator nie zdobył się jeszcze na taki ruch.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Rzeczywiście ostatnimi czasy prepaidy biją stawki w abonamencie, godzina rozmowy za 29 gr w TT czy minuta do wszystkich za tyle samo w Heyah to znacznie mniej niż w nie jednym abo. No i plus- nie trzeba się żadną umową wiązać.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      TT szaleje – pamiętam jak jeszcze rok temu ludzie narzekali że nic nowego nie wprowadza, a tu proszę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Konkurencja wymusza zmiany. I dobrze, bo zyskują na tym użytkownicy. Im taniej tym lepiej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      TT przypomniał o swoim istnieniu – coraz częściej o nim słyszę nie tylko on-line. Oby utrzymali to tempo zmian

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Przecież z TT ciągle coś się dzieje. Reklamy w TV lecą, reklamowali gzg po 29gr, teraz podwójne doładowanie. TakTak to duży gracz w sektorze prepaid, więc cicho o nim nie będzie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      teraz tak, jakiś rok temu mieli przestój. ale ruszyli z miejsca już jakiś czas temu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Na brak reklam nie można narzekać. Na prawdę bardzo trudnym zadaniem jest nie zobaczenia chociaż jednej reklamy aktualnej promocji. Ja oglądam telewizję raz na ruski rok, a mimo to widziałem wielokrotnie reklamy podwójnego doładowania, które kończy się właśnie dzisiaj. Skorzystaliście?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no ja nie mam TT więc nie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Biorę co dają. Lepszego podwójnego u innego operatora nie dostanę. Wczoraj skończyło się podwójne doładowanie w TT, a już Play wprowadził bonus 15zł do doładowania za 30, czy orange- 25zł bonusu do doładowania za 50. Ale te promocje to śmiech na sali w porównaniu z podwójnym doładowaniem w PTC.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no dostać 100% a 50% to faktycznie duża różnica

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Konkurencja próbuje podskoczyć Erze, ale przynajmniej pod tym względem nie mają żadnych szans. Na jednym podwójnym można zgarnąć 150 zeta, a do tego im jeszcze daleko. U konkurentów te promocje są jednorazowe czy za każdym razem w okresie promocji otrzymuje się takie premie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Heyah, którą trudno uznać za konkurencję Ery ma dokładnie takie same podwójne doładowania. Pamiętam, że Orange też miał kiedyś podwójne doładowanie, ale do wykorzystania tylko w ramach sieci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no bo heyah jest z erą w jednej rodzinie więc sobie konkurencji robić nie będą…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Era i Heyah mają różne oferty, choć teraz nawet TT zabrał głos w wojnie cenowej- czyli wprowadza płaską stawkę 29gr do wszystkich (prócz Play) za minutę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Tak? Nie wiedziałam, spodziewałam się, że TT postawi raczej na tańsze połączenia wewnątrzsieciowe. Od kiedy te zmiany?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      15 lipca ponoć. i tego dnia dopiero mają być znane szczegóły oferty… dziwnie trochę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Boca, tanie wewnątrzsieciowe, jakie są w Nowym TakTaku- ciągle będą. Po prostu TT wprowadza alternatywną taryfę. I między NTT (tanio wewnątrz sieci) i TTHot (tanio do wszystkich) będzie można przechodzić wedle uznania.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Tak, rozumiem. Myślałam jednak, że skoro w Heyah są tak niskie stawki do wszystkich, to TT zostanie raczej przy niskich połączeniach wewnątrzsieciowych i nie będzie różnicował oferty. A tutaj miła niespodzianka, szczególnie dla użytkowników TT.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ale Heyah też teraz skupia się na tym, żeby w sieci było taniej (chociażby smsy za 0 gr)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Miła niespodzianka dla taktakowców to fakt, że zostaje możliwość wykonywania najtańszych połączeń wewnątrz sieci i na stacjonarne, ale można też wybrać płaską stawkę do innych sieci. Poszerzyło się pole manewru użytkowników.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      zapewnili użytkownikom to o co się dopominali od jakiegoś czasu… widać, że słuchają "głosu ludu"

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Był to nieunikniony krok, zbyt wielu użytkowników oczekiwało tanie oferty do wszystkich bez żadnych kombinacji z pakietami. No i doczekali się. Ciekawe co Era przewiduje dalej zrobić z tą taryfą. Czy w niej również dostępne będą podwójne doładowania? Czy pojawią się jakieś pakiety smsów? Pożyjemy, zobaczymy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Podwójne doładowania zawsze były dostępne w każdej taryfie, dlaczego teraz miało by być inaczej?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wojna wojną, ale dziwię się, że nie walczą o obniżanie stawek za internet – póki co to chyba tylko heyah ma tak tanio i to bez pakietów (co osobiście sobie bardzo cenię)…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Podejrzewam, że to będzie kolejny krok. Najpierw stawki za połączenie, teraz pakiety i internet. Chociaż rzeczywiście, Heyah w tym momencie nikt nie dorówna.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nawet jeśli cenowo ktoś wychodzi mniej wiecej podobnie to niestety – każe wykupować pakiet. Co osobiście uważam, ze jest bez sensu bo nie chce mi się myśleć i zastanawiać ile mi jeszcze z tego pakietu zostało i czy jak wejdę na kolejną stronę to czy za chwilę nie będę musiała wykupować kolejnego pakietu za parę złotych (które nie zawsze są na karcie) zamiast na następną stronę wejść za parę groszy…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Pewnie ciągle nie walczy się o tani internet, bo niewielu ludzi z niego korzysta i ma telefony umożliwiające korzystanie z neta.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      To też. Sama osobiście w ogólne nie korzystam z internetu w telefonie komórkowym. Znacznie wygodniej mi usiąść przy notebooku. I nie muszę się martwić czy przekroczę dany limit czy nie. Dla mnie telefon nadal pozostaje przed wszystkim do dzwonienia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Za parę lat tani net w komórce to będzie norma. Póki co- korzystanie z neta przez komórkę ( o ile jest na tyle "nowoczesna") nie jest zbyt wygodne. Ale rozwój technologii dąży do tego, by z telefonu komórkowego zrobić wszystkomające, kompaktowe urządzenie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no ale na niektórych cackach korzystanie z netu jest wręcz przyjemne

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A wracając do tematu. Na linii frontu na razie cisza. Jedynie promocyjne doładowania się pojawiają, najpierw TT, później Play , teraz Orange 2×2.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Boca ale zobacz, że te doładowania wszystkie są albo niskie, albo mocno skomplikowane, jak choćby to 2×2 …

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Najlepszy wybór to po prostu nie korzystać z internetu w komórce, dla mnie to żadna przyjemność. W drodze wole już laptopa z netem mobilnym.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      re: bajadurka: nie wiem co skomplikowanego ejst w doladowaniu 2×2.

      zreszta chentie wytlumacze:

      1. wysylasz sms na 8042
      2. w tresci smsa ma byc 14 cyfr z karty doladowujacej oraz numer osoby z pary. oba elementy rozdzielone KROPKA – "."
      3. pozniej w ciagu 24 godzin druga osoba musi ostapic tak samo, czyli
      4. wysyla sms na 8042 z 14cyfrowym kodem i numerem goscia z pary. oddziela kropka
      5. zrobione

      pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      O tyle to skomplikowane, że musisz znaleźć osobę do pary i musi ona doładować konto w określonym czasie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a co to za problem znaleźć kogoś kto ma orange?? szukacie problemów – promocja spoko.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      To raczej kwestia przyzwyczajenia do podwójnego w Heyah i Erze, gdzie doładowujesz indywidualnie i wydajesz na co chcesz.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      nikt nie szuka problemów, po prostu uważam, że bez sensu jest fatygowanie kogoś, żeby sobie doładował akurat teraz, zaraz, już… wolę żeby podwójne doładowanie było zależne tylko ode mnie samej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      o jaki ładny spam :]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Oramgeman twoja sieć wymaga zbyt wiele od swoich klientów.
      Nie mogli po prostu zrobić Wam takiego podwójnego jak mamy w Tak-Taku i Heyah?
      I jeszcze kasa do wykorzystania nie na wszystko, kiepsko.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      pewnie mogli, ale po co, skoro tak więcej zarobią?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Znacznie więcej skoro do otrzymania promocyjnego doładowania konieczne jest także doładowanie drugiej osoby. I nagle podwójna liczna doładowań w krótkim okresie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no ale jak już w temacie promocji – heyah wyciągnęła ciężką artylerię – z heyah do heyah po doładowaniu teraz praktycznie już jest za darmo (no, w weekendy, ale zawsze) – wygadać 1500 minut w 3 dni chyba nikt nie potrafi, smsy już są darmowe z założenia, więc taniej w sieci się nie da szkoda, że to tylko promocja

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Podejrzewam, że za jakiś czas bezpłatne rozmowy w sieci to będzie standard. A tak przy okazji, widzieliście juz portal społecznościowy Heyah wyspa lowalowa.pl?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      na ten "standard" to jeszcze poczekamy… lowalowa jeszcze nie widziałam, ale w wolnej chwili chcę obadać o co chodzi…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Widzę, że nasz operator postawił teraz na serwisy społecznościowe,nasza klasa, lowalowa. Ta ostatnia całkiem oryginalne, ale nie wiem czy uda się podbić facebooka czy nawet nk.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      teraz jeszcze lowalowa jest darmowa ale jak będzie płatna to na pewno nk nie przebije – mimo to może się utworzyć całkiem fajna społeczność

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      I’ve been farting around recently looping things on audacity and have had a great time.
      However, audacity is not really brilliant for this for many reasons ( no real volume control for fading etc)
      Can anyone suggest any freeware or cheap software that i could d/l and tinker about with to produce more advanced stuff that will make me rich and famous?
      It would also have to be fairly user-friendly as I am a fool, and impatient to boot.

      Thank You, Regards
      simlls
      [url=http://www.v280qyh2rb.com/:336ldqjc]umjt2m[/url:336ldqjc]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      O jaki piękny spam się wdarł. Lowalowa ma być płatna? Nie wiedziałam, muszę się zatem szybko zalogować i obadać ten serwis.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      sprawdziłam – pierwsze dwa dni są darmowe na próbę, potem jest płatne – wszystko jest w regulaminie w podpunkcie 'opłaty’.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No to wygląda na to, że lowalowa.pl będzie ekskluzywnym serwisem niedostępnym dla wszystkich, pytanie ile osób będzie w stanie płacić?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      stawki aż tak wysokie nie są… 5 zl na miesiąc lub 2 na tydzień. Ludzie fortunę przepuszczają na prezenty na NK czy gwiazdki na Fotce więc i na to się pokuszą

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      O co chodzi z tym lowalowa? Bo nie słyszałem nic.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Masz trochę więcej w wątku Którą sieć wybrać i na stronie lowalowa.pl:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      krótko rzecz ujmując – portal społecznościowy dla użytkowników Heyah

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Dokładnie, a nie wiecie czy są z tego jakieś profity? Tak jak na przykład w przypadku Letniej Szkoły Korzystania z Telefonu?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Did you ever wonder why there are no dead penguins on the ice in Antarctica – where do they go?

      Wonder no more!

      It is a known fact that the penguin is a very ritualistic bird which lives an extremely ordered and complex life.

      The penguin is very committed to its family and will mate for life, as well as maintaining a form of compassionate contact with its offspring throughout its life.

      If a penguin is found dead on the ice surface, other members of the family and social circle have been known to dig holes in the ice, using their vestigial wings and beaks, until the hole is deep enough for the dead bird to be rolled into and buried.

      The male penguins then gather in a circle around the fresh grave and sing:

      "Freeze a jolly good fellow."

      bye
      Glitto
      [url=http://www.gglcdbyukt1ii.com/:1x8xscwt]cpt81w[/url:1x8xscwt]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Zapisał bym się i obczaił stronkę, ale to tylko dla użytkowników Heyah, a ja mam Tak-Taka ;/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Boca nic mi na ten temat nie wiadomo, ale może coś takiego zaoferują

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Też nic na temat jeszcze nie znalazłam, ale może będą jakieś profity z tego portalu:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Boca a rejestrowałaś się już tam?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Cały czas, bo jeśli dobrze pamiętam, to tylko pierwsze dwa dni są darmowe, a nie mam ostatnio czasu żeby przysiąść i zorientować się o co tam chodzi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      to tak jak ja poza tym poczekam aż będzie tam większy ruch wtedy będzie ciekawiej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Być może przybędzie więcej użytkowników jak skończy się Letnia Szkoła Heyah na Naszej Klasie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      myślisz że jakoś to będą reklamować?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Myślę, że jakaś reklama może pojawić się przy okazji promowania innych usług, ale nie sądzę by przeprowadzona została osobna kampania dla lowalowa.pl.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      What would do today if you knew that at the end of the day, that’s it it’s your last day on earth…

      bye
      [url=http://www.ayagdk.com/:2vnuldjk]Samyonethousend 1217[/url:2vnuldjk]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      też mi się wydaje, że nie będą tego dodatkowo nagłaśniać. gdyby mieli taki zamiar to już pewnie dawno by to zrobili

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Dokładnie, tym bardziej, że nie jest to element oferty podstawowej przynoszącej największe profity, ale dodatkowy serwis.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      poza tym takie rzeczy się same nakręcają – a bo ktoś znajomy się zarejestrował, to ja się też zarejestruję a w moje ślady pójdą kolejni znajomi…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Być może, ale nie wiem czy to zagra także w tym przypadku.Mam jakieś sceptyczne podejście do Biedronki jako operatora, ale życzę powodzenia;P

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Boca…? Ale my tu o LowaLowa mówimy….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Hmm, sama nie wiem jak to zrobiłam. Chyba a natłoku myśli pomyliłam wątki:P Ale zgadzam się, takie serwisy nakręcają się same, łańcuszek, ktoś się zarejestruje, zaprosi znajomych i dalej już samo leci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      może miałaś kilka zakładek otworzonych

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Może czekają na doprowadzenie LovaLova to najlepszej postaci, a wtedy ruszą z kampanią? Być może będą wysyłać tylko userom Heyah smsy, skoro serwis przeznaczony jest wyłącznie dla nich.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Być może każdy z użytkowników Heyah dostanie indywidualnego smsa z zaproszeniem do portalu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      zauważyłam, że za dużo spekulujemy na tym forum co będzie to będzie, grunt że dużo osób o tym portalu już wie…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No cóż , wojna cenowa na razie z zawieszeniu, można tylko spekulować:P Chociaż taka Biedronka już ma stawkę 25 groszy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no i dzięki biedronce zawieszenie będzie chwilowe, bo podejrzewam że wielkie sieci nie zostawią tego ruchu bez odzewu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Też tak sądzę, ale scenariusz może być też inny- Biedronka nie jest w końcu mocnym konkurentem więc po co ją gonić?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wiesz, jeśli w ślady biedronki pójdą inne małe sieci to któraś z tych dużych na pewno też się w tym temacie odezwie…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wątpię, aby na ruchy Biedronki reagowały duże sieci, bo ilu klientów ma Biedronka? Po za tym kto się nie interesuje rynkiem telekomunikacyjnym i nie chodzi do Biedronki to nie wie nic o ich ofercie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wygląda na to, że W3 skupia się teraz na bonusach, Happy Hours w Orange, potrójne doładowanie w TT i podwójne w Heyah, po co więc jeszcze bardziej stawki obniżać?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Chyba własnie atrakcyjność tych usług dodatkowych, przy podobnym trzonie oferty (czyli ok 30gr/min do wszystkich) przesądza o atrakcyjności wybranych ofert. W TT były niedawno darmowe weekendy, czyli opcja ciekawsza, niż w Happy Day. W sierpniu było w Orange podwójne, teraz w TT jest potrójne doładowanie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      zypolek jak to mówią – nie lekceważ przeciwnika. jakby mieli wszyscy podejście, że małych sieci nie należy się bać, to ani by się obejrzeli jak by ludzie do tych małych sieci masowo zaczęliby przechodzić.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      @ziggy dlaczego uważasz że opcja ciekawsza niż happy day?? nie każdy chce rozmawiać w weekendy, woli np w jeden dzień… Zresztą nie dasz rady gadać cały weekend, łatwiej wygadać godzinę czy 2 po jednym doładowaniu. Ale dla każdego coś miłego.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Pewnie chodziło o ilość minut lub złotych jakie dawały Heyah i Era0 nie do wygadania.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      cydar no właśnie, dla każdego coś miłego/innego ja byłam zadowolona z weekendów bo doładowywałam co tydzień małą kwotą i praktycznie co weekend gadałam za darmo a że w tygodniu mało dzwonię, to darmowe weekendy mnie cieszyły

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A ja lubię dzwonić do wszystkich kiedy tylko zechcę, dlatego zdecydowanie stawiam na podwójne doładowanie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Boca no tak, to chyba logiczne ale mówię tylko że darmowe weekendy też mi się przydały

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No pewnie, bonus weekendowy był nie do wygadania no i zawsze można znaleźć kogoś z Heyah lub zadzwonić na stacjonarny. Ja po prostu wolę mieć mniejszy bonus, ale większą swobodę wykorzystania i tyle.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="cydar":236kd5zs]@ziggy dlaczego uważasz że opcja ciekawsza niż happy day?? nie każdy chce rozmawiać w weekendy, woli np w jeden dzień… Zresztą nie dasz rady gadać cały weekend, łatwiej wygadać godzinę czy 2 po jednym doładowaniu. Ale dla każdego coś miłego.[/quote:236kd5zs]

      W Happy day dostajesz za doładowanie 25zł 1h do wygadania w ciągu jednego dnia. W darmowych weekendach za doładowanie za 25zł dostawałeś 100zł do wykorzystania przez weekend. Jednym słowem- dostawało się znacznie więcej, do wykorzystania przez 2x dłuższy okres czasu. Weekendy w TT moim zdaniem też były znacznie ciekawsze, zwłaszcza, że w Orange promocja obowiązuje dla jednej oferty prepaid, w TT- dla wszystkich. Oczywiście, weekendy były w sierpniu. Teraz jest potrójne doładowanie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      boca był do wygadania o ile doładowywało się co tydzień za 25 zł wtedy się na weekend dostawało 150 minut (w heyah) a to już było do przegadania 150 zł w tt już trudniej, ale też by się na upartego dało

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Bruno – dodaj do tego, że w sierpniowej promocji weekendowej za 50 zł doładowania było 1000 zł bonusu
      Największym minusem promocji Orange jest tak duże ograniczenie czasowe – jeden dzień, mogli dać przynajmniej tydzień bądź dwa. Ja w potrójnym doładowaniu w TT mam całe 2 miesiące na wykorzystanie środków z bonusu i za pewne nie będę mieć z tym problemów

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      tu się zgodzę – należy dobrze przemyśleć dzień doładowania, jeśli chcemy skorzystać z bonusu w możliwie jak najlepszy sposób :]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No właśnie, a nie każdy doładowując konto zastanawia się czy aby na pewno będzie mieć czas na wygadanie tego bonusu, prawda?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jeśli bonus jest jednodniowy to raczej się zastanawia, a jeśli dłuższy to nie musi. Poza tym jeśli nie na rozmowy, to zawsze można taki bonus na internet wykorzystać.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no ale właśnie głupie jest ustalanie dnia doładowanie ze względu na promocję…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Może istnieje możliwość wyboru? Tego akurat nie wiem. W darmowych weekendach w TT czy Heyah zasady były proste: zeby skorzystać z promocji w najbliższy weekend, trzeba było w ciągu tygodnia doładować konto.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak komuś bardzo zależy na bonusie to doładuje w odpowiedni dzień, w końcu potrójne i podwójne też obowiązują w określonym czasie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      źle się wyraziłam – kilka dni rozbieżności daje jednak większą swobodę niż konieczność doładowania w jeden określony dzień

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Tak, ale nie zapominaj, że te doładowania też nie są specjalnie duże, więc jeden dzień spokojnie wystarczy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no tak, ale muszę myślec o tym, że jeśli chcę skorzystać z bonusu to muszę dzisiaj doładować, a jutro dzwonić. A w TT czy Heyah mam nie tylko rozpiętość kilkunastu dni na doładowanie, ale też bonus mogę wykorzystać (w przypadku TT) w ciągu 2 miesięcy czy też (w przypadku Heyah) bez ograniczeń…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No to na pewno duży plus, ale ciężko porównywać te oferty. Happy Day bardziej pasuje do bonusy weekendowego Ery czy Heyah. Podwójne i potrójne nadal nie mają sobie równych.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="Boca":1e8hn1rw]No to na pewno duży plus, ale ciężko porównywać te oferty. Happy Day bardziej pasuje do bonusy weekendowego Ery czy Heyah. Podwójne i potrójne nadal nie mają sobie równych.[/quote:1e8hn1rw]

      Jeśli chodzi o atrakcyjność przyznawanych bonusów za doładowanie, w tym segmencie prowadzą Orange i Era (TT i Heyah), ale jeśli chodzi o wysokość bonusu czy czas na skorzystanie z promocji, to zdecydowanie prowadzą Heyah i TT, zawsze przebijając ofertę Orange. Nawet oferta starterów TT jest znacznie bardziej ciekawa, niż podobne promocje Orange.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Masz na myśli duostarter?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      chociażby ale chociażby jeszcze te startery gdzie dostaje się 10 zł przy każdym z 20 kolejnych doładowań

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Z tych starterów z dodatkowymi bonusami przy kolejnych doładowaniach można wybrać:
      starter za przeniesienie numeru – kosztuje 20zł, które zwracają, a potem dostaje się do 200 ekstra zł
      starter za 5 zł- 50 zł ekstra i starter za 20 zł- 220 zł ekstra.
      Te bonusy pozwalają przedłużyć ważność środków z potrojenia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Rzeczywiście TT wydaje się w tej kwestii bezkonkurencyjny, szczególnie jeśli chodzi o bonus 200zł. Heyah z kolei ma podwójny starter, gdzie po doładowaniu kwotą 30zł obaj użytkownicy dostają po 50 minut do Heyah i na stacjonarne.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      TT w ogóle ma strasznie dużo tych starterów… ja już się sama pogubiłam. jakieś muzyczne, z bonusami, duo…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A muzyczny to z czym?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W najciekawszym music starterze TT, w cenie 30 zł dostajesz 25 zł do wykorzystania, kartę microSD o pojemności 1GB, Granie na czekanie, i 5 utworów do pobrania.
      Ale Era, czyli i Tak Tak i Heyah, będą rozbudowywać serwisy muzyczne. Pewnie niedługo premiera oferty, ale możliwe, że będzie można pobierać utwory za niższe stawki i wybór będzie znacznie większy. Pożyjemy, zobaczymy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      prawdę mówiąc sama z muzycznych ofert raczej nie korzystam, bo słucham raczej specyficznej muzyki, ale dla miłośników popularnych utworów to niezła gratka

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      muzyczne startery… a cóż to jest… po co to komu – w Orange też widziałem coś takiego jak Orange Music starter darmo i tyle… tylko coż to jest??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak widać powyżej, kilka ekstra rzeczy do startera. No, MicroSD i granie na czekanie za 5 zł to całkiem niezła sprawa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak sama nazwa wskazuje, że w Music starterach korzystasz z dodatków muzycznych. Jak wspomniał Bruno w starterze od Tak-Taka masz przykładowo 5 utworów do pobrania, ale również wybrany utwór i abonament do dwóch miesięcy za usługę Granie na Czekanie w prezencie oray dostęp do bezpłatnych programów MTV.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no i z tego co kojarzę obniżone stawki za ściąganie (legalne ) utworów …

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W muzycznym starterze TT chodzi bardziej o muzyczne dodatki do startera. Ale Era będzie rozbudowywać muzyczną ofertę, czyli możliwość legalnego sciągania plików mp3 3 na komórkę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no właśnie coś mi się tak wydawało, że o tym słyszałam…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Pisali o tym na Telepolisie powstaje nowy serwis muzyczny umożliwiający pobranie plików na komórkę, z tego co wiem tylko dla klientów Ery.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ciekawa jestem tylko czy aby ściągać te mp3 trzeba kupić starter muzyczny?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a tego to nie wiem, musiałabys na stronie poszukać…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Na razie była chyba tylko informacja, że Era podpisała umowę z dystrybutorem plików mp3 i że będzie rozbudowywać ofertę muzyczną. Na szczegóły ofert trzeba poczekać, ale nie sądzę, by wprowadzili ofertę dla określonych rodzajów starterów (np. muzyczne) tylko będzie to nowa usługa dostępna dla wszystkich.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ciekawe czy Heyah też tym obejmą

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Prędzej czy później na pewno, jeśli tylko usługa się przyjmie na rynku.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      bardziej chodziło mi o to czy w założeniu od razu heyah też jest brana pod uwage, czy zaczną jak zawsze od objęcia tylko ery i TT…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Heyah ma przecież strony dostępne tylko klientów Heyah, więc nie oczekiwałbym udostępnienia serwisu Era również dla H. Po za tym dostęp będę mieli na pewno wszyscy klienci Era (abo, mix, karta) bez względu na posiadany starter.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Podejrzewam,za jakiś czas usługa przejdzie także do Heyah, podobnie jak Godziny za Grosze zwane w Heyah Groszami za Godzinę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no się okaże… oferta może będzie taka sama, tylko u każdego opa osobna podstrona?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Być może, poczekajmy aż oferta rozwinie się w TT:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Oferta TT się rozwija. Właśnie weszło info, że za doładowanie min. 50 zł można dostać pakiet 100minut do Ery i na stacjonarne- promocja do początku stycznia, więc to świetna kontynuacja darmowych rozmów wewnątrz sieci z potrójnego doładowania.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ciągle zapominasz, że 100 darmowych minut jest także w Heyah, a warunki ich otrzymania są dokładnie takie same;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Bruno – daj link ze szczegółami bo nic mogę odnaleźć.
      Boca – TT i Heyah wciąż wymieniają się promocjami – podwójne doładowania, darmowe weekendy, Godziny za Grosze, więc tym zaskoczony nie jestem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      https://www.telix.pl/artykul/dodatkowy-p … 31248.html, tutaj masz szczegóły.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      mam dylemat czy korzystać, bo póki co wciąż mam kasę z podwójnego ale oferta jak najbardziej pozytywna

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Przecież z megadoładowania nie musisz korzystać natychmiast, masz czas do początku stycznia, więc spokojnie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja cały czas wierzę, że jeszcze na święta pojawi się podwójne. Chyba, że limit bonusów na ten rok już wyczerpany.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no też prawda do stycznia już pewnie wykorzystam całe bonusy…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Albo będzie jakiś bonusik zaraz po zakończeniu promocji 100 minut. Niektórzy operatorzy już wprowadzają świąteczne promocje, jak na razie w abonamencie, ale zobaczymy co będzie dalej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      boca: świąteczne promocje są, ale nie tylko w abo, choćby w orange ostatnio weszły promocyjne doładowania w prepaidzie i mixie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      kurde, ale to dopiero połowa listopada! gdzie oni się tak śpieszą z tymi świętami? :/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No cóż, od paru lat okres świąteczny zaczyna się tuż po Zaduszkach. Najprawdopodobniej chodzi tutaj o wyprzedzenie konkurencji.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Przecież Święta już widać wszędzie – przejdziecie się po hipermarketach. Skoro jeden operator wystartował z promocyjnymi ofertami to również pozostali muszą ruszyć. Póki co mamy od Tak-Taka 100 bonusowych minut i na razie na dodatki się nie nastawiajmy, bo chyba rzeczywiście wyczerpaliśmy limit bonusów na ten rok

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No świąteczne dekoracje w hipermarketach w listopadzie to mnie akurat denerwują, ale jeżeli chodzi o opów to mogą swoje świąteczne promocje wprowadzać nawet w lipcu, o ile będą dobre Orange akurat z tymi promocyjnymi doładowaniami dało radę, są np. bonusy do wszystkich, czego czasem brakowało…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Orange ma już jakiś świąteczny bonus?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="zypolek":s94bdzg4]Póki co mamy od Tak-Taka 100 bonusowych minut i na razie na dodatki się nie nastawiajmy, bo chyba rzeczywiście wyczerpaliśmy limit bonusów na ten rok [/quote:s94bdzg4]

      No ale świąteczne bonusy rządzą się swoimi prawami

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Już niedługo się przekonamy, może będzie coś ekstra na święta. A co do Orange, tym razem nie mają ograniczeń, ale bonus nie jest zbyt wysoki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a co w końcu dali na święta?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Orange daje np. przy doładowaniu za 50zł bonus 90 minut do sieci. W Tak Taku za 50zł dostajesz 100 minut, do sieci i na stacjonarki.
      Można dostać 120 minut do wszystkich sieci po doładowaniu za 100zł, pakiet ważny 31 dni, ale zdecydowanie bardziej opłaca się doładować niższą kwotą i dostać kasę do sieci. Bo wychodzi korzystniej. W TT jednak dają więcej bonusu do tego samego doładowania, i nie tylko do sieci, bo również na stacjonarne.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czyli w zasadzie bonus taki sam, 10 minut różnicy i plus TT oraz Heyah że dodatkowa kasa obejmuje także stacjonarki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      te 10 minut to już jakoś mocno przebijające nie jest, ale w okresie świątecznym na stacjonarki dzwoni się sporo – wszelkie babcie i ciotki starszej daty trzeba obdzwonić z życzeniami także to akurat może się przydać

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      To fakt, akurat na stacjonarki w święta całkiem sporo się dzwoni, więc darmowe jak najbardziej się przydadzą:) A jak tam inne bonusy?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      co masz na myśli?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Mam na myśli jak sytuacja wygląda u innych operatorów. Wiem, że są jakieś bonusowe minuty w Orange, a jak u reszty?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie jakieś tylko http://www.orange.pl/portal/map/map/pre … Id=4180819

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Fajnie, że dali bonusy do każdego doładowania, ale strasznie niskie one, gdybym już chciał korzystać z bonusu to za te 50 zł minimum, te niższe są mało opłacalne w stosunku do tego.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No , widać, że się w końcu Orange zabrało za lepsze promocje. Całkiem fajna jest ta oferta.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      a Era rzuciła znowu podwojenie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      To się nazywa operator dbający o swojego klienta;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      żałuję tylko, że nie do heyah… ale jeszcze mają trochę czasu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No mam nadzieję, że to tylko małe opóźnienie i jakieś podwójne jeszcze się pojawi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      podwójne, potrójne… kto wie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jeśli są na zmianę z TT, to rzeczywiście potrójnego można się wkrótce spodziewać.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      osobiście wolę podwójne, ale potrójnym na tak-takowych zasadach nie pogardzę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak widać promocje nie są teraz wprowadzane na zmianę, mamy podwójne w Erze i w Heyah, przez cały rok rozmawiam za połowę ceny:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      masz nam yśli cały zeszły czy cały przyszły?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Trudno mówić i wprowadzaniu na zmianę, bo przecież jedyną różnica w promocjach było wrześniowe potrójne w TT i podwójne w Heyah. Teraz mamy połączenie obydwu promocji, bo przecież możemy skorzystać z megadoładowania z darmowymi do sieci i podwójnego z darmowymi do wszystkich

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Tak, ale wcześniej podwójne były na zmianę, teraz fakt, są w tym samym czasie, ale podwójne i potrójne to już było co innego.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ale np. zeszłoroczne, grudniowe podwojenie nie obejmowało Heyah i pod względem ilości promocji bonusowych doładowań, Tak Tak zdecydowanie prowadzi. Mi potrójne odpowiadało, choć zapewne była to promocja bardziej skonstruowana pod ofertę TT HOT- czyli dawali możliwość darmowego porozumiewania się w sieci w obrębie taryfy, w której nie ma stałych opcji, pozwalających na obniżenie kosztów połączeń wewnątrz sieci. Tegoroczne podwójne to klasa

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jeśli jednak mowa o tym roku, to bonusy były dokładnie takie same, może tylko w różnym czasie no i w Heyah było podwójne zamiast potrójnego.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W Heyah potrójne by się nie bardzo sprawdziło. Jeśli ktoś chce mieć tanio wewnątrz sieci (czyli tylko do Heyah)- bierze Multipakiet. W TT wewnątrz sieci to znaczy do wszystkich w Erze- czyli większy zasięg. I potrójne było opłacalne zarówno w taryfie Hot- tanio do wszystkich, jak i w Nowym Tak Taku- tanio wewnątrz sieci. Tak czy tak, w Tak Taku każdy na potrójnych mógł tylko skorzystać.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Sądzę, że potrójne równie dobrze sprawdziłoby się w Heyah, to zawsze 3 razy więcej kasy, nawet jeśli ktoś korzysta z taryfy multipakiet to i tak dodatkowe doładowanie do sieci mu się przyda:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ale promocja potrójnego doładowania w Heyah byłaby znacznie mniej opłacalna, niż np. w TT. Sieć Era jest jedną z największych (użytkownicy to prawie 1/3 wszystkich użytkowników komórek), więc 200% kwoty doładowania do sieci jest znacznie bardziej atrakcyjne dla Tak Tak’a- istnieje większe prawdopodobieństwo, że ktoś z Twoich znajomych będzie miał TT lub różnego rodzaju abo w Erze, niż pre Heyah. Nie twierdzę, że potrójne w Heyah nie znalazłoby chętnych, ale obiektywnie rzecz biorąc- byłoby znacznie mniej opłacalne, niż potrójne w Tak Taku.
      Podwójne doładowania są za to najbardziej uniwersalne

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Pod względem użytkowników na pewno bardziej opłacalne jest w Erze i osobiście wolę podwójne, bo nie mam wielu znajomych w Heyah, ale cieszy mnie każdy bonus, a tych ostatnio jest sporo i to najważniejsze.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja wolę podwójne bo miało nieograniczoną ilość czasu na wykorzystanie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No i można je wykorzystać na dowolny cel.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      to też, ale akurat i tak najczęściej dzwonię "do swoich"… tylko że co mi po tym skoro by mi kasa po 60 dniach przepadła?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      60 dni w z potrójnego to wystarczający okres na wykorzystanie środków z bonusu niezależnie od tego jaka była jego wartość. Przecież nawet maksymalną wartość w postaci 1000 złotych można spokojnie wydać. Co lepsze? Trudno powiedzieć – dla każdego coś innego, ważny aby korzystać z dostępnych bonusów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      60 dni to dużo i mało, zależy kto ile dzwoni. Na szczęście ostatnio było podwójne, więc tego problemu nie ma i kasę można wykorzystać w dowolnym okresie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Biorąc pod uwagę fakt, że bonusy ze świątecznych promocji w Orange ważne były max 31 dni, to 60dni potrojenia w TT to dużo. Zresztą, kasę można było też wykorzystać na transmisję danych. A z TT korzysta wiele osób (jak np. ja) którzy w większości dzwonią tylko wewnątrz sieci. Bonus z potrojenia akurat siadł: dostałem ekstra 100zł do sieci, dezaktywowałem GZG.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Najważniejsze,że bonusy są różne , a więc korzystają i te osoby, które dzwonią wewnątrz sieci i te, które dzwonią wszędzie;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="zypolek":1sh6spd5]60 dni w z potrójnego to wystarczający okres na wykorzystanie środków z bonusu […] Przecież nawet maksymalną wartość w postaci 1000 złotych można spokojnie wydać.[/quote:1sh6spd5]
      Ty serio mówisz? Byłbyś w stanie wydać 1000 zł w dwa miesiące na rozmowy wewnątrzsieciowe? Kurde, z jednej strony podziwiam, a z drugiej nie zazdroszczę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja 1000 bym nie wydał, ale wszystko możliwe. W potrójnym można było doładować za 500 i dostać 1000 potrojenia. Doładowałem za 50zł, dostałem 100zł ekstra i to było w sam raz. Przez 2 miesiące prawie żadnych wydatków na telefon i środki na koncie praktycznie w stanie nienaruszonym-> 90% połączeń wewnątrz sieci.
      Nie miałbym nic przeciwko, gdyby na takich zasadach finansowych można było brać udział w podwojeniach. W grudniu zeszłego roku w TT można było podwoić nawet 500zł, teraz 150zł. Ale i te 150zł starcza mi na wiele miesięcy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no dokładnie… a już na pewno wystarcza w okresie od podwojenia do podwojenia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ja dopiero co dostałam kasę ze świątecznego podwójnego a tutaj już kolejne się zaczyna 8.01;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jaja jak nie wiem co w dodatku na prostych starych zasadach co mi się na prawdę BARDZO podoba

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Era szokuje, nawet nie dadzą człowiekowi czasu na wykorzystanie dotychczasowego bonusu, a tu już pojawia się kolejny hehe Ponownie 150 zł na wszystkie usługi na zdobycia, proste stare zasady, tylko korzystać, no ale ze skorzystaniem wyczekam do końca stycznia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      teraz wyczaiłem że znowu orange wprowadziło jakąś nową promocję na doładowania – dają minuty za wykonywanie połączeń…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A dokładnie o co chodzi w tej promocji?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      o to, że jak dzwonisz, to po 2 minutach rozmowy dostajesz od 3 do 9 minut gratis (zależnie od tego za ile doładowywałaś). Jeśli wykonujesz dużo krótkich telefonów w ciągu dnia to się opłaca, ale jak gadasz rzadko ale długo to już mniej No i minus jest taki, że to ty musisz zadzwonić, a nie jak w TT – tam minuty dostajesz za to jak ktoś do ciebie dzwoni

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No całkiem fajne, a minuty można wykorzystać na dowolny cel czy tylko do Orange?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      na połączenia do wszystkich sieci, ale uwaga – w ciągu 24 godzin :]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Szkoda, że tak krótko, chociaż te dwie minuty to nie podwójne doładowanie, można od razu wykorzystać;P

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no tak, ale dzwonić tylko po to, żeby zadzwonić to też bez sensu…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      O kurcze, a byłem pewien, że te minuty tylko do sieci są. Mimo wszystko to ograniczenie w postaci wykorzystania minut w ciągu 24h to spory minus, podobnie jak wielkość wymaganych doładowań.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      oj, przepraszam, mój błąd, miałeś rację, [b:2rqxw205]tylko do sieci![/b:2rqxw205]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No to trochę słabo, ale zawsze lepsze to niż nic. Każdy i tak gdzieś dzwoni, więc minuty wpadają na konto automatycznie. Jeśli dobrze pamiętam to w TT za każde połączenie odebrane także naliczane są minuty.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Boca dobrze pamiętasz
      No i masz rację, każdy gdzieś dzwoni, ale z drugiej strony czas na wykorzystanie minut masz tylko w ciągu 24h…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ten bonus po prostu jest, nie musisz za niego dodatkowo płacić, wiadomo, są lepsze, ale nie ma co narzekać.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ale widzisz, ostatnio co Orange wprowadzi jakąś promocję to ktoś mówi "wiadomo, najlepsza nie jest, ale trzeba brać co dają". A to chyba nie jest specjalnie pocieszające?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Z założenia bonus to coś dodatkowego, więc operatorzy nie mają obowiązku wprowadzania żadnych promocji, dlatego mówi się, dobrze, że jest. A to, że na przykład Heyah daje podwójne, a Orange kilka minut do wykorzystania w sieci to już kwestia walki o klienta.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Boca, ale człowiek lubi jak się o niego walczy i zabiega i chyba jednak zwraca się uwagę jakimi środkami się to robi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Orange prowadzi politykę – nie ważne co, ważne, aby coś się działo.
      Tak właśnie podsumować można kolejne ich promocje. Nie wprowadzili niczego czy pobili by konkurentów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W zasadzie promocje większości operatorów nie są zachwycające, jak na razie nikt nie dorównuje Erze i Heyah.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Bo TT i Heyah idą jednym torem. A reszta chyba już przestała próbować im dorównać w kwestii promocji…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Fakt, jedynie Orange wprowadza jakieś bonusiki, ale szału nie ma w porównaniu do podwójnego na przykład.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ale wprowadza więcej promocji – po co ma być jedna promocja jak można robić co tydzień nową?? – to taka walka z monotonią

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      rabarbar a po to, że na jednej porządnej promocji użytkownik wyjdzie lepiej niż na kilku byle jakich…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      wiesz… nie wiem co lepsze – czy promocje do wykorzystania (takie jak wspomniane minuty w orange) czy promocje ktore robią z telefonu skarbonkę…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      dziwny masz tok myślenia… przecież kasa którą masz na koncie też jest do wykorzystania! nikt nie każe doładowywać ci zawsze najwyższą kwotą – doładowujesz tyle ile uważasz że wygadasz…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jaką skarbonkę? Przecież wszystko można wykorzystać, a doładowujesz dowolną kwotą , która jest Ci akurat w danym momencie potrzebna.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      akurat niektóre krótkie są opłacalne, przecież te minuty za minuty oferowane przez orange są jedną z lepszych ofert i to ze tylko 24h sa na wykorzysanie srodkow jest niewazne bo coedziennie na bierząco sie to uzupełnia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Też uważam, że są ok, szczególnie jak ktoś sporo dzwoni. Minus jest tylko taki, że są do wykorzystania tylko w Orange czy się mylę?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Minus jest taki, że są ważne do północy danego dnia. I taki, że żeby coś dostać, trzeba nieustannie wydawać. I najlepiej, jeśli doładuje się wysokim nominałem. Jedyna ciekawa opcja, jaką ostatnio Orange zaproponowało. Choć wymaga od użytkownika pewnej samodyscypliny- trzeba mieć w głowie kalkulator. W Tak Taku na przykład jest usługa BONUS- za każde, sumaryczne 2 minuty przychodzących spoza sieci dostaje się dodatkowe minuty do wykorzystania w sieci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ten bonus jest spoko, jeśli ktoś sporo dzwoni i to przede wszystkim w Orange, wtedy takie ekstra minuty na pewno mu się przydadzą, a jeśli komuś bardzo zależy to będzie pilnował czasu jaki ma na ich wykorzystanie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ze skarbonką promocyjne doładowania mają nie wiele wspólnego, bo przecież każdy doładowuje za tyle ile pieniędzy jest mu potrzebne i ile środków może przeznaczyć na komórkę. Zresztą jak raz skorzystam z podwójnego doładowania w maksymalnym wymiarze to mogę sobie odpuścić doładowania na wiele miesięcy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      odnośnie wypowiedzi powyżej – minusy jak widać są już dwa – bo tylko do orange i tylko w 24 h… a kto wie czy ktoś nie znajdzie ich więcej…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      jeżeli chodzi o minuty za minuty to są do wszystkich liczacych sie sieci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      O to w takim razie mój błąd, wydawało mi się, że tylko do Orange jak w większości ich bonusów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      też mi się tak wydawało… orange zawsze przecież dawało tylko do sieci …

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      już od jakiegoś czasu każda promocja w prepaidzie orange jest do wszystkich

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A czy to nie dotyczy tylko Minut za minuty i podwójnych doładowań? Z tego, co widzę inne promocje obowiązują tylko do Orange.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      o jakich podwójnych w orange mówisz? coś mnie ominęło?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ale i minuty nonstop i minuty za minuty sa do wszystkich sieci

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ok, czyli jednak nie we wszystkich bonusach tak jak piszesz nieco wyżej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ale co z tymi podwójnymi? ktoś może mi powiedzieć coś więcej?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Koleżanka pisze o starych podwójnych bo Orange żadnego podwójnego aktualnie w ofercie nie ma.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      aha, no chyba że dzięki za wyjaśnienie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Chodziło o to, że jednak niewiele promocji Orange obejmuje wszystkich operatorów, do niedawna podwójne było tylko wewnątrz sieci, a teraz tylko dwa bonusy są poza sieć.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ja się nie dziwię, bo wewnątrz sieci ich to prawie nic nie kosztuje, dziwi mnie tylko, że skoro już się ograniczają do sieci, to chociaż mogliby z tym bonusem zaszaleć, a nie dawać takie byleco…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Teraz walka toczy się o darmowe numery w Play i Heyah. Moim skromnym zdaniem wygrywają czerwoni, bo wystarczy doładować kwotą 5 zł , nie 30zł jak w przypadku Playa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie zapominaj o Tak-taku. U nas mamy darmowe Numerki za grosze przez najbliższy miesiąc, czyli dzwonimy za darmo na trzy numery Ery. Później maja obniżyć cenę Numerków za grosze na stałe do 3 gr za minutę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Ale czy przypadkiem w TT darmowy numer nie kosztuje 4zł?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no fakt, ale nikt się nie interesuje jaką kwotą doładowałeś – wciąż na te darmowe numery może iść kasa z poprzedniego podwójnego doładowania…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No to trochę inna bajka, bo w Erze są 3 bardzo tanie numerki, a w Heyah jest jeden za to zupełnie darmowy. Jedno i drugie jak najbardziej korzystne.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ponieważ rozmowy są w sieci to tak na prawdę zależy wszystko od tego gdzie kto częściej dzwoni. Tutaj trzeba bardzo subiektywnie patrzeć na oferty…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jeśli o darmowe numery chodzi to tak, no i pytanie jeszcze czy ktoś ma zamiar doładowac konto, bo to jest w Heyah jedynym warunkiem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no ja doładowuję teraz 5-złotówkami i gadam sobie za darmo w tygodniu z moim chłopakiem weekendy i tak spędzamy wspólnie więc te dwa dni mi niepotrzebne

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Czyli płacisz złotówkę za cały dzień rozmów- żyć nie umierać;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      dokładnie fakt, możnaby się kłócić, że gzg w takim wypadku opłacają się bardziej, ale ja korzystam jeszcze z międzynarodowych więc sporo oszczędzam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      GzG też mają swoje wady, szczególnie gdy często wykonujesz krótsze połączenia, chociaż w Heyah to i tak tylko 29 groszy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no właśnie – za te 29 gr to każda rozmowa się opłaca

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W tym wypadku tak, ale gdy jest darmowy numer to nawet nie myślę o zmianie na GzG.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      ani ja. Ale są tacy, którzy wolą mieć gzg do kilku osób niż jeden darmowy w końcu po coś to zróżnicowanie w ofertach jest

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wiadomo, opcji jest tyle, że każdy może spokojnie znaleźć coś dla siebie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Darmowy Numer dla tych którzy chcą rozmawiać z jedną osobą, a GZG dla posiadających więcej znajomych w sieci. Dla każdego coś miłego

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Do kilku wybranych można też przecież wykupić Numerki za Grosze w TT, nawet w Tak Tak HOT, które na razie są jeszcze bez dodatkowych, poza aktywacyjną, opłat.
      Godzina za grosze świetnie się sprawdza w moim przypadku, bo dzwonię raz a dobrze- czyli rozmawiam długo. Prócz tego GZG nie wykluczają się z Numerkami za Grosze, więc można do trzech wybranych dzownić za darmo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W Heyah teraz wystarczy doładować konto za min. 30zł i można rozmawiać za darmo ze wszystkimi w sieci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no fakt, ale gzg są dorbym rozwiązaniem dla tych, którzy tymczasowo nie chcą doładowywać więcej konta bo mają dużo kasy na karcie..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      To już zależy jak kto traktuje połączenia, chociaż w Heyah GzG kosztują tylko 29groszy, więc niewielka strata nawet gdy ktoś krócej rozmawia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      każda rozmowa powyżej minuty już się opłaca

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      No chyba, że ktoś i tak doładowuje za min. 30zł miesięcznie- wtedy darmowe w sieci są jak znalazł.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no wiadomo gzg to opcja dla tych, którzy mają tyle kasy na karcie, że nie chcą znowu doładowywać…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Swoją drogą ciekawa jestem kiedy będzie kolejne podwójne, ale myślę, że nie do czasu, gdy skończą się darmowe połączenia w sieci- to by było za wiele;p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      hihi, no trochę racji masz a jest jakaś konkretna data zakończenia darmowych rozmów w heyah? bo nawet nie wiem…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Na razie w simplusie w niektórych taryfach mozna rozmawiać o połowę taniej. A raczej opłacie podlega pierwszych 30 sekund rozmowy. Tylko miesięczna opłata aktywacyjna jest dość wysoka- 5 zł. Ale to pierwsza po 15gr/min, jakie można osiągnąć w TT Hot i heyah po podwójnych doładowaniach promocja, dzięki której można tak obnizyć koszty połączeń.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      no nie głupie, ale faktycznie, aktywacja kosztuje sporo…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak ktoś dużo dzwoni, to 5 zł nie stanowi jakiejś dużej sumy. A to stała oferta czy tylko jakiś tymczasowy dodatek?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Wiem, że ta promocja obowiązuje od 23 marca, bo tego samego dnia dowiedziałem sie o Mega doładowaniu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A nie wiadomo kiedy się kończy?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Jak na mnie podwójne doładowania Heyah I TT i tak brzmią lepiej. 5 zł to niby nie dużo, ale jakoś mierzi mnie wydawanie kasy na aktywację promocji. Podwójne wprawdzie, jeśli chceć wykorzystać w pełni, zmusza do większego wydatku, ale cała kasa przynajmniej jest do wybębnienia na wszystkie możliwe istniejące usłygi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W ogóle sukces, że Simplus coś ruszył. Myślałam, że już w ogóle nie zaczną bardziej dbać o swoich użytkowników.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      [quote="EgeSzmege":3ch0u1t7]Jak na mnie podwójne doładowania Heyah I TT i tak brzmią lepiej. 5 zł to niby nie dużo, ale jakoś mierzi mnie wydawanie kasy na aktywację promocji. Podwójne wprawdzie, jeśli chceć wykorzystać w pełni, zmusza do większego wydatku, ale cała kasa przynajmniej jest do wybębnienia na wszystkie możliwe istniejące usłygi [/quote:3ch0u1t7]

      Mozna mieć i duzo kasy na koncie, z czego połowa jest za darmo, i nawet rok czasu na ich wykorzystanie, bo terminy ważności w TT się sumują.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Abosolutnie się zgadzam, przy czym nie każdy ma tak jednorazowo prawie 200 zł do wydania, zeby wycisnąć podwójne w całości ale znając mniej więcej regularność tych ofert da się przewidzieć na kiedy opłaca się kasę na doładowaie odłożyć, żeby podwoić jak największą kwotę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      A jak tam wojna cenowa wygląda? Słyszeliście o jakichś zmianach w ofertach?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      Nie wiem, czy ktoś wspomniał, ale wszedł w TT pakiet 1000 minut do sieci i stacjonarnych. Kosztuje 6 zł i jest ważny 14 dni. Orange podniosła cenę tego samego pakietu do 10 zł – jak widać nie wyrabiali albo z tak niskim dochodem z pakietu, albo – jak twierdzą – nadajniki nie wytrzymały obciążenia. Więc siłą rzeczy pakiet Erowy zrobił się od razu bardziej atrakcyjny.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139987

      W Erze jest kolejna promocja – dostępna w Tak-taku i Tak-tak Fonie. Inna niż wszystkie, bo tym razem nie wiadomo do końca jaki bonus się otrzyma. Wiem na razie tyle, że maksimum 30 zł, a minimum 5. Każdy ma otrzymać inny, a by mieć taką możliwość należy doładować konto za 25 zł we wskazanym okresie

Viewing 363 reply threads
Reply To: Wojna cenowa w sektorze prepaid
Your information: