Start Forum Sprzęt Komputery i akcesoria Jak wybrać dobrą drukarkę dla ucznia?

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Czasy e-tornistrów, e-podręczników i e-zeszytów jeszcze nie nadeszły. Przygotowanie referatu, wypracowania, prezentacji – to wszystko byłoby dużym wyzwaniem bez komputera. Przygotowanie to jedno, a zaprezentowanie i oddanie nauczycielowi to drugie. Tutaj niezastąpiona okaże się drukarka. Jaki model wybrać, by służyła kilka lat?

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Jak wybrać dobrą drukarkę dla ucznia?

    • PROZAK
      Participant
      Liczba postów: 1972

      Proszę podać link do urządzenia wielofunkcyjnego Brother DCP-J725DW gdzie widnieje cena ok. 235 zł? Trudno mi znaleźć bo cena wyskakuje ponad 500zł. Poza tym trzeba wspomnieć że tonery są oddzielne do każdego koloru, co niestety podraża znacznie wymianę tuszy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Dla ucznia najlepiej kupić urządzenie tanie w eksploatacji czyli takie do którego bez problemu można dostać zamienniki, zazwyczaj z najnowszymi modelami jest z tym problem, podobnie z drukarkami HP (HP ciągle wojuje z producentami zamienników). Sam mam urządzenie Brother DCP J152W, kupuję do niego tanie zamienniki Actis, dzieci dużo drukują do szkoły, a ja sam do pracy i drukarka się dobrze do tego sprawdza. Tusze są tanie i dobrej jakości.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Cena i owszem troche ale toner po kilkanascie zl za napelnienie we wlasnym zakresie DCP-7055W brak problemu z zasychajacymi tuszami itp – ktos zna lepsza ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ostatnio instalowałem koleżance drukarkę samsunga ( tą z artykułu) z wifi i nfc. Wszystko ładnie do czasu puszczenia wydruku. Samsung zastrzega sobie monitorowanie drukowanych treści i przesyłanie statystyk. Jak nie żółte kropki ( świadomi wiedzą o co chodzi) to szpiegowanie w inny sposób.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Wybierając drukarkę warto zapoznać się również z kosztami jej utrzymania. Kupiłem drukarkę HP i kiedy dowiedziałem się ile kosztują oryginalne tonery zacząłem szukać w necie zamienników. Znalazłem, choć nie od razu, sklep który oferuje dobre tonery w dobrej cenie. [url]http://www.triocolor.pl/g_tonery_-_oryginalne-0,12,1-997-0.htm [/url]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Po drukarkę warto zadzwonić do Copy24Serwis

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      My mamy w domu obecnie laserową drukarkę. Dobry wybor, drukarka jest tania w użytkowaniu. Jesli miałbym się jeszcze raz zdecydować na sprzęt to na pewno byłby to ten rodzaj. Nie ma drukowania na kolorowo ale czarno białe na spokojnie wystarczy.

      Sugeruję zajrzeć sobie do rtv Euro agd. Obecnie maja tam promocje na laserowe Samsungi. Poza tym plus za to,że mozna je tam kupic na raty 0%. Kupowałem tam swoja drukarkę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ja mam swoją od copy24serwis.pl zadzwoniłem i kupiłem marki Canon. Polecam

Viewing 8 reply threads
Reply To: Jak wybrać dobrą drukarkę dla ucznia?
Your information: