Start Forum Operatorzy Internet mobilny JA+ militarnie – teeeestuj Internet LTE Plus

Viewing 12 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Walczysz z internetem od innego operatora? Przetestuj solidny internet LTE w Plusie. Plus kontynuuje kampanięJA+ Internet LTE Plus, której militarny spot reklamowy można zobaczyć już dziś.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: JA+ militarnie – teeeestuj Internet LTE Plus

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Super pomysł na reklamę. Tym mnie po prostu Plus kupił, net na pewno przetestuję!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Sposób promocji przez plusa swojego LTE jak najbardziej w porządku. Dużą zaletą sa dwa miesiące.

    • lesiobe
      Participant
      Liczba postów: 285

      I co jeszcze klakierki plusowe napiszą o tej ,, wspaniałej” sieci ? Osobiście odradzam plusa tak samo jak i playa .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ja też, ale internet konkurencji. A tak nawiasem, to coś ostatnio cisza o m2mobile. Czyżby nietrafiona propozycja?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Plus i Cyfrowy Polsat – najgorsze usługi. Nigdy więcej internetu, telewizji i czegokolwiek od Plusa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Problem to ja mam ze swoim operatorem ,którym jest Plus. Na maszcie wisi skansen z LTE tylko na 1800 i prędkości 1-3 mbita. Do domowego Tmobile to nawet nie można porównać. Plus obraz nędzy i rozpaczy,prawdziwa Polska sieć i jakość.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Problem z Plusem jest też taki że jak złapie nadajnik Lte czy inny 3g to usilnie trzyma jeden… Nawet na jednej kresce zasięgu. W T-mobile jak słaba moc nadajnika to zaraz zmiana na inny mocny. W Plusie warto niekiedy warto zrobi reset lub ponowne szukanie sieci by podłączyl się do bliższego dobrego nadajnika. Nie polecam Plusa i jego internetu.

    • stalewiak
      Participant
      Liczba postów: 466

      Solidny ? Teraz 20:50 i co 1 mega przeciążenie sieci Gmina Markusy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Muszą być pewni swojego produktu skoro pozwalają na takie testy. Nie potrzebuje na razie mobilnego neta, ale jakbym miał się decydować to na bank bym wybrał Plusa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ja od dwóch lat mam neta w plusie i nie narzekam. Prędkość 40dl i 30 up. Każda sieć w jednym miejscu chodzi lepiej a w drugim gorzej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Długo już myślałem żeby ten net z Plusa w końcu przetestować, skoro dają taką opcję bez żadnych poważniejszych konsekwencji. 9 zł w końcu to nie jest jakas zaporowa kwota dla mnie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Testy to sensowny sposób na poznanie oferty i dotarcie do potencjalnych klientów. Plus w dodatku pozwala testować za naprawdę niską cenę.

Viewing 12 reply threads
Reply To: JA+ militarnie – teeeestuj Internet LTE Plus
Your information: