Start Forum Sprzęt Apple Jak nowe iPhoney znoszą upadki? Zobaczcie drop test (wideo)

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • sewix5
      Member
      Liczba postów: 688

      Upadek telefonu na ziemię i pajęczynka na ekranie to utrapienie użytkowników smartfonów. Czy szkło pokrywające wyświetlacz iPhone’a 6 jest bardziej wytrzymałe niż u poprzedników? Zobaczcie pierwszy drop test.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Jak nowe iPhoney znoszą upadki? Zobaczcie drop test (wideo)

    • Wicked
      Member
      Liczba postów: 311

      To nie na moje nerwy. Prawie się popłakałem 🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      Nie rozumiem takich testów gdzie wiadomo, że telefon ZAWSZE zostanie uszkodzony, słowem bez sensu i czysta głupota

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      Ten test pokazuje, jak ludzie nabijani są w butelkę przez Apple. Jak można żądać od klientów takich dużych pieniędzy i zrobić telefon tak delikatny? Można jeżeli jest to celowa polityka, czyli zarabiamy w dniu sprzedaży i drugie tyle na wymianie szybek czy obudów. Oczywiście jak ktoś lubi może sobie kupić jakiś pokrowiec. Ja nie znoszę pokrowców na telefony. Telefon ma być tak zrobiony, aby był w miarę trwały i wytrzymywał najbardziej prawdopodobne upadki, czyli na kant/bok. Sami widzicie na po nowych iphonach, że odstąpiono od szkła z tyłu na rzecz chyba aluminium. Ja wielokrotnie widziałem iphony 4S z popękanymi szybkami z tyłu i z przodu. I tak używali telefonu, bo mieli dość tego kruchego szkła. Szkoda, że z porcelany nie robili tych nowych iphonów. Trzeba byłoby wtedy nosić je w folii bombelkowej, no coż, ale jaki prestiż, jakie wyróżnienie, mamy iphona. Marketing Apple i wypromowanie marki jest bez zarzutu. Mnie też kusi ten telefon, ale chłodna analiza od razu sprowadza mnie na ziemię. Nie jest wart ciężko zarobionych pieniędzy. Jeżeli macie kasy za nic, to możecie kupować. Jak ktoś szanuje, to nigdy nie kupi, bo to jest dekoracja, biżuteria, a nie telefon do codziennego użytku. pozdrawiam

    • zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

      Nie rozumiem… Używałem iPhona 3GS / 4S / 5S i na żadnym z nich nie mam nawet 1 – słownie JEDNEJ rysy – pomimo, że 4S zdarzyło się spaść na blat stołu albo na podłogę ( dywan ) Jak komuś spadnie telefon na płytę / beton to już inna bajka. Ale to trochę tak jakby mieć pretensje do producenta aut, że się rysują po obtarciu np. o krzaki…

Viewing 4 reply threads
Reply To: Jak nowe iPhoney znoszą upadki? Zobaczcie drop test (wideo)
Your information: