Start Forum Inne Hydepark iPhone 5 w sprzedaży dopiero we wrześniu tego roku?

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • KamilBakowski
      Member
      Liczba postów: 1098

      Wszyscy oczekujemy premiery piątej już generacji telefonu iPhone, niestety najnowsze informarcję nie napawają optymizmem. Jeśl wzięliście już urlop letni specjalnie z myślą o kupnie telefonu Apple. Mamy dla Was złą i dobrą wiadomość. iPhone 5 nie pojawi się w sprzedaży przed wrześniem tego roku.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: iPhone 5 w sprzedaży dopiero we wrześniu tego roku?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ja akurat nie oczekuję wogóle na tego Ajfona. I mogą jeszcze robić 6, 7, 8, i 9-tą wersję. I nie interesuje mnie żadna. A żeby brać urlop z myślą o zakupie telefonu to już trzeba być zupełnym tępakiem. Ludzie ! Czy wy nie macie już innych problemów i zainteresowań ? Telefony kiedyś wymyślili do gadania. A teraz to ludzie nie zeżrą dobrze, ale fonik se kupią. I lansik od razu jak trzeba. I myślą że fonik im zastąpi brakujący status społeczny. I nie długo trzeba będzie zaktualizować powiedzenie – Nie fonik (dawniej szata) zdobi człowieka.

    • KyokoMai
      Member
      Liczba postów: 143

      Ja akurat czekam na tego iPhone. Wszystkie wydatki zaplanowane mam tak, aby w październiku zakupić nowe urządzenie, kosztem mojej wysłużonej już Nokii E52 🙂

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      iPhone to marketingowy fenomen.
      Niby się nie wyróżnia, ba, jest nawet w pewnych kwestiach bardzo upośledzony to ludzie się o niego zabijają.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Fajnie byłoby aby iphone był tak cienki jak najnowszy ipod touch

Viewing 4 reply threads
Reply To: iPhone 5 w sprzedaży dopiero we wrześniu tego roku?
Your information: