Start Forum Sprzęt Bluetooth Hykker Mood BT – głośnik bezprzewodowy za 29,99 PLN

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Kolejna nowość marki Hykker na rynku. Tym razem do sprzedaży trafi głośnik bezprzewodowy Mood BT. Gadżet stworzony został do bezprzewodowego odtwarzania dźwięku z urządzeń wyposażonych w moduł Bluetooth – zarówno tabletów, smartfonów, odtwarzaczy mp3, jak i laptopów.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Hykker Mood BT – głośnik bezprzewodowy za 29,99 PLN

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Ostatni przesłuchałem wiele podobnych produktów i z małych-tanich nie znalazłem niczego wartego uwagi , szukając nawet wśród uznanych marek.Osobiście zdecydowałem się na Denona Envaya Mini który uznałem jako złoty środek między gabarytami a jakością dźwięku.Oczywiście cena nie była tak atrakcyjna jak za w/w zestaw.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      30 zł za taki gadżet, chyba warto wydać

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Lecę do biedry, bo braknie

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Ten głośnik występuje pod tysiącem różnych nazw, można go już kupić za 16,99 zł(Carrefour), 17,89(Auchan) i 19,99(LeClerc). MyPhone(bo Hykker to ukryty MyPhone) liczy sobie za dziad-metkę. Nie warto nawet za 16,99.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Mnie się podoba, zastanowię się nad zakupem 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Wygląda nieźle, ale cena nie jest wysoka. Chyba się skuszę. Ciekawi mnie jak brzmi w rzeczywistości.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Ja zdecydowałem się kupić ten głośnik i poszedłem wczoraj do biedronki. Przetestowałem i sprzęt naprawdę daje rade! Warto go kupić za taką cenę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Daje rade, dobra jakoś dźwięku, radio, możliwość podpięcia karty SD, dla mnie spoko w tej cenie

Viewing 8 reply threads
Reply To: Hykker Mood BT – głośnik bezprzewodowy za 29,99 PLN
Your information: