Start Forum Sprzęt Sony Jak wam sie podoba Sony Ericsson Xperia?

Viewing 12 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Teraz kupiłem telefon sony ericsson xperie
      I jest naprawde super!

      Jak wy myslicie?Ktos juz ma znim doświadczenie?

      [img:3pkaci4g]http://www.berishajpcrepair.com/images/sony.jpg[/img:3pkaci4g]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Fajny telefon mi tez sie bardzo podoba.Ile moze takie cos kosztowac?napewno bardzo drogi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Pewnie około dwóch kawałków.
      A ja nie lubię telefonów z klawiaturą… Już lepiej taka dodatkowo doczepiana.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote="masa":37f2zvl5]Fajny telefon mi tez sie bardzo podoba.Ile moze takie cos kosztowac?napewno bardzo drogi.[/quote:37f2zvl5]

      czesc! jezeli jestem dobrze poinformowan bedzie kosztowac ok. 2100 zł.mi tez bardzo sie podoba chy za drogo,tak, ale jezeli ma takie parametry..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Myślę, że ten telefon jest przyszłość Timescape i Mediascape są bardzo nowoczesne funkcje i dużo funkj jest w jedenym miescu i moim zdaniem to jest bardzo prakticzne. On jest z Androidem 1.6., to jest teraz nowym, nowoczesnym systemem operacyjnym.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote="ided1":t058gqd6]Myślę, że ten telefon jest przyszłość Timescape i Mediascape są bardzo nowoczesne funkcje i dużo funkj jest w jedenym miescu i moim zdaniem to jest bardzo prakticzne. On jest z Androidem 1.6., to jest teraz nowym, nowoczesnym systemem operacyjnym.[/quote:t058gqd6]

      tak, masz rację, ale nowszy jest Android 2.1! ale jeżeli możemy wierzyć w plotki, latem z tym też będzie dostępny xperia x10

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote="alicka":3nplm92n][quote="ided1":3nplm92n]Myślę, że ten telefon jest przyszłość Timescape i Mediascape są bardzo nowoczesne funkcje i dużo funkj jest w jedenym miescu i moim zdaniem to jest bardzo prakticzne. On jest z Androidem 1.6., to jest teraz nowym, nowoczesnym systemem operacyjnym.[/quote:3nplm92n]

      tak, masz rację, ale nowszy jest Android 2.1! ale jeżeli możemy wierzyć w plotki, latem z tym też będzie dostępny xperia x10[/quote:3nplm92n]

      Ja przeczytałam na internecie , na jednej stronie Sony Ericssona, że latem będzie dostępny SE x10! Uwielbiam ten telefon:). Szkoda, że dla mnie drogi:(

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ale napszcie pls swoje dopswiadczenia z tym telefonem!Bo slyszalam ze te jego super funkcje sa bardzo praktyczne!Ale tak ogolnie chcialanym wiedziec jak funkcjonuje jako telefon?Trudno go uzywac? Co z odtwarzaczem muzyki itd.Dzieki!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      absolutnie łatwo możesz go używać! co dotyczy odtwarzyać muzyki: ma funkcję Mediascape a z tym możesz słuchać muzyki a ściąganie też jest możliwe! ja uwielbiam!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Obejrzcie tę stronę (jeśli nie chcecie płacić za tą komórkę)! Na tej stronie można wygrać nowy SE X10!
      http://www.xperiaxten.com/index.php?pmLang=pl
      Wypróbujcie!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote="ided1":12c6kvxq]Obejrzcie tę stronę (jeśli nie chcecie płacić za tą komórkę)! Na tej stronie można wygrać nowy SE X10!
      http://www.xperiaxten.com/index.php?pmLang=pl
      Wypróbujcie![/quote:12c6kvxq]

      Już wypróbowałam…Wysłałam wiadomość do telefonu i później parę minut pojawiła się na ekranie! Bardzo mi się podoba ta zabawka!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Cena około 2600? Na alegro dostaniesz za 1400 PLN, i do tego nowy. Najlepsza rzecz to aplikacja Timescape. To nowość sony ericsson. podobno to jedyna taka aplikacja na rynku. co prawda, jeśli chodzi a zwyczaje polskie, to powinni zrobić aplikację nasza-klasa i śledzik, zamiast facebook i twitter, ale mniejsza z tym. Podobno antenka wifi czasem nawala, ale kolega mówił mi że u niego żadnych podobnych problemów nie było… tylko czarny i biały? ciekawe, czy da się jakoś zmodyfikować.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Tak, masz racje, ale napewno tzreba sie do tego przyzwyczajic, nie tak latwo Czytalam, ze bedzie nowa wersja upgrade na 2.1 latem, czy w tedy bedzie w tym telefonie multitouch? A czy jest jakakolwiek mozliwosc, abym mogla zainstalowac tu skype’a? I dokladnie o co chodzi w tych nowych aplikacjach wyprodukowanych, jesli dobrze jestem informowana przez sony ericsson’a timescape i mediascape?

Viewing 12 reply threads
Reply To: Jak wam sie podoba Sony Ericsson Xperia?
Your information: