Start Forum Sprzęt Komputery i akcesoria Jak to jest z wytrzymałością dysków SSD?

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Na temat żywotności napędów SSD powstało wiele mitów. Są one niesłusznie powielane przez osoby, które nie posiadają odpowiedniej wiedzy. W praktyce okazuje się, że zwykły użytkownik nie musi się niczym martwić, a napędy półprzewodnikowe przewyższają wytrzymałością dyski talerzowe.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Jak to jest z wytrzymałością dysków SSD?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      To jak to jest, że padł mi roczny dysk SSD. Używany w wideo rejestratorów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Ostatnio kupiłem dysk – TLC – mogłem MLC ale wziąłem ten bo miał 5 lat gwarancji. Ostatnie obserwacje wskazują że elektronika pada po gwarancji, więc 5 lat będę miał spokój. Reszta to wróżenie z fusów. Co mi da że komórki pamięci starczą na 100 lat skoro cyna którą układy wlutowano po 3 przestanie trzymać.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      A mi niedawno padł dysk SSD po aktualizacji do Win10, następnego dnia komputer się już nie podniósł a dysku nie dało się odczytać. Dysk był na gwarancji ale dane poszły do piachu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      A ja nie zarejestruję i niech go biorą dobie

Viewing 4 reply threads
Reply To: Jak to jest z wytrzymałością dysków SSD?
Your information: