Start Forum Sprzęt Apple iPhone 6 i iPhone 6 Plus w Polsce kupicie 24 października

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Apple podał, że obydwa urządzenia trafią do Polski już 24 października, czyli w następny piątek. Nowe iPhone’y pojawią się w Polsce w sklepie Apple Online Store, a także u trzech polskich operatorów, którzy są oficjalnymi dystrybutorami telefonów Apple’a – w Orange i T-Mobile oraz Play.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: iPhone 6 i iPhone 6 Plus w Polsce kupicie 24 października

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ja nie kupie bo wybieram BlackBerry Passporta który w tym samym czasie będzie dostępny w PL z oficjalnej dystrybucji

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ojej…to ty nie kupisz ? No to 50 mln minus jeden co kupi BlackBerry…Upadajaca marke ratuj…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      @Bartosz – myślę, że w Cupertino opuszczono flagi do połowy masztu na znak żałoby po Twojej deklaracji 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Co to jest ajfon ? Gdyby to był ajtron mógł bym sobie siedziec a tak? smieszny kawałek bele czego za kilka tysiecy.wolal bym sobie kupic w idealnym stanie lg l9 albo xperie sp za 400zł 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      ile płacą za posty o BB Passport? może sie przyłączę 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      w chipie pisali ze w Japonii sprzedaż iphonów spadał o 40 % po obrazkach o wyginaniu sie modelu ….

    • Tukana
      Member
      Liczba postów: 5

      Ze 2 miesiace temu nabyłam to cudo. Już od początku polowałam na tego fona. Ze względu na większe wydatki ostatnio wzięłam go na raty w ispocie za 0% prowizji. Jeszcze do tej pory nie skorzystałam ze wszystkich możliwości jakie daje ten iphon, bardzo zaawansowany sprzęt, ale wart kupna.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote]Taa… mnie się po tygodniu znudził i niezależnie jakie [url=http://www.cortland.pl/apple-iphone.html]akcesoria do iphone[/url] sobie sprawicie to i tak nie zmieni faktu że wtopiliście kilka kafli na gniot. [/quote]
      Ciekawe po ilu tygodniach Ci się znudziło hejtowanie bez sensu 😉

Viewing 8 reply threads
Reply To: iPhone 6 i iPhone 6 Plus w Polsce kupicie 24 października
Your information: