Start Forum Operatorzy Internet mobilny Ile to jest 15 GB Internetu mobilnego miesięcznie?

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Przy codziennym użytkowaniu internetu mobilnego najważniejsza jest dla nas kwestia, czy nasz pakiet okaże się wystarczająco duży w starciu z „zasobożernymi” aplikacjami. Zastanawialiście się kiedyś, ile potrzeba transferu, by sprostać ich wymaganiom? To jeden z największych dylematów każdego internauty, który decyduje się na skorzystanie z oferty internetu mobilnego.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Ile to jest 15 GB Internetu mobilnego miesięcznie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      same snapchaty instagramy i pejsbuki. pokolenie że gdy im prąd wyłączysz to się potnął

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Ja piszę smsy, nie uznaję komunikatorów, fejsglutów nie używam, pakiet jest potrzebny do: przeglądania stron www, zerknięcia na YT od czasu do czasu, sprawdzania rozkładów jazdy w aplikacjach, sprawdzenia e-maili. 10GB starcza spokojnie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Chcesz na dobry początek z Vikingami dostać premię 19 zł wpisz ten kod polecający: E2ckQFl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Wydaje mi się że to sporo, ale teraz nawet się tym nie interesuje bo jestem w a2mobile w którym mam no limit na social media a na kom. to tylko z tego korzystam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      @tarkan9 A jak ten pakiet u nich dostać?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Nie wiem czy to jest tak przydatne, ja mam w a2mobile i mam transfer nielimitowany (oczywiście jest lejek prędkości), ale społecznościówki nie są liczone w zużycie więc najwięcej może zejść na filmikach na YT

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Trzeba przyznać, że konkurencyjna oferta w tym a2 mobile. Czekam na koniec umowy i wpadam.

Viewing 7 reply threads
Reply To: Ile to jest 15 GB Internetu mobilnego miesięcznie?
Your information: