Start Forum Sprzęt Nawigacja Jaki będzie Galaxy Note 5? Z ekranem 2K lub 4K

Viewing 1 reply thread
  • Author
    Posts
    • sewix5
      Member
      Liczba postów: 688

      Chociaż cały świat wciąż żyje premierą Samsunga Galaxy S6, w sieci znajdujemy już informacje dotyczące kolejnego nadchodzącego flagowca, Galaxy Note 5. Jaki będzie ten phablet? Być może zapoczątkuje erę urządzeń mobilnych z ekranami 4K.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Jaki będzie Galaxy Note 5? Z ekranem 2K lub 4K

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Umowną granicą klasyfikacji smartfon-phablet jest przekątna ekranu 5,7″ a phablet-tablet 6,5″. Być może dlatego producenci starają się utrzymywać przekątne terminali – mających być zwane smartfonami – właśnie w tej wielkości? Z obsługą swego Glx NOTE4 jedną dłonią nie mam problemu, choć zauważyłem, iż niemal wszyscy smartfonowcy – ze mną włącznie – używają dla wygody operowania obu rąk, jeśli tylko spokojnie gdzieś stoją, siedzą czy leżą. W tej sytuacji tzw. maksymalna przekątna phabletu do ok. 6,5 cali byłaby całkiem ergonomiczna i dopuszczalna, a kryterium akceptacji staje się teraz pasowanie phabletu do kieszeni. Wspomniany NOTE4 w furerale typu 'kanapka’ spokojnie mieści mi się w kieszeniach niemal wszystkich koszul i koszulek. Z tego wniosek, że…

Viewing 1 reply thread
Reply To: Jaki będzie Galaxy Note 5? Z ekranem 2K lub 4K
Your information: