Start Forum Sprzęt Bluetooth Hykker LED Fantasy – głośnik bezprzewodowy, po świętach w Biedronce za 39,99 zł

Viewing 9 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Przez kilka dni gościliśmy w redakcji Hykker LED Fantasy – przenośny głośnik Bluetooth, który wnosi nową jakość i styl do świata multimedialnej rozrywki. Głośnik od 27 grudnia zagości, we wszystkich sklepach sieci Biedronka. Urządzenie cechuje się kompaktowym kształtem i estetycznym wyglądem, wyróżniającym się dzięki zastosowaniu czterech kolorów podświetlenia LED i dwóch sekwencji iluminacji: w rytm muzyki i kaskadowym.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Hykker LED Fantasy – głośnik bezprzewodowy, po świętach w Biedronce za 39,99 zł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      takie nijakie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Fajnie to wygląda. A i brzmi dość ciekawie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      „Jedno, co mógłbym mu zarzucić, to gra trochę zbyt cicho. Moim zdanie gra jednak zbyt cicho”.

      Myślę, że przydałaby się wam korekta tekstów. Moim zdaniem, nie macie dobrej korekty tekstów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      daleko temu do akceptowalnego poziomu, taki lamax st-1 go wciąga

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Nie ma sensu go kupować skoro na rynku jest Lenovo BT410 za 30-40zł.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      A ja poszukam go w Biedronce.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      a czy osobowości mi się zmieni gdy wezmę inny kolor ???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Kupiłam go córce. Jest cała heppy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Kupiłam go i gra świetnie. Fajnie wygląda zwłaszcza w nocy. Za tę cenę, jak znajdziecie w Biedronce, to warto.

Viewing 9 reply threads
Reply To: Hykker LED Fantasy – głośnik bezprzewodowy, po świętach w Biedronce za 39,99 zł
Your information: