Start Forum Operatorzy VOIP Internet LTE z HBO GO już od 45 zł/mies

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Od 17 grudnia br. Cyfrowy Polsat umożliwia swoim klientom zakup oferującego telewizyjne treści premium serwisu HBO GO wraz z Internetem LTE. Od teraz HBO GO jest dostępne bez umowy na telewizję – już od 20 zł miesięcznie.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Internet LTE z HBO GO już od 45 zł/mies

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      W sumie będzie się można bez telewizora obejść. Z iplą, hbo go i netem z cp to może być całkiem spoko opcja.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Nie jest to głupie. Tak jak napisał Waldek taki zestaw ipla + HBO GO może zdać egzamin. Jedno mnie tylko zastanawia czy korzystanie z tych portali zużywa pakiet danych. Jeśli nie to będę bardzo zainteresowany.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Cenowo nawet ok, więc póki CP ma najlepszy mobilny to na pewno warto w to HBO Go iść. No i do tego ipla i tv przez internet jest.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Bardzo interesująca propozycja, zwłaszcza gdy ktoś funkcjonuje głównie ze smartfonem, jak ja (z komputera korzystam tylko w pracy, telewizora nie mam, chociaż ostatnio myślę o jakimś pakiecie cyfrowym, np. od cyfrowego Polsatu) – LTE pozwoli oglądać HBO bez uciążliwego buforowania co 30 sekund.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      re: majdan. I tez fajna opcja dla komorkowcow z plusem i lte bo bezstresowo moga ogladac tv mobnilnie nie martwiac sie zdychajacym zasiegiem, hehe. hbo daje niezle rzeczy wiec jest to dosc ciekawa promo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Świetna sprawa, teraz liczą się rozwiązania mobilne więc HBO GO razem z netem to bardzo dobry pomysł.

Viewing 6 reply threads
Reply To: Internet LTE z HBO GO już od 45 zł/mies
Your information: