Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi reklamy operatorów

Viewing 447 reply threads
  • Author
    Posts
    • newralgia
      Member
      Liczba postów: 7

      co sądzicie o nich? macie jakieś uwagi, co Wam sie podoba/przemawia/zniesmacza?;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Rynek telekomunikacyjny produkuje całą masę reklam i wg. mnie starzy wyjadacze mają zazwyczaj udane reklamy. Najbardziej podobają mi się reklamy Heyah – utrzymują od początku charakterystyczny, fajny styl, bawią się konwencjami i słowami i generalnie git. No i podoba mi się akcja Heyah na fotce w ramach promocji przebieraj-wybieraj: [url:1lcgvz82]http://www.fotka.pl/heyah[/url:1lcgvz82]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      dzięki za zainteresowanie tematem
      właśnie się zastanawiam, na czym polega fenomen heyah, oni mają od samego pocżątku świetne pomysły
      ta akcja na fotce.pl to faktycznie strzał w dziesiątkę! czy już wiadomo kto zniknął Rożka? może sa jakieś przecieki?;p
      co do innych operatorów to kopytko plusa by ło udane…teraz ten kabaret trochę się przejadł
      play czasem też z czym się wyróżni

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Reklamy Heyah to chyba coś więcej, niż tylko reklamy. A ta akcja na fotce- przejrzałem, całkiem wciągająca. Tajemnica chyba tkwi w tym, że to nie tylko suche teksty typu: jesteśmy najlepsi, ale że to zabawa, która wciąga. I chyba nie potrzeba milionów złotych i spotów telewizyjnych, żeby stworzyć coś oryginalnego.
      Sam mam TakTaka- nie ma takich reklam, bardziej informacyjne. Choć- szczerze mówiąc- sądzę, że mogliby pozwolić sobie na bardziej odjechaną reklamę. Bo ofertę mają naprawdę zróżnicowaną i znaleźliby się na nią amatorzy. A tak- znane są bardziej reklamowane oferty, choć nie zawsze tak dobre.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Reklamy Mobilkinga też dają radę. Słyszeliście o tej akcji z PZPN-em. Mobilking chce wykosić ?leśnych dziadków? Niezłe.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Nie, nie słyszałem. Brzmi dobrze Fajna jest też nowa reklama Heyah- walec: wzbudza respekt.
      Ciekawy jestem, czy będą reklamować ofertę Nowy TakTak. I jak.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      też mi się podobają reklamy heyah
      są niebanalne, śmieszne i za każdym razem robią furorę w sieci, zwłaszcza wśród młodych

      tę widzieliscie?
      http://pl.youtube.com/watch?v=ELz8w5N9PZs

      najnowsza:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Nie wyłamię się za bardzo mówiąc, że reklamy Heyah aktualnie robią na mnie największe wrażenie? Mobilking? Ehh… pominę milczeniem… Plus z Mumio nieźle zaczęli, ale ile można? Chociaż przyznaję że z dyndaniem nad palmą jeszcze była udana – tych syberyjskich za to nie rozumiem Ogólnie to nie lubię jak po obejrzeniu reklamy wciąż nie wiem co reklamowali – czy sieć, czy telefon czy nową ofertę…
      Heyah i pierwsze reklamy plusa miały abstrakcyjny humor który wysoko cenię

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      "kopytko" plusa było fajne, to był fajny wymiar paradoksu i abstrakcji..teraz trochę to się przejadło
      niekóre reklamy Play’a są fajne-kiedyś widziałam ich katalog z pokojówką itp, piękne zdjęcia i wszystko całościowo dobrze ujęte

      a w heyah podoba mi sie to, że są konsekwentni w podtrzymywaniu swego stylu,a le przy tym wciąz czymś zaskakują
      dość, że samą ofertą to jeszcze pomysłem na reklamę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      W reklamach Play faktycznie doceniam zdjęcia, ale jakoś marketingowo do mnie nie przemawiają. Tort z mięsa mnie przerażał, ten bilbord gdzie kobieta trzymała w ramionach ich logo też nie specjalnie dobrze mi się kojarzyła (z jakimiś mutantami z filmów SF)…
      Reklama ma być w gruncie rzeczy miła w odbiorze a taki na przykład Rożek był całkiem miły hehe

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Hej, Rzeczywiście jeżeli chodzi o reklamy Playa to… No comments Styl Heyah zdecydowanie bardziej do mnie przemawia. Ludzie tam pracujący wiedzą co to jest estetyka i nie tworzą wizualnych pasztetów made in Poland.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Bajadurka, a co Ci się konkretnie nie podoba w reklamach Mobilkinga, że ?pomijasz je milczeniem?? Dla mnie nie ma w nich nic gorszacego, może traktujesz je za bardzo serio

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Nie chodzi o to że one godzą jakoś mnie bezpośrednio czy coś takiego… po prostu uważam takie chwyty za żałosne i uważam, że pokazywanie półnagich panienek w reklamach to kolejny krok ku zdeprawowaniu dzieciaków (nie mówię tu o młodzieży, która już jakoś jest ukształtowana, ale takich, które dopiero uczą się na czym ten świat polega). Ale to temat na dłuższą dyskusję…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Weszła też reklama nowego TT, ale raczej mało konkretnie reklamuje samą ofertę: a o tej, moim zdaniem, warto by było coś bliżej powiedzieć. Mobilking? Trzeba brać z przymrużeniem oka. Te reklamy przecież raczej wyśmiewają reklamy z pięknymi panienkami

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      bruno i tym samym uczą małych chłopców, że takim kobietom nie należy się szacunek. No nie ważne. Serio nie chce mi się na ten temat dyskutować bo robiłam to już tyle razy, że mam dość

      A reklamy nowego TT jeszcze nie widziałam. Chyba muszę częściej oglądać TV

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote="newralgia":1pbc6ul0]dzięki za zainteresowanie tematem
      właśnie się zastanawiam, na czym polega fenomen heyah, oni mają od samego pocżątku świetne pomysły
      ta akcja na fotce.pl to faktycznie strzał w dziesiątkę! czy już wiadomo kto zniknął Rożka? może sa jakieś przecieki?;p[/quote:1pbc6ul0]

      Główny przeciek jest taki, że Rożek wcale nie zniknął tylko robi karierę muzyczną… zresztą pod tym samym adresem ([url:1pbc6ul0]http://www.fotka.pl/heyah[/url:1pbc6ul0])
      Ale głosowanie wygrała bodajże Diablica jako diabelskie nasienie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Bajadurka: ja myślę, że jest bardzo dużo rzeczy znacznie bardziej deprawujących młodzież niż reklamy Mobilkinga, w których latają panienki w bikini?

      A jak już jesteśmy przy Mobilkingu, to co sądzicie na temat jego niedawnej akcji z PZPN-em.

      http://i.wp.pl/a/f/jpeg/21050/mobil-pzpn-400.jpeg

      Słyszeliście w ogóle o tym? Nie ukrywam, że jestem wielkim przeciwnikiem obecnych władz PZPN i każda krytyka tej organizacji spotka się z moim uznaniem. Tak więc plus dla Mobilkinga, nawet jeżeli chodzi im bardziej o własną promocję?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote="Perrin":rnv5cdit]

      Główny przeciek jest taki, że Rożek wcale nie zniknął tylko robi karierę muzyczną… zresztą pod tym samym adresem ([url:rnv5cdit]http://www.fotka.pl/heyah[/url:rnv5cdit])
      Ale głosowanie wygrała bodajże Diablica jako diabelskie nasienie [/quote:rnv5cdit]

      hahah to wiem i ja, z "przecieków" to fakctycznie robi karierę
      fajna ta stronka na fotce.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Kto wie – może jeszcze nakręcą jakiś filmik kończący śledztwo?
      A strona na fotce to na prawdę ciekawa forma reklamy. Powiedziałabym – wciągająca.

      AAAAaaa z tym PZPNem, to wydaje mi się, że to coś podobnego jak akcja Równa Taryfa z taxówkami – niby chodziło o ujednolicenie kolorystyczne taryf, a tak na prawdę chodziło o nową ofertę Heyah. Po prostu – prowokacja! I dywersja!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Eee tam od razu dywersja. No zgadzam się, że Mobilkingowi chodziło o wypromowanie własnej marki ? trzeba być kompletnym naiwniakiem, żeby zakładać, że robili to wyłącznie ?dla idei?. Z drugiej jednak strony, to fajnie, że firma zwraca uwagę na tego rodzaju kwestie. Ja tam wolę tego rodzaju ?reklamy? niż takie, w których po prostu nachalnie zachwala się własny produkt. Mnie to się podoba.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote="Pakoz66":15tzgdy8]Bajadurka: ja myślę, że jest bardzo dużo rzeczy znacznie bardziej deprawujących młodzież niż reklamy Mobilkinga, w których latają panienki w bikini?
      [/quote:15tzgdy8]

      coś w stylu – "a mógł zabić?"
      no nie ważne…

      Co do Rożka to mignęło mi na n-k, że zaprasza ludzi do słuchania swojej twórczości

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Nom, widziałam to już wcześniej, choć ostatnio nie śledziłam, co się dzieje w forum na naszej-klasie. Zatrzymałam się na etapie, kiedy urządzali konkurs na tekst do kontynuacji piosenki z reklamy, czyli do obecnej piosenki rożka.

      I zdecydowanie mogę się zgodzić, że powstały bardziej szowinistyczne reklamy niż reklama MK, ale 99% z nich można zobaczyć tylko na uTubie. I nawet jeśli jestem w stanie zauważyć żart zawarty w większości z nich, to jakoś nie jest mi do śmiechu. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, jak głosi przysłowie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ja sama wysyłałam mój tekst na konkurs, ale nie przeszło – widocznie za mało talentu we mnie Ogólnie to ja mam fioła na punkcie promocji i jakichś takich akcji i chętnie biorę udział we wszystkim co się pojawi, więc jestem ciekawa co będzie następne

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Heyah ma fajne akcje, jeśli chodzi o włączanie w nie młodych ludzi. Ja jakoś nie mam czasu na takie wymyślanie. Ale idea- bardzo fajna.
      Akurat mój NTT nie organizuje takich akcji. Puszczają w tv reklamę, ale nawet w niej niewiele jest o stawkach i promocjach. A szkoda, bo o "Godzinie za grosze" powinno być mega głośno.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      tak w temacie Heyah -> http://pl.youtube.com/watch?v=OJ13j4FrdS4 melodia wchodzi w głowę przypomina mi to jakieś pierwsze gry na PC-ta albo nie daj boże jeszcze na stare konsole typu Pegasus

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ta, albo prezentacje możliwości dźwiękowych Amigi
      Cokolwiek by mówić, starają się w Heyah. Nie robią tylko reklamy do TV (a i do TV robią więcej niż jedną ostatnimi czasy), ale jeszcze zarzucają net różnymi akcjami. To się chwali

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ja organki z takimi efektami dostałem na komunię od cioci z Niemiec. Dawałem czadu Klasyk

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Dla zainteresowanych: http://cybersport.pl Sponsorowane przez Heyę, dlatego to wpisuję, a tak poza tym fajna strona. Można wygrać gry za przebranie się za Mikołaja

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      no tu poszaleli ja tam dużo dla siebie nie znajdę, ale w konkursie może wezmę udział dużą będę mieć konkurencję?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Dziewczyny, co wy się tak czepiacie ładnych kobiet w reklamach? W nowej reklamie TT też są 3 dziewczyny, jedna w krzywym zwierciadle Taka ładna czarownica w dyskotekowej kolejce do toalety. Trochę poczucia humoru i przymrużenia oka

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Nie no dziewczyny są ok, ale facetów przystojnych też by się trochę przydało, na przykład Era ma takiego przystojniaka w klanie na Bahu:P

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      bruno my się nie ładnych kobiet czepiamy tylko sposobu ich pokazywania i głupiego wpływania na młode, dziewicze umysły niedojrzałych chłopców… no ale nie ważne… ja już mam dość dyskutowania na ten temat…

      a faktem jest, że fajnego faceta trudniej zobaczyć w telewizji, a jak już jest to w tak idiotycznej roli, że żal patrzeć …

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Czyli postulujecie sieć dla kobiet z zacięciem silnie feministycznym czy coś? (no bo nie Avon)

      A tak w ogóle, obczajcie to: http://www.heyah.pl/sledzik
      Nie pamiętam, żeby Heyah to reklamowała, a to niezły numer.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      nie, postulujemy po prostu za dobrymi wzorcami.

      A śledzik to nie dla mnie. Ale uważam, że to fajna sprawa dla rodziców i ich dzieci

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Chyba, że jesteś dzieckiem :->
      To może w takim razie mapę pomocną w lokalizowaniu samej siebie (http://www.heyah.pl/mapy)?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      po przekroczeniu pełnoletności i …. obserwacji obecnych nastolatków optuję za wszelkimi możliwościami kontroli dzieciaków
      a mapa faktycznie mi się przyda

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Mówicie, że fajni faceci są pokazywani w głupich rolach. I dziewczyny tez są pokazywane w głupich rolach. Ja nie mam nic przeciwko. A nawet- dziewczyny z reklamy nowego TakTaka: dwie sympatyczne, jedna niezbyt. I moim zdaniem ma to swoje przełożenie w rzeczywistości.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      dziewczyny z tak taka to raczej inna kategoria niż dziewczyny z mobilkinga, czyż nie? jest różnica założyć mini na imprezę, a w szortach, staniku i tonie oliwki ciąć drzewo piłą mechaniczną…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Zresztą przykład dziewczyny nr 1 nie przewraca się, nie wykazuje niską roztropnością i inteligencją i zręcznie robi, to co zamierza robić. Przykład 2 wykazuje się nieroztropnością, ma strój niedopasowany do sytuacji i nie radzi sobie z niczym.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Play zresztą z ich "do czech? do czech to ja mam za darmo" też się śmieje z kobiet… tyle, że tam widać satyrę. I reklama playa mnie nie drażni tak jak roznegliżowane reklamy mobilkinga… i tak, oczywiście, że można mówić że przemawia przeze mnie zazdrość

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Dziewczyny, trochę poczucia humoru i dystansik Jako facet- kumam dziewczyny i z reklamy MK, i z Play’a i z Nowego TakTaka. Nie lepiej czepiać się reklam, w których kobiety tylko albo piorą, czyszczą, albo gotują? Wolę naprawdę reklamę z dziewczyną ze spawarką albo piłą mechaniczną Albo z dziewczyną z imprezy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      bruno, ale tu już nie chodzi o to, że one jakoś godzą we mnie bezpośrednio. Mi chodzi o rysowanie wzorców. Staram się myśleć przyszłościowo – obserwuję różnicę pomiędzy moim pokoleniem, a pokoleniem obecnych 10-13 latków i jestem przerażona. Na forach internetowych 12 latki zrozpaczone pytają: "mam 140 cm wzrosu, ważę 40 kg i jestem gruba! tak mi powiedzieli koledzy z klasy! do tego mam mały biust i żaden chłopak nie chce się ze mną umawiać, co robić?" Nie chcę, żeby moja potencjalna córka w wieku 10 lat marzyła o tym, żeby się przespać z chłopakiem, bo seks jest wszędzie i dzieciaki dążą do tego co modne. A już na pewno nie chcę, żeby próbowała doścignąć ideały stworzone przez photoshopa…
      widziałeś reklamę dove "porozmawiaj ze swoją córką zanim media zrobią to za ciebie"? – to jest przykład jak powinny być tworzone reklamy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Reklama rządzi się swoimi prawami. Może lepiej stawiać na edukację: poczytaj swojej potencjalnej córce bajki o brzydkim kaczątku. Świata się nie naprawi, ale można o dziecko zadbać od innej strony: niech będzie pewne siebie i przebojowe. I czerpie wzorce z innych dziedzin życia Znam kilka bardziej puszystych kobiet. I moja kobieta też nie jest z reklamy MK wzięta. Reklama to reklama. Na ulicy są normalni ludzie. Lepiej dziecko zająć czymś innym, a nie sadzać przed telewizorem
      Coraz bardziej lubię te dziewczyny z MK i z TT Są ładne- czyli powinny zostać ocenzurowane?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      tak, tylko, że weź pod uwagę, że Twoja kobieta i generalnie osoby urodzone przed 1990 rokiem nie były ze wszystkich stron bombardowane nagością, erotyzmem, chudością i te pe. Dziś gdzie się nie ruszysz – złe wzorce. To w dzieciństwie jest się narażonym na pranie mózgu. Nie wiesz jakie za 10 lat będą dzisiejsze 10-latki. Ja wychodzę z założenia, że lepiej zapobiegać, niż leczyć.
      I dziewczyny z TT i MK to dla mnie dwie różne bajki – te pierwsze nie mają w sobie nic złego, te drugie… cóż…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Moja kobieta też ma kompleksy. I jej koleżanki również. I moje eks też miały kompleksy i narzekały na swój wygląd. Zawsze coś im nie pasowało. Takie już marudne z Was stworzenia.
      Na każdym kroku złe wzorce? Po prostu: na każdym kroku ludzie. Nie widzę w tym wszystkim winy reklamy- to raczej kwestia wychowania. Nie ma wielu reklam w stylu Mobilkinga. Nie ma też wielu w stylu NTT. Żeby je zrozumieć trzeba widzieć, że są zrobione w humorystycznej konwencji. A dziewczynka urodzona po 1990 roku pewnie nie zauważa kontekstu, ale tylko piękne, zgrabne kobiety. Trzeba je ocenzurować? Poza tym- dawno nie widziałem reklam MK. A moja kobieta ma mimo wszystko do siebie dystans i poczucie humoru. I kiedy widzi super modelkę na ekranie mówi: patrz patrz, tego w domu nie masz
      Studiujesz pedagogikę, czy jeszcze liceum? Żyjemy w takich, a nie innych, czasach. Całego świata nie da się naprawić a wychowywanie dzieci pod kloszem (typu pokazywanie tylko przeciętnych lub niezbyt zgrabnych ludzi) raczej nie zda egzaminu. Lepiej nauczyć dzieciaki jak w takim świecie żyć, a nie ten świat cenzurować.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      po pierwsze – ani pedagogika ani liceum :] mam swoje zdanie na ten temat – źle?
      po drugie – poczytaj trochę na temat psychologii dziecięcej – wtedy pogadamy.
      po trzecie – nie czytasz tego co napisałam – mi nie chodzi o piękne i zgrabne kobiety, ale o roznegliżowane, wyuzdane, ociekające oliwką i seksem kobiety. Widzisz różnicę? Napisałam, że nie widzę nic złego w reklamach TT – bo niby co mam widzieć? Napisałam, że przeszkadzają mi reklay Mobilkinga, gdzie pokazane są półnagie seksbomby jako pożywka dla męskich oczu i dla podbudowania ich ego poprzez pokazanie kobiety jako tępej, niezaradnej istoty służącej tylko do oglądania.

      A co do naprawiania świata – z takim podejściem jak twoje – na pewno się nie da. Ty powinieneś się cieszyć, że jeszcze są ludzie, którzy próbują naprawić ten świat. Poczekaj, może kiedyś będziesz miał córkę. Może przejrzysz na oczy, kiedy córka rozchoruje się marząc o szczupłej sylwetce, zacznie przypominać Jacksona po dziesiątkach operacji plastycznych albo popadnie w skrajną depresję czując, że nie dorównuje temu co lansowane jest jako piękne i wspaniałe (czego ani tobie, ani jej nie życzę).

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      To należy również zakazać reklam kosmetyków, na których występują nagie panienki (oczywiście- trochę ocenzurowane). Spocona kobieta z piłą mechaniczną, w szortach i bluzeczce, to dla dziecka spocona kobieta w szortach i bluzeczce. Obiektem pożądania może być tylko dla niektórych mężczyzn. Spocone panienki w szortach i bluzeczce wojskowej możesz również zobaczyć w filmach o tematyce feministyczno- militarnej.
      Zobacz też, że reklamy do odpowiedniego grona ludzi- odbiorców, są emitowane w określonych porach. Przed dobranocką nie uraczysz skąpo ubranej kobiety. Po 20 nie zobaczysz reklam zabawek. Jeśli będę mieć dziecko- i nie ważne, czy syn czy córka, pewnie będą wychowywane tak, jak ja. Czyli: dobranocka o godzinie 19 i do łóżka- spać.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote="bruno":2qpayae0]
      Przed dobranocką nie uraczysz skąpo ubranej kobiety.[/quote:2qpayae0]

      Buahaha… dobre sobie… Nie tylko w TV zobaczę, ale wystarczy mi się przejść po mieście i pooglądać bilbordy.
      A wysuwając argument o reklamach kosmetyków ponownie dowiodłeś że nie rozumiesz o czym piszę… Nie mam siły w kółko powtarzać tego samego. I tak, masz rację, dla 3 letniego dziecka to tylko spocona pani w szortach, ale dla 13-latka z burzą hormonów to już obiekt seksualny i lansowany wzór kobiety – kobiety, której nie trzeba szanować. No i 13-latka nie położysz spać po dobranocce :]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Dla 13-latka (jak to dzieci szybko dojrzewają ) to może być raczej kobieta wamp, której się przestraszy Wiesz, lepiej zabrać się za cenzurę na portalach takich, jak epuls- siedziba kwiata młodzieży polskiej. Myślę,że cenzurowanie reklam (które i tak istnieje) niewiele tu zmieni. Po prostu to jest inna młodzież.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ty miałeś w ostatnim czasie jakiś kontakt z 13-latkiem? bo to co piszesz jest bardzo naiwne…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Wątpię, żeby kładzenie dzieci o 20 miało jakkolwiek pomóc. Przypatrz się lalkom które teraz sprzedają. Już nawet ja załapałam się na pierwsze Barbi – lalki stworzone według projektu dmuchany sex-lalek, posiadające niemożliwe proporcje ciała (za długie nogi w stosunku do tułowia, bardzo wąska talia, wielkie oczy), ale to na prawdę nie szczyt możliwości przemysłu zabawarskiego. Wychodzą teraz lalki mające conajmniej groteskowy wygląd: duża głowa, malutkie ciałko, wielkie umalowane oczywiście oczy, malutki nosek, spore usta… Na billboardach wiszą plakaty pokazujące obrobione w photoshopie modelki, w gazetach – reklamy z obrobionymi w photoshopie modelkami, w reklamach – obrobione modelki, w teledyskach – obrobione modelki. Musiałbyś kompletnie odciąć się od cywilizacji, żeby nie chłonąć powoli i trochę niezauważalnie wzorców. Potem właśnie z kobiet powstają takie marudne istoty ( a propos, kobiety zazwyczaj zwierzają się mężczyznom ze swoich kompleksów, by uzyskać komplement i zapewnienia o swojej niebywałej urodzie), które porównując siebie do pani z teledysku/reklamy dochodzą do wniosku, że nie są dostatecznie chude, dostatecznie dobrze ubrane/umalowane itp. itd.

      Kiedyś psycholodzy narzekali, że obraz świata pokazywany w reklamach jest nierzeczywisty i osoba oglądające serię reklam margaryny może dojść do wniosku, że z jej życiem jest coś nie tak, skoro ona nie jest tak szczęśliwa, a jej dom nie jest kolorowy, a co gorsza – jeśli jest kobietą, to wychowując dwójkę dzieci, nie jest w stanie równocześnie ugotować 4-daniowego obiadu, wypucować mieszkania i jeszcze zrobić się na bóstwo…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      To ja swojemu dziecku (ewentualnej córeczce) zamówię wyrzeźbioną z drewna laleczkę. Koniecznie- obfitych kształtów i z symulacją cellulitu zamiast skóry.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ha ha!
      Spróbowałbyś Będziesz kupował to, co dziecko na Tobie wymusi
      A najlepsze , co możesz zrobić, to przekonać ją, że wcale nie musi być śliczną idiotką, której głównym zmartwieniem jest makijaż, fryzura i paznokcie, żeby zyskać akceptacje społeczeństwa i być atrakcyjną…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Perrin ale nie trzeba być idiotką, żeby popaść w kompleksy. Znam kobiety, które osiągają sukcesy w każdej dziedzinie życia i choć potrafią się tym cieszyć i cellulit nie spędza im snu z powiek, to w szczerych rozmowach przyznają się, że odessałyby sobie to i owo, zmniejszyły, powiększyły, wypełniły bo… tak trzeba, tak jest przyjęte, tak by się bardziej podobały.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      … nawiązywałam do pań z reklamy mk…
      i zresztą nie miałam na myśli oczywiście tego, że istnieją tylko dwa przypadki skrajne w postaci idiotek z kompleksami i okularnic bez kompleksów…
      Nie mniej zapewne zdjaesz sobie sprawę z tego, że oprócz Twoich znajomych na świecie są kobiety, które specjalnie udają głupsze, żeby podobać się mężczyznom. Są też kobiety, które za wszelką cenę dążą do tego odrealnionego wzorca wykreowanego przez lalkę Barbi i spółkę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      I są kobiety piękne, zgrabne i inteligentne. Które wcale nie udają idiotek. Najważniejsze, moje drogie, to być sobą. I znaleźć sobie miłego faceta, takiego jak ja, który wam wybije te wszystkie głupoty z głowy. Każda potwora znajdzie swego amatora. Chodzi przecież o to, żeby sobie znaleźć przyzwoitego księciunia
      A biedne dziewczyny z reklam MK same muszą sięgać po piłę mechaniczną, bo nie ma wokół chłopa, który by to z nią zrobił

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Bruno ale jak wiesz charaktery są różne – jednym wystarcza podobanie się swojemu mężczyźnie, dla innych to za mało. Jedne nie potrzebują wcale komplementów, dla innych dzień bez miłego słowa jest dniem straconym. Nie wszystkie kobiety są takie, że jak im ich facet powie że pięknie wyglądają to zapomną o tym wszystkim co im samym się w sobie nie podoba gdy patrzą w lustro (jak ja :] )

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Czyli, Bajdurko, wytoczyłaś prywatną wojnę dziewczynom z reklamy MK i TT? A niby o los dzieci się martwisz.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      bruno, ja wiem, że dyskusja może odbiegła od głównego założenia tego tematu, ale proszę Cię, nie sprowadzaj jej na niższy poziom, ok? Ale odpowiadając na twoje pytanie – nie przyszło Ci do głowy, że owszem, martwię się o dzieci, skoro wiem jak takie reklamy działają na mnie i inne na dorosłe kobiety/dziewczyny a doskonale zdaję sobie sprawę o ile podatniejsze na tego typu zagrywki są młode, niedojrzałe umysły? :]
      Bruno, spoko, ja wiem, Ty jesteś facetem więc nigdy nie będziesz widział nic złego w ponętnym, seksownym, roznegliżowanym damskim ciele, dlatego wydaje mi się, że dalsza dyskusja na ten temat nie ma sensu… niestety taki stan rzeczy pozostanie tak długo jak tworzeniem i akceptacją reklam zajmować się będą mężczyźni… (ciekawe tylko, dlaczego potem oburzają się jak się im mówi, że myślą tylko o jednym… )

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ech, dlatego, że jestem facetem odmawiasz mi prawa do rozumienia świata i ludzi? To dyskryminacja ze względu na płeć I operowanie schematami.
      Dla Ciebie panienki z MK to sprawa osobista. Dla mnie nie. Nie sprowadzam dyskusji na niższy poziom. Ale widzę, że nie masz zbyt wiele poczucia humoru. Zresztą, nie potrafisz spojrzeć przez palce ani na reklamę, ani na siebie. Śmiertelnie poważnie traktujesz coś, co ma inny cel i przesłanie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Poczucie humoru mam, ale nie traktuję świata prześmiewczo – to pewna różnica. Traktuję poważnie to co inni bagatelizują, a w gruncie rzeczy jest problemem – nie chcesz słuchać mnie to poczytaj opinie psychologów, naukowców i badaczy – sprawdź czyje słowa potwierdzą. A co do śmiania się z siebie – nie ze wszystkiego można…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Oj, Bajadurka, to nie jest spór o racje. Mi się wydaje, że to kwestia podejścia. A jeśli chodzi o reklamy- to trzeba uzmysłowić dziecku, że to taka bajka sklepowa. I w miarę wcześnie uświadomić dziecko, że św. Mikołaj to też ściema.
      http://www.edziecko.pl/rodzice/1,79362, … &startsz=x
      zobacz co mówią psycholodzy- to do rodzica należy uświadomienie dziecku co jest prawdą, a co iluzją.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      U nas w Polsce nie ma zbyt wielu reklam o podłożu erotycznym. To po pierwsze- cenzura już działa. Po drugie, myślę, że więcej szkody niż jakaś reklama, powoduje lansowanie panienek w stylu Doda czy Jola Rutowicz. Zamiast psioczyć na reklamy- zadbałbym raczej o to, żeby dziecko umiało poruszać się w świecie, w którym nawet w grach komputerowych będzie product placement. Grafika idzie do przodu i tworzy alternatywne wzory estetyczne. I stąd w Polsce coraz więcej samookaleczających się ludzi, chodzących z fleshtunelami, tatuażami i implantami podskórnymi. Nie da się zatrzymać świata, który staje się coraz bardziej nierzeczywisty. Trzeba dzieci nauczyć odróżniania co jest prawdą, a co fikcją. Wszczynanie alarmów i ostrzeganie to praktyka, która jest odkąd pamiętam pierwsze reklamy w TV. Lepiej chyba zastanowić się co z tym dalej zrobić, jak na to reagować, a nie tylko i wyłącznie wskazywać winnego.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote="bruno":i6s3mtm3]Ech, dlatego, że jestem facetem odmawiasz mi prawa do rozumienia świata i ludzi? [/quote:i6s3mtm3]

      …hm… Tak.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      A wracając do tematu: jak wam się podobają bombowce Heyah? (reklama po2 doładowania)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      bruno, tak, masz rację że tu trzeba robić coś więcej niż tylko wskazywać winnego, ale też bierz pod uwagę, że lepiej zapobiegać niż leczyć…

      perrin – to ta z animowaną diablicą?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      No właśnie, lepiej zapobiegać, niż leczyć.Dlatego trzeba robić to, o czym pisałem wcześniej: uczyć rozróżniać reklamę i z większą ostrożnością gospodarować dzieciakom wolny czas. A nie można uderzać w wolność słowa- bo to powrót innej wersji socrealizmu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote="Bajadurka":2u94oy6e]
      perrin – to ta z animowaną diablicą?[/quote:2u94oy6e]

      Własnie… nie wiem. Widziałam tylko koniec reklamy w TV i w tym końcu były tylko bombowce i Europa + lektor i napisy informujące o co chodzi. Podejrzewam, że na końcu było jeszcze typowe orgastyczne westchnięcie "Heyah!"

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      hehe, fajne skojarzenie no o ile dobrze kojarzę to to z diablicą…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Tak, znalazłam tę reklamę na You Tube. Jest diablica w bombowcu. So…. to co myślicie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      O bombowcu, czy diablicy? A może o skojarzeniu bombowca z diablicą, czyli o bombowej diablicy?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      o reklamie bruno, o reklamie… :>
      wg mnie zła nie jest, ale widać, że to reklama promocyjna bo mogliby się przyłożyć bardziej ale animowany styl mi tak jakoś nie bardzo pasuje do heyah… animowany absurd to już nie to samo

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ale taka animowana diablica na pewno nie wyrządzi psychicznej szkody małym dziewczynkom Moim zdaniem pomysł ciekawy. Gdyby czołgi i bombowce były prawdziwe, pewnie Bajadurka by sobie włosy z głowy rwała, że zamiast produktu promuje się desant.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      nic mnie tak nie wkurza jak idiotycznie rzucane aluzje… widzę że to teraz nie zrozumiałeś tamtej dyskusji, więc odpuść sobie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Peace, kobieto. I trochę poczucia humoru. Wychowałem się na Star Wars, pewnie to się odbija na mojej psychice. Też kiedyś byłem małym chłopcem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Już ci mówiłam – odczep się od mojego poczucia humoru – jak mnie coś bawi to się śmieję… Dla przykładu – reklama z czerwonym kapturkiem albo zombiakami heyah do dziś wywołuje uśmiech na mojej twarzy (niestety do obejrzenia już tylko w necie…)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ok ok w różnych reklamach jest inne poczucie humoru. Nie muszą trafiać do wszystkich. Reklamy heyah są zabawne.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      5 urodziny Heyah już coraz bliżej – ciekawe czy pojawi się nowa oferta/promocja no i … co nowego w reklamie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Pewnie będzie gorąco Era w zeszłym roku też obchodziła okrągłe urodziny. I narodził się m.in. NTT

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Uuu… nawet nie wiedziałam. Ale już czekam z niecierpliwością Tym bardziej, że Heyah zrezygnowała z wielu usług i magicznych numerków z początkiem tego roku, wiec powstała swoista luka. Luka, która czeka by być wypełnioną.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      A jednak… przeczytałam właśnie na foroom Heyah, żem się myliła: http://heyah.pl/f20e75b546b01d8b31d3357cbc345d0f . Heyah zlitowała się i przedłużyła magiczne pakiety do odwołania.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      no a kiedy odwołanie nastąpi – nikt nie wie. Może przedłużyli bo bali się, że jeśli tego nie zrobią to do czasu następnej promocji dużo osób zmieni operatora…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Dlatego ja wolę wybierać stabilnych operatorów, u których nie czekają mnie niemiłe niespodzianki. Mimo drobnych zmian- oferta TT jest ciągle dla mnie atrakcyjna. I nie ma luk.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      twierdzisz, że heyah jest niestabilna? Nie mogę się z tym zgodzić – to nie była niemiła niespodzianka tylko zgodnie z regulaminem miała się kończyć promocja… to, że część ludzi wybrała heyah tylko ze względu na tę promocję to już inna sprawa…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Czy niestabilna? Nie sądzę. Wprowadzają ciągle nowe rozwiązania, starsze promocje się kończą. Dużo się w Heyah zmienia. W TT wprowadzono alternatywną taryfę- NTT. I zlikwidowali wymienialność pakietów (z pakietu można było i smsować, i gadać). Ale ogólnie- ogromnych zmian nie ma, jest stabilnie i korzystnie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Zresztą- magiczne pakiety są magicznie stare Były już przedłużane kilka razy i chyba nikt tym razem na prawdę nie wierzył, że je skasował
      A poza tym – czy cechą wszystkich prepaidów nie jest to, że nowe promocje pojawiają się, a stare odchodzą w niepamięć?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      no nie wiem czy nikt nie wierzył – jak czytałam na forum heyah to tam niezła panika była

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ja z TakTakiem nigdy nie przeżyłem paniki. Może to świadczy o stabilności marki?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      nie myliłabym stabilności marki z kończącymi się promocjami… fakt, magiczne były bardzo długo i ludzie zdążyli się przyzwyczaić…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Kończąca się promocja to jedno. Panika to drugie. Nawet jeśli zmienili coś w regulaminach w TT- paniki nie było. Bo zawsze były inne, ciekawe i tanie np. pakiety do wykupienia, inne rozwiązania. Może panika w Heyah była dlatego, że nie było podobnie opłacalnego rozwiązania? A tylko i wyłącznie luka w ofercie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Em, ja też nie przypominam sobie u siebie żadnej "paniki" . LoL.
      Przecież to nie jest tak, że wycofali wszystkieee pakiety. Poza tym jako że zbliżają się urodziny Heyah, oczekuję, że wprowadzą coś nowego.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      pod hasłem "panika" miała na myśli ogólny niepokój o to co nastąpi po ewentualnym wycofaniu magicznych – owszem, ludzie liczyli że jak znikną magiczne to pojawi się coś nowego, ale nikt nie wiedział co… :]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      A tak, w miejsce magicznych weszły magiczne i po panice. Mi chodzi o to, że mój operator, a raczej mój TT (bo heyah ma tego samego operatora) nie daje mi powodów do paniki/niepokojów. Zawsze czuję grunt pod nogami I może właśnie to jest wyznacznik stabilnej marki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ja pod określeniem stabilności marki stawiam raczej dobrą i pewną podstawową ofertę, promocji w to nie mieszam… promocja dziś jest, jutro jej nie ma – bo na tym właśnie to polega…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Oferta podstawowa to stawki wyjściowe W TT masz 59gr/min, po 4 miesiącach 56gr/min do wszystkich i 18gr/smsa. Jakie są w Heyah? Oczywiście, w równej taryfie to 44gr/min. A w multipakiecie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      http://heyah.pl/multipakiet
      tam jest link do cennika.
      Bez niczego (nawet bez klubu) ma się 60 gr do Heyah i 68 do innych sieci. To, co jest taniuchne to smsy: 3 i 20 gr. Nie mniej, gdybym chciała korzystać tylko ze stawek wyjściowych i nie planowała kupować jakichkolwiek pakietów, to bym była w Równej, więc z mojego punktu widzenia stawki wyjściowe wcale nie są takie ważne.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Stawki wyjściowe to oferta podstawowa- jak napisała Bajadurka. I pisała jeszcze, że stabilność dla niej to dobra i pewna podstawowa oferta, nie promocje. Chciałem, żeby zobaczyła co to są stawki podstawowe, i że w Heyah nie jest z tym tak różowo
      Swoją drogą- moim zdaniem wszystko się liczy. Pakiety i taryfy promocyjne i takie oferty, jak podwójne doładowanie w TT i Heyah.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      jak dla kogo – ja jestem w Równej więc mi jest bardzo różowo, zwłaszcza dzwoniąc do siostry do UK :]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Era ma się niedługo stać Tmobile i z niebieskiego będzie cała różowa Ciekawe, czy Heyah też zmieni oflagowanie na różowo, skoro już teraz fundują różowe rozmowy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Zastanawia mnie cały czas co stanie się z Heyah po zmianach w Erze… wkrótce się dowiemy… pewnie z reklam w TV :]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Zmiany będą, na różowo Jeśli już teraz dzwoni Ci się różowo, to kiedy Tmobile wejdzie, to będziesz niczym Doda
      Wydaje mi się, że takie oferty, jak TakTak czy Heyah zostaną w takich barwach, w jakich są. Udoskonaleniu może ulec oferta.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote="bruno":3fs9zos7] to będziesz niczym Doda [/quote:3fs9zos7]
      nie obrażaj mnie…
      uczepiłeś się tego różowego, a to ty pierwszy zacząłeś o tym kolorze…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      biję się w pierś. Napisałem, że ze stawkami podstawowymi, bez taryf i pakietów, może nie być różowo. Na co Ty, że jest Ci bardzo różowo. Na to ja, że niedługo wszystkim będzie różowo
      Nie obrażaj się za Dodę. Mogłem napisać na przykład o Joli Rutowicz

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Doda to inteligentna kobita. Jest w mensie I sprzedaje testy IQ przez komórkę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Widać mierzę inteligencję trochę inną miarą…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ja nie mam nic przeciwko różowym panienkom. Byleby Jola Rutowicz nie śpiewała.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ja nie miałam nic przeciwko dopóki nie zaczęły oblężenia. Póki były w mniejszości mi nie przeszkadzały, teraz gdzie się nie obejrzę tam białe kozaczki i różowe spódniczki, śmiech jak rżenie konia, sztuczne cycki, tapeta na twarzy, skóra po solarium bliska kolorowi pomarańczy, tipsy na pół kilometra i ich poczucie, że są naj pod każdym względem – masakra…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Dziewczyno, gdzie ty mieszkasz, że takie cuda oglądasz? W moich rejonach bywają takie okazy, ale rzadko. Chodzi ci o typ dziewczyny czekającej w kolejce do toalety z reklamy TT? Jeśli tak, to chyba widzisz, że się z nich trochę śmieją. Albo "do Czech to ja mam za darmo" Nudno by było, gdyby wszyscy ludzie byli tacy sami.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      gdzie mieszkam? W jednym z największych miast Polski…. Tutaj takie okazy są na każdym kroku. Ależ ja wiem, że byłoby nudno, tylko to zaczyna przypominać atak klonów… Zaczyna być nudno w drugą stronę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Jesteś znad morza?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      A co, nad morzem jest dużo takich dziewczyn? Nie wiem, dawno nie byłem Szczerze mówiąc ostatnio to widziałem taką w reklamie: do czech to ja mam za darmo

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Odwiedź Mielno w sezonie, a sam się przekonasz

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      nie, nie nad morzem, ale wiem o czym mówisz ale i tak cię zagnę – zdarzyło mi się na górskim szlaku w tatrach spotkać dziewczynę w japoneczkach, mini i z yorkiem na rękach!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Czyli szyk, stajl end dyzajn Jak pisałem- ostatnio to naprawdę chyba w reklamie zaznałem tego rodzaju egzotyki. Dziewczyna z reklam nTT to też chyba coś w ten deseń.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ona to jeszcze pikuś

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Bajadurka, nie wątpię, że to dla ciebie pikuś. Bo ona niegroźna jest. Tak samo, jak taka panienka z Yorkiem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Chodzi raczej o styl a la Jola. Ten pomarańcz na twarzy, te czarno-białe włosy…
      a ten york na górkim szlaku to na prawdę hit. Mini, tipsy i japonki to już standard, ale noszenie psa pod pachą? Gites.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote="Perrin":4meby7b3]Mini, tipsy i japonki to już standard[/quote:4meby7b3]
      ale na górskim szlaku?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Szkoda, że w tv nie lecą reklamy naprawdę fajnych ofert. Np. starterów TT, które można dostać za darmo. Jest starter z ekstra 300 minutami na rozmowy, a nawet zestaw dwóch starterów między którymi rozmowy są w pełni darmowe.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      pewnie liczba tych starterów jest ograniczona, a oni wiedzą, że takie informacje i tak się rozejdą pocztą pantoflową… po co więc mieliby wydawać jeszcze kasę na reklamy?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ale nie sądzę, żeby to była promocja np. na miesiąc. Liczba starterów może być ograniczona, ale można się załapać. Ja już zamówiłem i z tego, co czytałem, mogę zamówić kolejny duostarter, ale dopiero za 30 dni.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      jak ludzie będą po 5 starterów zamawiać to się okaże że na miesiąc…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Nie można zamówić 5 starterów. Jeśli zamówi się jeden, kolejny mozna dopiero po 30 dniach, a ewentualnie następny- po 180 Wystarczy przeczytać regulamin.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      no tak, ale ludzie są cwani – będą zamawiać na dane rodziny, przyjaciół, znajomych etc…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      I pewnie za jakiś czas duostartery pokażą się na allegro I tak ograniczenia zamówień nie są bardzo restrykcyjne. Ale Polak potrafi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      sprzedawanie na allegro czegoś co człowiek mógł mieć za darmo jest bezczelne… i nie jestem pewna czy też nie nielegalne

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Widziałam sprzedawanie katalogów ikea, więc … nie sądzę. To jest darmowy produkt, który ktoś uzyskał wkładając w to swoją pracę w postaci zamawiania. W przypadku katalogu ikei, ktoś jest uprzywilejowany poprzez mieszkanie w mieście z ikeą, okrada klamki sąsiadów i tym sposobem może się podzielić tym dobrem z ludem z miast bez ikei.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ja widziałam aukcje na których ktoś własną matkę próbował sprzedać, więc to nie jest argument

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Nie zapominajmy o duszach i nerkach!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      w tej materii wyobraźnia ludzka nie zna granic

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      I jak rzekł bodajże Gierek, Polak potrafi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Napiszę tak: na allegro sprzedać można wszystko, nawet koleżankę Jeśli chodzi o darmowe startery TT, i duostarter i starter z dodatkowymi 300 minutami- dziwię się, że era nie sprzedaje ich w salonach, tylko rozdaje za darmo na swojej stronie internetowej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      to że za darmo to chwyt marketingowy. to że na stronie -bo łatwiej zamówić niż iść do salonu Ery

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Nic nie jest za darmo!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Perrin co masz na myśli?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Nikt by nie wypuszczał jakiejś oferty, gdyby im się nie opłacała.
      A poza tym "nic nie jest za darmo" to takie powiedzenie. Życiowe.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      to nie tak – może być za darmo i się opłacać temu co za darmo rozdaje. Tak ja na wszelkiego rodzaju degustacjach Człowiek próbuje i jak smakuje to kupuje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Teraz w Heyah są smsy za 0 gr

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      jak wykupisz pakiet…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      A te darmowe smsy są do wszystkich sieci? Bo jeśli tak, to pewnie pakiet 300 smsów do wszystkich sieci już nie ma racji bytu
      Weszły reklamy Play’a Fresh. Kolejne, które do mnie nie przemawiają. Filemon, Borewicz czy Żubr. Misz masz.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      reklama z żubrem jest ciekawa bo zmyla widza, reszta taka sobie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      http://heyah.pl/multipakiet_0-gr-sms-do-wszystkich < to strona o 0 gr/smsa. Popatrzyłam na menu po lewej i tam nie widać już 300 do wszystkich.

      …a ten żubr jest gorzej animowany niż ten piwiarski!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ciekawy jestem ile kosztowało wykupienie praw autorskich do żubra. Bo na pewno Żubr nie puścił tego za darmo.
      Zaczęła się też akcja reklamowa NTT i nowych warunków godziny za grosze. Ale z tego, co widzę, pojawiają się znacznie rzadziej, niż wszechobecny Play.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      wiesz, żubr to żubr, ten Żubrowy nie miał żadnych cech charakterystycznych które mogliby sobie zastrzec…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Zgadzam się z bajadurką. do żubra prawa ma żubr, no może Białowieski Park Narodowy. Ale ponoć ich żubry są chore na zapalenie prącia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ale ja właśnie powiedziałam, że marka Żubr nie mogła sobie zastrzec wizerunku realistycznego żubra. To tak jakby w jakiejś reklamie wystąpił pies rasy bernardyn i już żadna inna firma nie mogła w swoich reklamach wykorzystywać tego psa. Gdyby ich żubr miał np czerwoną kokardkę na ogonie to może wtedy mogliby uznać to za ich znak rozpoznawczy… tak mi się w każdym razie wydaje…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Prawa do żubra ma żubr z małej litery, tj. zwierzę z białowieskiego parku narodowego.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      też nie do końca, bo praw do np. wizerunku człowieka nie ma żaden konkretny człowiek

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      A my jako ludzkość wobec kosmitów? :>

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Żubr kiedyś pojawił się w jednej ze starych reklam Heyah.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      bruno, myślałam, myślałam i sobie przypomniałam – masz na myśli tego żubra który stał na ulicy w reklamie o synu dobosza? (coś tam było, że ogłasza syn dobosza esemesy za pół grosza czy jakoś tak )

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Tja
      Widzieliście reklamę porównawczą Play’a? Reklamują swoję ofertę darmowych smsów jako ofertę bez haczyków. A bonusowe smsy mają haczyki: 50 dni ważności i oferta ważna do odwołania. PF w reklamach "bez gwiazdek" jednak ma gwiazdki. W reklamie TT "29gr za godzinę do wszystkich w sieci Era i na telefony stacjonarne" wszystko stoi jak byk (albo jak żubr) napisane.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ja uważam reklamy porównawcze za akt desperacji, ale to tylko moje zdanie szczególnie, że jak już by mieli porównywać to chociaż mogliby to zrobić rzetelnie…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Play reklamuje się jako oferta bez kodów, bez aktywacji. Wystarczy poczytać regulamin, żeby się dowiedzieć, że w PF są aktywacje, są kody, są limity, są gwiazdki, są haczyki. I nic na zawsze. Bez tego nie obejdzie się żaden operator. Z mojej perspektywy, czyli z tego jakie stawki mi wychodzą w TT, to w PF nie ma praktycznie nic nowego.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      PF jest to nowe, że robią co mogą, żeby zwalczyć konkurencję i robią to trochę na zasadzie "zesraj się a nie daj się" (sorry za wyrażenie, mój tato zawsze tak mówił )

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote="bruno":12ea1cmn]Żubr kiedyś pojawił się w jednej ze starych reklam Heyah.[/quote:12ea1cmn]

      Ej, daj linka.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Też widziałem reklamy porównawcze PF i przejrzałem regulaminy. Za doładowanie dostaje się dodatkowe smsy do wszystkich sieci, ale np. na 5 dni. I to jest haczyk. Najbardziej zabawne jest to, że oferta bonusowych smsów jest do odwołania- kolejny haczyk. W Heyah zasady są jaśniejsze: po doładowaniu za 50 zł można za darmo zamówić wybrany pakiet z PW. W Play jest wiele różnych zależności i kombinacji. Taką reklamę powinno się zaskarżyć, bo PF wprowadza w błąd. Sam mam TT, zasady są jasne i nikt nie kłamie, że nie ma aktywacji i kodów- bo są. I są potrzebne. Za to usługi i bonusy przyznawane są na jasnych zasadach. A PF i jego reklamy to jedna wielka ściema.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      moim zdaniem jak już ktoś się bierze za reklamy porównawcze to powinien chociaż porównywać rzetelnie… a jak oferta wcale nie jest lepsza to reklamę porównawczą należy sobie odpuścić…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Oferty są po prostu inne. A te reklamy porównawcze Play’a są wybiórcze. To tak, jakby ktoś porównywał psa i słonia, bo oba są ssakami

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      no nie do końca tak, po jednak porównywali dość podobne oferty, ale że są wybiórcze to przyznaję…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      widziałam tematy na forach pt. Play to wielkie oszustwo, ale jakoś szczególnie się nie przyglądałam. Z tymi 5 dniami, to na prawdę … chłam.
      Podobnie jak ta reklama porównawcza, w której trzy razy powtarzany jest ten sam argument : że w Heyah dostaje się pakiet z 25 gr/min za darmo przy doładowaniach za 50 zł i więcej. Big deal. I tak nigdy nie doładowuję za mniej, płacę mniej niż w innych sieciach…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Perrin ja mam wrażenie że play tak jak mobilking aspiruje na sieć dla tych co to mało kasy zużywają na telefon. Nie bardzo wiem gdzie tu sens, bo logicznym jest, że zyski przynoszą nałogowi wydzwaniacze a tacy za mniej niż 50 zł na pewno nie doładowują. A w przypadku tak niskich kwot różnica między 25 a 29 groszy jest już spora

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      I jak skończył Mobilking? Swego czasu to była sieć, z której najtaniej dzwoniło się do wszystkich sieci. I nawet MK z własnej kiesy dotował rozmowy z Play i pokrywał różnice w MTRach. Mimo wszystko MK nie odniósł sukcesu. 100tyś użytkowników to kropla w morzu. Play idzie na ilość użytkowników. Muszą osiągnąć określoną liczbę użytkowników do czasu, aż MTRy zostaną zrównane.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      I dobrze. Nie trawiłam tego ichniego "poczucia jhumoru"

      Chciali być operatorem działającym na zasadzie równej Taryfy, ale nie dali rady konkurencji w obniżaniu stawek, bo byli opem wirtualnymi i zapewne mieli problemy z finansowaniem cudzych nadajników i wlasnych stawek zapewne.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Mobilkinga zabiło to, że kierowali swoje reklamy do bardzo, bardzo zawężonej grupy. Facetów, w dość młodym wieku, ze specyficznymi priorytetami…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Chcieli po prostu pograć na szoku. Podobnie zrobił potem play… powiedziałabym, że z jeszcze gorszym wizualnym rezultatem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      schemat podobny, ale play chciał szokować wszystkich, a mobilking przymilić się macho-samcom…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Jest taka teoria, że im reklama więcej wywoła emocji, tym lepiej zostanie zapamiętana… ale ja nie jestem jej zwolenniczką. pozytywnych emocji – może tak, ale negatywnych?! Może i zapamiętam ją dobrze, ale tym bardziej nie skłoni mnie to do zakupu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      takie dobre zapamiętanie złych emocji może się tylko gorzej odbić w przyszłości bo co by nie robili to ja i tak już im nie zaufam i z ich produktów korzystać nie będę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ja też. Tyczy się to zarówno mk, jak i playa.
      A np. takie reklamy i akcje Heyah wydały mi się być zabawne i może nie są jedynym powodem, dla którego jestem w sieci… no, ale na pewno mnie nie odstraszają!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Powiem tak – sama reklama mnie nie zachęci do wyboru sieci, ale wystarczy reklama żeby mnie do niej zniechęcić …

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Moim zdaniem to dobry i zdroworozsądkowy objaw, że ludzie nie łapią się na reklamy i nie rzucają na każdą reklamowaną promocję. Z drugiej strony reklama powinna też informować. A np. nie widzę reklam podwójnego doładowania w TakTaku. Nie było reklam podwójnego doładowania w Heyah. I nie ma reklam oferty Nowa Heyah. A szkoda…bo oferty godne uwagi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ale te oferty rozchodzą się pocztą pantoflową – każdy teraz wyczekuje kolejnego podwójnego doładowania, więc sam pyta i sam rozgląda się czy już jest

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Poczta pantoflowa to jedno. Ja dostałem smsa z informacją. Moja K również. Czeka nas w tym miesiącu podwójne podwójne doładowanie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      hehe no fakt, zapomniałam, że smsy wysyłali

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      W przypadku każdych zmian w cenniku, nowych promocji, czy konkursów- nawet jeśli chodzi o 100 mercedesów, zawsze dostawałem informację smsem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      przyznać im trzeba, że na tym tle są niezawodni ale promocje to akurat w każdej sieci chyba ogłaszają smsowo…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      I to jest najlepszy sposób. Ja sam żyłem kiedyś 2 lata bez telewizora- czyli z reklam niczego bym się nie dowiedział. A i z dostępem do internetu różnie bywało. Jeden sms z TT i wiem o co chodzi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ja mogę i rok bez TV przeżyć, pod warunkiem że dostęp do netu będę mieć regularny TV włączam tylko jak nie mam nic lepszego do roboty…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Najlepszym kanałem komunikacji zawsze jest komórka. Młodzi oglądają coraz mniej telewizji, czytałem gdzieś na necie raport na ten temat. Ważne tylko, aby nie zasypywali nas smsami. Podoba mi się podejście Ery – dostałem maksymalnie kilka smsów, tak więc kto miał wiedziec o konkursie to się o nim dowiedział

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ja zdecydowanie wolę reklamy w telewizji luz Internecie, te wysyłane smsami mnie po prostu denerwują, Szczególnie w Orange, który potrafi przysłać kilka dziennie. A tak przy okazji, jak Wam się podoba No to sruuuu!Heyah?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Reklamy Heyah zawsze mi się podobały – z tą jest podobnie. W internecie nie chce mi się oglądać reklam, widuję je raczej w przerwach filmów. Tych wysyłanych na komórkę nigdy nawet nie czytam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ten kiciuś jest boski ostatnio na n-k dostałam zaproszenie od profilu "No To Sru" ciekawe czy będą następne lekcje skoro to jest "lesson 1"?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Mam nadzieję, że już niedługo, pewnie przy okazji nowej oferty lub promocji. Zauważyliście jak kot ziewa gdy nauczyciel mówi o Play?:P

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      http://www.youtube.com/watch?v=1n9SYRimpR4

      ten filmik w ciągu dwóch tygodni zebrał ponad 200 tyś wyświetleń. Czyli reklama robi furorę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Świetna reklama, często pojawia się też na innych portalach, śmiesznie trochę, jak się w miejscu publicznym przez przypadek za głośno włączy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      wow. jestem w szoku. owszem, mi się reklama też podoba, ale nie przypuszczałam, że zrobi aż taką furorę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Reklamy Heyah zawsze były specyficzne. I mają w sobie to, co powinny mieć współczense reklamy: humor, humor i jeszcze raz humor.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      no nie jest to to samo co reklamy proszków do prania czy zup w proszku

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Robiąc śmieszne reklamy operatorzy myślą.
      Przecież zawsze śmieszna reklama zostanie umieszczona na setkach serwisów ze śmiesznymi filmikami. Nie ma to jak darmowa reklama.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Takich reklam się nie zapomina. Co prawda nie najnowsza, ale jedna z lepszych Ery.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      a ja musze powiedzieć, że tych reklam totalnie nie pamiętam ze starych reklam opów to najlepiej pamiętam tego ludzika simplusa i czerwonego kapturka i szewczyka dratewkę heyah

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Najlepsza z TT była reklama z pingwinami. To były czasy drogich rozmów i era wprowadziła darmowe połączenia do chyba 5 sekund trwania. I pingwiny mówiły do siebie tylko "tak tak, tak tak"

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      reklam nie pamiętam, ale pingwin jako "zwierzątko" tak taka mi utkwił w pamięci

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ten motyw z pingwinami pamiętają chyba wszyscy. pamiętam nawet jak koledzy chodzili, udawali pingwiny i mówili Tak, tak, tak, tak, tak…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ah te męskie zabawy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Jak na tamte czasy, to TT miał unikatową ofertę. Autentycznie ludzie dzwonili do siebie, mówili trzy słowa i się rozłączali. Żeby tylko nie płacić. Dzisiejsza oferta godziny rozmowy w cenie 29gr- tego chyba nikt się wtedy nie spodziewał.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ja pamiętam (bo wtedy młoda i głupia byłam), jak ludzie bawili się w puszczanie strzałek i "byle tylko nie złapał!" bo się płaciło niezłe sumy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Puszczanie "strzałek", "bączków", "sygnałów" etc bo miało to chyba tysiąc określeń wcale się nie skończyło. Kiedy ja byłem młody to po "złapaniu" znikało prawie 2 zł kasy, masakra ;/
      Za tamtych czasów to chyba nikt się nie spodziewał, że osiągniemy to co obecnie – śmiesznie niskie ceny i możliwość intensywnego wykorzystywania komórki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Teraz dzięki niskim stawkom i sekundowemu naliczanie nie boli nawet jak się na pocztę głosową złapiesz.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      no ale przyznaję się – mi dużo czasu zajęło przyzwyczajanie się do faktu, że już nie traci się fortuny po trafieniu na pocztę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      A czemu służą takie strzały? Jeśli chcę z kimś rozmawiać- dzwonię. W ostateczności wysyłam smsa. Ale ostatnio często pewna osoba puszcza mi strzały. Po co?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      nie wiem, teraz mi osobiście służą tylko jako umówiony wcześniej sygnał: np. głuchnę Ci jak będę na miejscu etc. Ale nie puszczam sygnałów bez okazji

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Mi sygnały puszczają znajomi, do kótrych mam darmowe. Po co maja tracić kasę, nawet gdy połączenia są teraz takie tanie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      no też fakt – to ja tak mam z moim ojcem – ja mu puszczam sygnał a on oddzwania

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      A wracając do reklam. Są już propozycje nowej lekcji w Heyah: future [fjucior], cheap [ciiiip] i six [sex]. Osobiście obstawiam propozycję pierwszą.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      hihi fajne, ale myślę, że to raczej na polu internetowym – w tv mogą wzbudzać oburzenie moherowych beretów

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Kto wie. Zaczęło się łagodnie , od sru, a kto wie jak się dalej sytuacja rozwinie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ale sru to chyba w jakimś staropolskim języku występowało fjucior nie koniecznie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      https://www.telix.pl/artykul/era-reklamu … 29369.html

      Reklama TT Hot Bardzo w moim guście.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      w moim zdecydowanie mniej :> mam nadzieję, że TT nie będzie się robił na drugiego Mobilkinga którego tak krytykowałam…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Reklama jest gustowna
      Wszystko jest na miejscu
      MobilKing robił swoje reklamy w zupełnie innym klimacie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Reklama bardzo fajna, odpowiednia do ostatnich warunków pogodowych w Polsce. A do MobilKinga to temu jeszcze daleko, zupełnie inny styl i przesłanie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      no ja jakoś tak po prostu jestem źle nastawiona do skaczących biustów (tak, miedzy innymi zazdrość przeze mnie przemawia )

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      A i tu leży problem, jak u większości rodaków. Nie lubimy, bo zazdrościmy;p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      no. i wpadamy w kompleksy :>

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Moim zdaniem to świetna reklama, z klimatem. Zna ktoś może tytuł piosenki z TTHOT?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      to ponoć Claude Pelouse? – Jailhouse Jane

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      A mi się bardzo spodobały ostatnie plakaty Playa, np. pokój za opiekę nad psem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      można je gdzieś w necie zobaczyć? bo nie miałam okazji na żywo…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Heyah nie do każdego trafia, to przede wszystkim sieć dla młodych.
      Mnie się "sru" podoba, ale wątpię, aby podobało się mojemu dziadkowi.
      I dodam, że dziadek wcale nie preferuje reklam sieci ze szczytu Jasnej Góry.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Reklamy Heyah , szczególnie te ostatnie trafiają raczej do młodzieży, ale myślę, że i nie jeden dorosły może się pośmiać. Co do reklam Playa- podobają mi się tylko ostatnie plakaty, niestety nie mogę ich znaleźć nigdzie w necie. A w Plusie- zdarzyło się kilka fajnych tekstów reklamowych.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      z tych harcerski plusa to mi się podoba tylko ta ze śpiewającym gościem jakoś mi tak wpada w ucho. a heyah przecież zawsze miała reklamy nastawione na młodych ludzi więc nie ma się co dziwić że i sru takie jest

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ale raklmay Heyah nie mają trafić do niczyjego dziadka nie ten target. a do swojej grupy dotarcie osięgnęłi niesamowite. Plus chyba właśnie do weteranów harcerskich uderza ps – piosenka jest na melodię popularnej szanty

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      No to sruuu znają chyba wszyscy, starsi i młodsi, użytkownicy Heyah jak tez innych operatorów. Nie da się przecież tego zapomnieć.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      leia jakiej szanty? raczej znam trochę tych najpopularniejszych a mimo to nie mogę skojarzyć

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Sru to już tekst kultowy, nie ma dnia żebym nie słyszał "sru" od kogoś młodego i chyba sami nie wiedzą do końca co chcą tym sposobem przekazać

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      no jak to co? no to sru!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      No to sru i mamy do zgarnięcia 1500 minut do Heyah i na stacjonarne przy minimalnym doładowaniu 20zł:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      już sprostowałam w innym wątku – 1500 jest przy doładowaniu za min. 50 , a przy doładowaniu za 20 jest 150.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ok, zapomniałam dodać, że maksymalnie 1500 min, przy doładowaniu kwotą w przedziale 50-500zł.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      mi osobiście wystraczy na weekend 150 minut dlatego jestem zwolennikiem doładowywania 20-tkami

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Oj, mi zdecydowanie też, jeszcze nawet trochę z bonusu zostało,a w zasadzie przepadło. Z Orange też nie wykorzystuje. Chyba zacznę dawnych znajomych obdzwaniać;P

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      hihi no miło odświeżyć kontakty ja lubię telefony od dawnych znajomych…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Wracając do reklam, widziałam dziś strasznie kiepską reklamę Playa , w której porównuje on swojego Fresha do Simplusa. Szkoda,że Play musi się do takich kroków posuwać, a nie może po prostu zastosować swojej własnej, kreatywnej reklamy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      mówisz o tym prześwietlaniu? to już od dawna stosują… też uważam to za żenadę..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Myślałam, że już od tego odeszli po krytyce z jaką spotkały się spoty reklamowe, a tu nic. Niestety nie wyciągnęli żadnych konsekwencji i nie sądzę, by przysporzyło im to zwolenników.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      no bo nie przysparza – gdzie o tym nie czytałam tam wszyscy po nich jechali, że to żenujące i poniżające dla play… ciekawe że nikt się tymi opiniami nie zainteresował…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Heh… 1500 minut to chyba tylko dla hardcorowców, pełen szacunek jeśli komuś uda się wykorzystać cały bonus, przecież to trzeba siedzieć ciągle przy telefonie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      fizycznie nie możliwe wygadać 1500 minut w dwa dni (to przecież 23 godziny!)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      No niestety, niektóre plakaty mi się podobały, ale prześwietlania to już przesada.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Cóż, Play ma reklamy co raz słabsze. Nie mają chyba kasy na kreację i ciekawe filmiki, i tylko prześwietlają, oczywiście mocno wybiórczo. Heyah ma ciekawsze spoty, rozbudowane akcje internetowe, angażuję ludzi do tworzenia reklam – to jest dobry keirunek działania

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Heyah poszła także w nowym kierunku- serwisów społecznościowych, takie jak letnia szkoła czy lowalowa.pl. To zdecydowanie lepsza droga niż porównywanie siebie do innych.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Jak widzę reklamę Play to zmian kanał bo mam już dosyć tego ich prześwietlania, niech się zajmą kreowaniem własnej oferty i jej reklamowaniem, a nie wskazywaniem "haczyków" u konkurencji.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      36,6 teraz też ma nowe reklamy. Ja chyba za głupia jestem, bo nie czaję o co w nich chodzi…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      o to że jest ludzik który niby jest o połowę zawsze lepszy od wszystkich, średnio mi sie ona podoba ale cóż, kwestia gustu. Mi podoba sie piosenka z nowej reklamy orange, ale za nic nie mogę się dowiedzieć kto to śpiewa. Kojarzycie może? Ta gdzie net reklamują stacjonarny za 1.13 czyli kilka butelek zwrotnych, na pewno widzieliście bo codziennie prawie leci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ok, ja rozumiem że o to 50% chodziło, ale w jaki sposób miałoby mnie zawstydzić to, że ja spojrzałam na 10 piętro a superdymoman spojrzał na 15 i w ten sposób okazał się 50% lepszy? yyy…. nie no sorry, ale wciąż nie kumam…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote="dodek":12ia14xe]Cóż, Play ma reklamy co raz słabsze. Nie mają chyba kasy na kreację i ciekawe filmiki, i tylko prześwietlają, oczywiście mocno wybiórczo. Heyah ma ciekawsze spoty, rozbudowane akcje internetowe, angażuję ludzi do tworzenia reklam – to jest dobry keirunek działania[/quote:12ia14xe]

      Play się powtarza. Znowu "prześwietla" podobne oferty, bo PF nie jest konkurencyjni i wszyscy operatorzy oferują podobne stawki. 36,6 też do mnie nie trafia, ale już za stary na 36,6 jestem Trafia do mnie reklama TTHot

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Z reguły jest tak, że proste reklamy najlepiej trafiają do użytkownika. Przejrzysta reklama, proste hasło i wszystko jasne;)Sru!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      no tak jak w tej reklamie budwaiser’a – to je pivo. czeske pivo. to tak poza tematem komórkowym, ale wciaz w temacie reklam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Za to reklamy 36i6 w ogóle nie rozumiem, nie widzę związku pomiędzy hasłem ani prepaidem..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      no ja też nie bardzo. i tak się zastanawiam – 36,6 chce się utożsamiać z pseudobohaterem, który wygląda jak idiota i jego super mocą jest to że potrafi spojrzeć o kilka pięter wyżej? no to jak tak, to sobie wybrali superbohatera na swoją miarę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Nawet nazwa tego bohatera jest bardzo dziwna, dwuznaczna, młodzieży będzie kojarzyć się to tylko z jednym i pewnie tak będą nazywać swoich kolegów

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Oferta 36i6 zapowiadała się całkiem dobrze, teraz chyba pozostają nieco w tyle, więc reklama nie jest najbardziej udana.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      myślę, że nie kolegów tylko siebie ale tu znowu widać jak nie trafili z wizerunkiem bohatera do całego kontekstu…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Chcieli zrobić super reklamę super oferty, ale chyba nie do końca się udało;P

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Nie ukrywam, że spodziewałam się kolejnej lekcji z jakimś słowem przewodnim, ale ta także jest dobra. Jasna, prosta, pokazuje wszystkie zalety oferty:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      no kto wie, może jeszcze kolejne lekcje będą mam nadzieję, bo zawsze mi się humor poprawiał na widok tego psa

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ale kruczki tez są fajne, czyżby aluzja do akcji Playa?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote="Boca":15pdruav]Nie ukrywam, że spodziewałam się kolejnej lekcji z jakimś słowem przewodnim[/quote:15pdruav]

      Lekcja jest: siadap

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      bruno? nie bardzo rozumiem…
      jakaś aluzja na pewno pytanie czy do "haczyków" czy do ostatniego numeru jaki wywinął play z karami dla użytkowników…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Kotek do kruczków nie mówi "siadap"?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      nie, to te kruki śpiewają coś tam "siabatabatonga…."

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote="Boca":9vuzz3bh]Ale kruczki tez są fajne, czyżby aluzja do akcji Playa?[/quote:9vuzz3bh]

      Jasne, i dobrze, że ktoś to zaczął robić, podoba mi się pokreślenie, że "Do Play drożej".
      Dobrze byłoby gdyby każdy użytkownik wiedział dlaczego do Play jest drożej i nie robili z operatora ofiary losu niszczonej przez konkurentów. Tylko kto wyłoży kasę na taką reklamę…?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Może nie będzie to konieczne, niedługo stawki do Playa także powinny spaść.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Boca ale pytanie – spaść czy się wyrównać z innymi sieciami? Bo jak będzie o 10 gr taniej to wciąż bez sensu. Najlepiej by było gdyby play traktowany był na tych samych warunkach co inne sieci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Najlepiej by było, gdyby stawka była rzeczywiście równa do wszystkich operatorów, wtedy nie byłoby żadnych nieporozumień.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      co do reklam – Przy logo na Wykopie reklamuje się Rysiek z Heyah razem z krukami

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Heyowe kruczki są praktycznie wszędzie i dobrze:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote="Bajadurka":33kvptug]Boca ale pytanie – spaść czy się wyrównać z innymi sieciami? Bo jak będzie o 10 gr taniej to wciąż bez sensu. Najlepiej by było gdyby play traktowany był na tych samych warunkach co inne sieci.[/quote:33kvptug]

      Ale jeszcze przez kilka lat Play będzie pod ochroną, i będą wyższe MTRy, czyli rozmowy do Play również będą droższe.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      za to Play kłamie w reklamach bo nie ma wcale wszytskich telefonów…np. iPhona:(

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      valery play słynął z tego, że chwalili się że mają telefony w super cenach, ale w salonach ich nie było. Mojemu chłopakowi kiedyś podobały się 3 telefony z ich oferty – obleciał wszystkie salony w Poznaniu i w żadnym nie mieli ani jednego. To podziękował playowi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote="valery":4tnphx87]za to Play kłamie w reklamach bo nie ma wcale wszytskich telefonów…np. iPhona:([/quote:4tnphx87]

      nie mają też Asusa Garmina ani Porsche Design P951 ani Sony Ericsson W380i i pewnie jeszcze więcej… Reklamy Play to zero kreatywności, opierają się wyłącznie na obrzucaniu wszystkich błotem. Na mnie taka perswazja nie działa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Play wyskoczył z nową kampanią, tym razem będą informować o możliwości przeniesienia do nich numeru i otrzymania 60 zeta gratis.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Reklama całkiem fajna, ale wygląda na to, że Play desperacko poszukuje nowych użytkowników.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Na razie Play pogarsza swoje oferty na kartę. W PG- zmniejszyli ilość smsów do wszystkich sieci. W innych- ceny minut w pakietach wzrosły prawie o połowę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      postacie z bajek to był dawny pomysł Heyah (czerwony kapturek, dratewka…) i jakoś tak mi się zawsze z Heyah będzie kojarzyć.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ofertę pogarsza, ale za to próbuje przyciągnąć użytkowników dając 60 zł na start- czy jest sens? Ja bym wolała mieć ciekawszą taryfę niż 60 zeta na start.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      no bo po co dbać o klientów których już się zdobyło :]

      /ironia mode off

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Dlatego też kompletnie nie rozumiem polityki Play, zamiast martwić się o utrzymanie starych klientów próbuje zdobywać nowych, tylko problem w tym, że znów na krótko.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      osobiście wydaje mi się, że ludzie jeszcze niechętnie przeskakują z sieci do sieci, może liczą na to, że jak ktoś już przejdzie do play to już tam zostanie…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ok, ale kto przez jakiś czas na pewno, ale kto zdecyduje się korzystać z sieci, która pogarsza swoja początkową ofertę tak znacznie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Na razie widziałem tylko reklamę Play z Pinokiem, któremu rośnie nos. Dosć ryzykowny chwyt, bo kojarzy markę Play z kłamstwem.
      Z okazji 13stych urodzin Ery (miała wczoraj), na telixie pojawił się artykuł z linkami do pierwszych reklam:
      https://www.telix.pl/artykul/era-ma-13-l … 30312.html

      Pamiętam te reklamy jak dziś. Kultowe i niedoścignione.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      plus, piec ciec, przywitania. moja ulubiona. ale to reklama bardizje kabaretu mumio niz plusa:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote="mlody1912":14edh8yl]piec ciec[/quote:14edh8yl]
      brak polskich liter utrudnia zanim się zorientowałam że chodzi o pięć cięć zastanawiałam się o jaki piec i jakiego ciecia ci chodzi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Czytałem na Telixie o nowej reklamie wizerunkowej Ery, widzieliśmy może ją gdzieś? Ani w TV, ani w Sieci nigdzie nie mogę jej odnaleźć.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      no właśnie też jej nie widziałam jeszcze… ale z drugiej strony chyba nie robiliby zapowiedzi reklamy, nie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ja widziałem 1 spot w TV -dosyć długi, akcja rozgrywa się w górach, reklama typowa dla Ery – rodzinna, łądnie filmowana, rozmach, muzyka. ogólnie dobre wrażenie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ja chyba mam pecha, bo cały czas trafiam na kruczki Heyah, a Ery cały czas nie widziałam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ja widziałam jakąś z facetem przebranym za misia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Trafiłam w końcu na nową reklamę Ery, ale biznesowej- tą z pszczelarzem i babką w cukierni, zabawa słowna całkiem ok, ale żadne wow:P

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Mi reklama Ery nie przypadła do gustu, może nie taki humor

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Troszkę długa i monotonna, szczególnie w porównaniu to ostatnich krótkich i żartobliwych reklam, np. Heyah.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Era ma słabe reklamy, przypominają mi reklamy pasty do zębów… jeśli jest tam jakiś humor to tak dosłowny, że aż boli.
      Daleko im do Plusa…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Szczególnie w przypadku najnowszej reklamy wizerunkowej trudno mówić o humorze. Z resztą praktycznie zawsze reklamy Ery były klasyczne, nie tak odważne jak te Playa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote="Boca":xpm6pf97]Szczególnie w przypadku najnowszej reklamy wizerunkowej trudno mówić o humorze. Z resztą praktycznie zawsze reklamy Ery były klasyczne, nie tak odważne jak te Playa.[/quote:xpm6pf97]

      Reklama musi być dopasowana do odbiorcy. Era uderza w abonamenty i biznes, ich nie interesują jakieś żarciki, tylko jasny przekaz w dobrej formie wizualnej. Ale Era należy do PTC tak jak heyah. i ta druga sieć stargetowana na młodych ma bardzo humorystyczne i nowoczesne reklamy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      nie mogą wszystkie sieci stawiać na śmieszne reklamy, bo co wtedy z klientami którzy traktują telefonowanie poważnie? (np. prezesi firm).

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ale ja nie powiedziałam, że reklamy Ery są złe, po prostu inne bo tak jak pisze snd, mają zupełnie inny target. Przyzwyczaiłam się jednak do krótkich , humorystycznych spotów skierowanych głownie do posiadaczy prepaida.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Reklamy Ery zawsze zachowane były w podobnym stylu, zarówno te pod biznes jak i klientów indywidualnych. Nigdy nie mieli reklam kontrowersyjnych, ale również nie można na ich temat powiedzieć coś złego.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      no takie reklamy "dla dorosłych" ale w tym pozytywnym sensie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Dokładnie, ale jest też w nich trochę humoru, klasycznego, z umiarem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      widzieliście reklamę podwójnego heyah? jest na głównej telixa

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Tak, kruczki po raz kolejny są rozbrajające, taki mały dodatek do poprzedniej reklamy:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      jakie kruczki? w reklamie podwójnego znowu jest Łinston…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ale plama, rzeczywiście, chyba przez to, że reklama z kruczkami pojawia się praktycznie wszędzie i na nią natrafiam znacznie częściej to i w podwójnym zobaczyłam kruczki:P Nie mam pojęcia jak je tam wkręciłam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Pomysł na reklamę podwojenia w Heyah- prosty i świetny To samo z potrojeniem TT: trzy walizy do bagażnika.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Fajna symbolika i o to w dobrej reklamie chodzi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ale wygląda na to, że kotek się nie będzie uczył nowych słówek a szkoda bo liczyłam na "fjuciora"

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ja też, no chyba , że pojawi się jakaś nowa, naprawdę przyszłościowa oferta:P

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ostatnio widziałam jak moja siostrzenica na fotce wymyślała zwrotki do piosenki kruczków

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      A z jakiego to powodu? Jakaś aplikacja? Tak jak z komiksem w przypadku sru?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      no dokładnie w klanie heyah

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Znowu jakaś akcja Heyah w stylu Kto zniknął Rożka? Pamiętam, że też była na fotce. Może podasz linka?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Nie tolerujemy kruczków
      Trzeba im przyznać, że reklamy mają dobre

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Jest jeszcze całkiem fajna gierka , tak odnośnie tematu: http://www.nietolerujemykruczkow.pl/.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Widać heyah wydaje w cholerę kasy na reklamy . Gierka przypomina inne flashowe ze strony miniclip…ale wkurzające jest to długie ładowanie i w tym czasie wyświetlanie reklam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Hmmm…. Ale stworzenie gierki internetowej to nie jest jakiś majątek, lecz jeśli gra się przyjmie to może to być rzeczywiście bardzo atrakcyjna forma promocji Heyah. Klienci coraz bardziej utożsamiają się z firmami, z których usług korzystają.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      vian ale przynajmniej heyah nie robi tak jak play – wydaje kasy na reklamy a potem zabiera bonusy poza tym heyah robi na prawdę fajne te gierki, konkursy, portal i inne takie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote="Bajadurka":37wlb5ii]ostatnio widziałam jak moja siostrzenica na fotce wymyślała zwrotki do piosenki kruczków [/quote:37wlb5ii][quote="Bajadurka":37wlb5ii]Post przez Bajadurka on Pon Paź 05, 2009 9:17 am
      ostatnio widziałam jak moja siostrzenica na fotce wymyślała zwrotki do piosenki kruczków [/quote:37wlb5ii]

      Pozwolę sobie zacytować jedną ze zwrotek:

      "Jeden kruczek z sieci heyah
      dziabnoł kruczka z sieci playa"

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote="Bajadurka":14niaigx]vian ale przynajmniej heyah nie robi tak jak play – wydaje kasy na reklamy a potem zabiera bonusy poza tym heyah robi na prawdę fajne te gierki, konkursy, portal i inne takie [/quote:14niaigx]

      Play zabiera bonusy? Mi się wydaje, że ofertę mają ciekawą. Ich reklam ostatnio nie widziałem, więc na ten temat się nie wypowiem

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Oferty nie mają złej, ale ostatnio pozmieniali trochę na minus, więc nie wiadomo co będzie dalej, ich wynik finansowy pozostawia wiele do życzenia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      vian no okroili strasznie pakiety smsowe…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      A jak to teraz wygląda? Z tego co pamiętam to było kilka tyś (3???) za każde doładowanie i do wykorzystanie do wszystkich sieci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote="vian":21v4tb1j]A jak to teraz wygląda? Z tego co pamiętam to było kilka tyś (3???) za każde doładowanie i do wykorzystanie do wszystkich sieci.[/quote:21v4tb1j]
      Jest ich sporo mniej, ale nie wiem dokładnie ile. Pamiętaj, że mają krótkie terminy na wykorzystanie, przy tak chwalonym w necie doładowaniu za 5 pln jest tylko 5 dni na ich wysyłanie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      http://web.playmobile.pl/pl/play-karta/ … ndex2.html

      czyli jak widać lipa w porównaniu z tym co dawali…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Nie jest aż tak źle, normalnie doładowuję w orange po 25zł miesięcznie, a tu za 30zł/mc miałbym tańsze smsy do wszystkich sieci i do tego 1000 darmowych. Dla mnie tyle wystarcza, piszę ok700-800 miesięcznie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Mi szkoda czasu na smsy. Zdecydowanie bardziej interesują mnie stawki za rozmowy. A te 700-800 smsów wysyłasz do jednej osoby/kilku osób w sieci/ w różnych sieciach?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Większość do 1 osoby w mojej sieci (orange), ale za pozostałe 50-100 smsów płacę po 20gr poza sieć, więc łatwo policzyć, że może być nawet 20 dodatkowo :/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      vian wow ja nawet przy darmowych smsach w heyah miesiecznie piszę mniej niż 100 smsów…

      no ale toteż dlatego mnie nie interesują wybujałe pakiety smsowe i nie połaszę się na takiego przykładowego playa…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Mnie dlatego play kusi . Wiesz, poniżej 1000 smsów na miesiąc to nie jest dużo . Mam takiego znajomego co pokazał mi licznik nowego tel i przez miesiąc nabił 3000 smsów wysłanych

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Darmowe smsy w Play to jednak tylko promocja, a nie stały punkt oferty, jak np. darmowe smsy w Heyah. Ostatnio w PF kilkukrotnie okroili limity i możliwe, że niebawem całkowicie zrezygnują z tej promocji.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Przecież play miało te darmowe smsy od początku…w ofercie pre-paid. Wątpię, żeby z tego zrezygnowali, moim zdaniem jest to jedna z lepszych opcji w ich ofercie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Nie przypominam sobie, żeby we wcześniejszych ofertach pre Play były darmowe smsy. Gdyby chcieli promocję smsów zatrzymać na zawsze, pewnie zmieniliby jej status z promocyjnej na stały element oferty. Zamiast to zrobić- pogorszyli tę promocję, obcięli limity smsów i wydaje mi się, że obecna sytuacja finansowa Play nie wróży dobrze temu gratisowi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Nie mam pojęcia jaką sytuację finansową ma teraz play, ale jeśli promocja zostanie to od nowego roku może do nich przejdę . Byłaby to oszczędność ok 20zł miesięcznie, które pozostawałyby mi na rozmowy. Jako stały punkt oferty nie chcą wsadzać, bo może mają coś innego, co wejdzie niedługo

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      No sytuację ma kiepsko, ponad 300 baniek na minusie na pierwsze 6 miesięcy 2009. Mają ponoć podwyższyć kapitał zakładowy od 2010, ale nie ma to polepszyć oferty. To co będzie dalej działo się z Play jest wielką zagadką.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      To może dlatego jest jakby mniej reklam play…przynajmniej ja nie widzę już tyle na mieście . Sytuacja spowodowana zapewne przez pozostałych operatorów, którzy mają cały czas droższe połączenia do play . Powinni tego zabronić

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      vian? ale o czym ty w ogóle mówisz…? przecież na tym, że do play jest drożej zarabia tylko i wyłącznie play!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Jak zarabia play? Przecież jak ja mam orange i zadzwonię do play to opłata za połączenie (wyższa) idzie dla mojego operatora i jest zawarta w moim billingu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      vian powielasz ploty które niewiele mają wspólnego z prawdą… wpisz sobie w google "dlaczego do play jest drożej" i zobaczysz co ci wyskoczy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Faktycznie nie mam racji . Play na tym ma zyskać kasę na budowę infrastruktury w Polsce. Już wszystko jasne, trzymajmy się tematu reklamy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Dzwoniąc do Play to my, zwykli użytkownicy utrzymujemy i finansujemy P4. A to wszystko dzięki niesymetrycznym MTRom. Sam miałem już dość reklam Play. Były wszędzie, było ich pełno. Dobrze, że się uspokoiło.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Nie ma nic nowego w ofercie to i reklam nie trzeba robić;P

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      a mimo to przecież i tak reklam wszystkich sieci jest pełno

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Reklamować się jakoś muszą, w końcu konkurencja jest duża. Dla mnie najlepsze reklamy na chwilę obecna ma heyah

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      nie pamiętam czy podawałam już linka tutaj, ale widzieliście to? http://nietolerujemykruczkow.pl/ sorry jeśli się powtarzam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote="vian":2cfmbu3j]Reklamować się jakoś muszą, w końcu konkurencja jest duża. Dla mnie najlepsze reklamy na chwilę obecna ma heyah [/quote:2cfmbu3j]

      Jestem na tak, jeśli chodzi o dziewczyny i muzę z reklamy Tak Tak Hota. Dla mnie najmniej ciekawe ma Orange.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote="Bajadurka":1qbpcqeo]nie pamiętam czy podawałam już linka tutaj, ale widzieliście to? http://nietolerujemykruczkow.pl/ sorry jeśli się powtarzam.[/quote:1qbpcqeo]
      Tak link był . Właśnie to mi się podoba w heyah
      Orange rzeczywiście ostatnio nie miało ciekawej reklamy. W taryfach też takie średnie promocje, więc mogliby się bardziej postarać

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote="bruno":i8sqn7fc][quote="vian":i8sqn7fc]Reklamować się jakoś muszą, w końcu konkurencja jest duża. Dla mnie najlepsze reklamy na chwilę obecna ma heyah [/quote:i8sqn7fc]

      Jestem na tak, jeśli chodzi o dziewczyny i muzę z reklamy Tak Tak Hota. Dla mnie najmniej ciekawe ma Orange. [/quote:i8sqn7fc]
      ja czekam na wersję z seksownymi facetami w roli głównej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ja podziękuję, wolę kobiety

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      No Orange nigdy nie miał zbyt przebojowych reklam, a teraz w ogóle cisza.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Orange nigdy nie nastawiało się na prezentowanie niesamowitych reklam, a to błąd. O ile każdą sieć kojarzę z jakimś typem reklamy o tyle trudno jest mi powiedzieć cokolwiek o reklamach Orange, nie zapadają one w pamięć.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Nie niestety, najbardziej w pamięć zapadły chyba reklamy Plusa, Heyah i niektóre Ery, ale w tej ostatniej nie było ich dużo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Podpisuję się, tak samo uważam: reklamy najbardziej skuteczne ma heyah (chociażby te łapy na całym mieście co były na początku), plus (trochę gorsze, ale czasami zabawne) i era. Orange jest jakieś bez wyrazu. Chociaż jak widać w innych częściach świata są lepsze: http://www.youtube.com/watch?v=CJjfuNlFxgU

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote="vian":39jmw6gn]Ja podziękuję, wolę kobiety [/quote:39jmw6gn]
      no właśnie, i TT cały czas daje fajne laski, a co z nami-kobietami? :> też chcemy sobie popatrzeć :>

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      A podobno kobiety są romantyczkami i zwracają uwagę na inne rzeczy niż faceci .
      Dlatego w reklamach jest więcej kobiet, a w tych kierowanych typowo do panów często też są faceci (np. jakieś pianki do golenia, perfumy, itd.). Ja nie wybrzydzam i chętnie pooglądam jakieś ładne panie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Powinni wypuszczać dwa spoty reklamowe równocześnie, jeden dla dziewczyn, drugi dla facetów i już.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      vian stereotypy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Dla mnie reklamy Plusa to już nie to co wcześniej. Kiedy zaczynali z Kabaretem Mumio to byli niesamowicie, teraz już trwa to za długo i mi przynajmniej się przeżarło.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      A ja jestem ciekawa czy pojawi się jakaś reklama GZG Heyah i czy będzie to reaktywacja kota Ryśka.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      hmm trudno mówić o REaktywacji, skoro Rysiek cały czas jest na antenie jak już to kontynuacja raczej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Masz rację, złego słowa użyłam. Tak czy inaczej ciekawe czy Rysiek pojawi się w nowej wersji.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      jak nie teraz to na święta na pewno

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Do świąt jeszcze trochę czasu zostało, a reklamy będą ze Świętym Mikołajem i prezentami . Każdy operator będzie się wychwalał, że rozdaje prezenty świąteczne i u niego jest najtaniej . Jak co roku…nic się nie zmienia, a w tv będzie kevin sam w domu, titanic, itd….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      To dobrze, niech się operatorzy w prześcigają w pomysłach na świąteczne prezenty, im więcej tym lepiej dla nas.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Prezenty są pozorne, bo najczęściej i tak musisz wrzucić to kasę od siebie, a oni najwyżej Ci ją pomnożą

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      cudowne rozmnożenie to swego rodzaju prezent czyż nie ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Jakby dawali coś całkiem za free to byłby prezent, np. każdy klient orange dostaje na święta 50zł . Jak muszę zapłacić powiedzmy 25zł, a później drugi raz doładować w krótkim czasie kwotę, która zostanie podwojona to już nie jest taki prezent

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      W Orange podwojenia są do wykorzystania tylko do sieci i na stacjonarne. Ostatnio Tak Tak dał bonus z podobnymi ograniczeniami, ale za to nie było to podwójne, ale potrójne doładowanie. Jasne, żeby dostać prezent, trzeba najpierw zainwestować. W Tak Taku teraz za doładowanie kwotą 50zł dają bonus 100 minut do wykorzystania w sieci i na stacjonarne. Nie trzeba więc ładować 2 razy, wystarczy raz i aktywować bonus kodem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Wszystko pięknie, tylko żeby dawali też minuty poza sieć

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ja mogę inwestować jeśli moja kasa zostanie podwójne czy potrójnie pomnożona;) Szczególnie podwójnie, bo wtedy mogę z nią robić , co tylko mi się podoba.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Chyba chodziło Ci, że potrójnie a nie podwójnie . Rozchodzi się o to, że orange daje promocyjną kwotę tylko na połączenia w sieci i na stacjonarne. Tylko dlatego jestem niechętny do zamrażania większej kwoty.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Boca chodziło o to co napisała, bo podwójne miała do wszystkich,a potrójne do sieci. Aktualne promocje w moim TT ułożyły się w ten sposób, że przez 3 miesiące rozmawiam wewnątrz sieci całkowicie za free, wpierw 60 z potrójnego, a teraz 30 dni z megadoładowania. Szczególnie zadowoleni są ci którzy posiadają HOT.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      W takim razie wybaczcie za wprowadzenie zamieszania, myślałem że wypowiedź dotyczy orange. Czasami niedokładnie czytam i na szybko odpowiadam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Zdarza się najlepszym, zważywszy, że doładowania to bardzo emocjonujący temat.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Jeśli o reklamy chodzi – ktoś rozumie o co chodzi w tej reklamie playa z reniferami? bo ja totalnie nie czaję…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Niestety tej też nie za bardzo, za to całkiem podoba mi się reklama Ery z bonusem 100 minut no i oczywiście flower edition Heyah:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      tej nowej ery nie widziałam, a flower edition jeszcze puszczają? dawno jej nie widziałam…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Nie wiem czy w TV, ale widziałam ją w internecie jeszcze jakoś przed świętami.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      w sensie banerów? bo "niestety" przez adblocka w FF nie widzę reklam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Tak, widziałam ją na banerach kilku portali, ale teraz niestety już na nią nie trafiam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      a propos heyah – widzieliście jak przerobili tą reklamę z flower edition? teraz jest "diabelskie "cośtam"" i rysiek i łinston mają rogi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Nie jeszcze, jest gdzieś w necie ta reklama?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      wątpię, bo to typowo ofertowa reklama, ale potem jak będę mieć trochę czasu to się rozejrzę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ale Widać, że Rysiek się na trochę dłużej w Heyah zadomowił.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      na stronie heyah w dziale z reklamami jest, można sobie zobaczyć

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Już widziałam, całkiem nieźle. Jak widać flower edition modyfikowana jest na różne sposoby:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ciekawe kiedy wypuszczą coś nowego

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Nie widziałam jeszcze reklamy podwójnego, jest jakaś?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      nie, podwójnego chyba nigdy nie reklamują…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      W TT na święta była reklama podwójnego.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      faktycznie, coś kojarzę, z taką podwójną babką

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ta reklama jest na Youtube, zobaczcie zresztą:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      A to chyba jakaś nowa, to jest ostatnie podwójne?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      tak, tego ostatniego

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Świąteczne było nieco bardziej zimowe, a tu można powiedzieć pełnia lata, dlatego zwątpiłam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      bo oparte na starej reklamie HOT. no to jest hot

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      O tak , od razu się cieplej robi podczas zimy:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote="Bajadurka":2amipxjh]bo oparte na starej reklamie HOT. no to jest hot [/quote:2amipxjh]

      Bardzo hot są dziewczyny z reklamy i stawki w HOT po podwojeniu- 15gr/min do wszystkich.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      I znów dziewczyny, kiedy w końcu pojawią się faceci? To niesprawiedliwe;p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ta reklama pojawiła się na Youtube bodaj 7 stycznia, więc pojawiła się w dniu publikacji informacji o styczniowym podwójnym doładowaniu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote="Boca":24pow2k9]I znów dziewczyny, kiedy w końcu pojawią się faceci? To niesprawiedliwe;p[/quote:24pow2k9]
      też mam nadzieję, że kiedyś dadzą coś na co nam będzie miło popatrzeć

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      W Heyah możemy ewentualnie na Ryśka;p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      z całym szacunkiem do ryśka – nie mój typ faceta

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      No ciekawe kiedy pojawi się nowy bohater i kto nim będzie, chociaż nie ukrywam, że Ryśka lubię;p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      cała seria jest fajna może w tym cyklu pojawią się nowe postacie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Któż to wie, pewnie poczekamy do kolejnej zmiany w taryfie luz jakiegoś nowego bonusu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      albo i kolejne telefony w mixie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ja wolę dziewczyny nie sądzę by przygotowali wam reklamę z facetami
      Wciąż to piękne kobiety znacznie lepiej pasują do reklam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      zypolek ale to kobiet w Polsce jest więcej powinni wziąć to pod uwagę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Tu jest Samsung Corby z colorową obudową : http://www.youtube.com/watch?v=iYc2tKtD … r_embedded.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      hihi, dobrze, że ryśka różowego nie zrobili

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Jest też Rysiek w nowej odsłonie- darmowego numeru:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Zgadza się, a oto i ona:
      http://www.youtube.com/user/HeyahTube#p … VY_q6osdW4

      Mi się podoba

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Mi też. A teraz na Facebooku można wysłać życzenia walentynkowe no to sru;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      hihi kaczuszka jest śmieszna
      a tych życzeń niestety nie widziałam… można jeszcze je gdzieś obadać, czy już po ptakach?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      A nie wiem nawet, ale dziś jest światowy Dzień Kota i Rysiek dostał na facebooku elektro kuwetę;) Do północy można składać mu życzenia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      o, też jesteś wśród fanów ? ja niestety nie mogłam wymyślić nic oryginalnego i kubeczek przeszedł mi koło nosa…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      A jestem , jestem i muszę przyznać, że coraz więcej się w Heyah dzieje na facebooku, co bardzo mi się podoba.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      a życzenia ryśkowi wysyłałeś?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      No pewnie, w końcu to mój ulubieniec;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      hihi… kubeczek mi się bardzo podobał, mam nadzieję, że takich konkursików będzie więcej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      No ja się nie załapałam, ale liczę, że to jeszcze nie koniec nagród.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      wydaje mi się, że to dopiero początek to chyba był pierwszy konkurs na facebooku o ile dobrze kojarzę…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Tak, nie słyszałam wcześniej o innych konkursach Heyah. Ciekawe czy cały czas będą tacy aktywni.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Mam nadzieję chciałabym się załapać kiedyś na jakieś nagrody

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Poza tym podoba mi się, że często wrzucają też linki z reklamami Heyah, nie zawsze uda mi się Ryśka w TV zobaczyć.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      a co powiecie o reklamach operatorow na spolecznosciowkach? typu profil na FB czy cos takiego?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      era to śmieszne reklamy te z kotkiem, ale dla mnie jest to ściągnięte i tyle.. wszyscy wiedzą że ten kotek to kopia simons cat. A mogli by zrobić jak zwyczajnie orange, plany dla biznesu optymalne reklamują ładną piosenką nakręconą specjalnie pod reklamę, wg mnie przynajmniej nie ma oskarżeń o plagiat.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Reklamy z kotem sa w Heyah jak już i raczej nie są takie złe skoro kampania no to sru! właśnie otrzymała wyróżnienie: https://www.telix.pl/artykul/oskary-tele … 33109.html.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      serek z simons catem to rysiek ma tylko tyle wspólnego, że obaj są narysowani.wyróżnienie moim zdaniem im się należało

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Pewnie, że się należało, nadal są obecni w kampanii Heyah, a dzięki temu, że wciąż przyjmują nowe role, to tak szybko się nie znudzą.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      mi się podoba że rysiek taki "interaktywny" jest na facebooku cały czas coś się dzieje. z tego co wiem to na innych portalach społecznościowych też działają. Fajnie, że nie trzeba się ograniczać do oglądania reklam w TV.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Na facebooku jest nawet cały fanklub:D Reklamy pojawiają się tez na banerach niektórych stron internetowych no i oczywiście na stronie Heyah.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      na youtube mają też swój kanał cały.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Idealna sprawa dla wszystkich, którzy przegapili reklamy w TV.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      a widzieliście tę nową, z myszą? świetna jest

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Bo dobre rzeczy przychodzą same;p Świetna jest!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      hihi dużo bym dała, żeby do mnie na talerz smakowite kąski same trafiały… gotowanie nie jest moją mocną stroną

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Heyah ma bardzo fajne reklamy, zreszta zawsze miala. Choc z kotem, to troch po bandzie, bo przeciez to kopia Simon the Cat z YT. A co do reklam operatorow, to ostatnio mi sie podobaja ta z komorkami-bakteriami. I jeszcze jest reklama orange free, a raczej mobilneog netu w orange, ta "nie musimy podawac marki, zebys wiedzial o jakiej sieci mowimy".

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Jakie przegięcie? Gdyby to była kopia, to Heyah nie dostałaby za tę kampanię reklamową wyróżnienia, a jednak je otrzymali.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Właśnie, o mobilkingu nic totalnie nie słychać. Tymi seksistowskimi reklamami zrobili kawał zamieszania a teraz co? guzik Sieci efemerydy
      Co do Heyah, inspiracja i delikatne nawiązanie tuszą kociaka to jeszcze nie kopia Poza tym Simon Cat to nie marka ani nic takiego, więc z mojego punktu widzenia nie ma problemu. Ot, luźne nawiązanie do tak zwanych tekstów kultury internetu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Mobilking to już chyba historia. Co prawda mają stronę internetową, ale w ofercie niewiele się dzieje.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      No proszę co za efemetyda sieciowa. Ja tam TV nie posiadam, więc sądziłam, ze mogło mi po prostu umknąć. Cóż, trudno się mówi, płakać nie będę.
      Z tego wynika, że żywot Play’a to niezłe przedsięwzięcie, skoro jednak nie zostali wyparci przez głownych operatorów. Chociaż, żeby jakoś fenomenalnie im szkło też nie da się powiedzieć

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Tak się zastanawiam, czy Mobilking istnieje tylko na swoje stronie internetowej czy ktoś jeszcze z niego korzysta?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Jest tak cicho o nich… szczerze, osobiście nie spotkałam nikogo, kto miałby mobilkinga. Wydaje mi się, że już umarli jako sieć. Kompletny niewypał. Dużo kasy na początek wrzucowe w promocję i wszystko i jak widać wiele z tego nie wyszło.

Viewing 447 reply threads
Reply To: reklamy operatorów
Your information: