Start Forum Sprzęt Bluetooth Hykker Deep Sound Speaker – bezprzewodowy głośnik do smartfona z Biedronki

Viewing 10 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Skończyły się czasy, kiedy bezprzewodowa transmisja audio wiązała się z dużymi stratami na jakości dźwięku. Czy dobry sprzęt audio musi kosztować tysiące i zajmować sporo miejsca? Niekoniecznie. Od 13 czerwca w popularnej sieci sklepów Biedronka pojawi się nowy, bezprzewodowy głośnik marki Hykker.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Hykker Deep Sound Speaker – bezprzewodowy głośnik do smartfona z Biedronki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      to jaki jest w końcu ten wbudowany akumulator?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      A co z głośnikami? czy oboje mają 3W(tzn. jeden głośnik 1.5W), czy jeden ma 3W(oboje 6W)??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Dlaczego mono? Wygląd urządzenia i ilość głośników sugeruje stereo… Jutro się przekonam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Kupiłam i mogę pochwalić. Córka zadowolona, słucha te swoje dźwięki i mówi, że brzmią dobrze za tę cenę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Kupiłem te padło w Biedrze jako 2 głośnik BT (na co dzień używam Nokia 360).
      Niestety, głośnik gra na tyle ile kosztuje – czyli 50zł!
      Dźwięk jest przeciętny by nie powiedzieć że słaby. Nie czuć basu – nie ma znaczenia czy odtwarzam muzykę przez BT, czy przez wejście audio.
      „Aż trudno uwierzyć, że tak mała skrzynka może grać czysto, dynamicznie i przy tym ciepło i przyjemnie.”
      Testującego poniosła wyobraźnia. Dźwięk z pewnością nie jest dynamiczny i ciepły. Jest wręcz przeciwnie. Bas – jaki bas…
      Jako trochę lepsze głośniki niż w większości laptopów – ok… jednak szału nie ma!
      Ocena w skali 1-10: 4

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Konstrukcja głośniczka (2 rozstawione pary) wskazywałyby, że jest stereo. Dziwne, że ani autor tej prezentacji, ani nabywcy tego gadżeta nie są w stanie potwierdzić lub zaprzeczyć występowania tej funkcjonalności ?
      W/g mnie głośnik powinien być stereo, bo bez sensu było nadawać mu taki kształt 😁
      Prosty tuner FM może być jedynie Mono.
      To jak jest ???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Głośnik fajny ale akumulator do niczego.

      Max 1h grania po pełnym naładowaniu baterii.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Głośnik gra bardzo dobrze niż większość głośników do komputera i nawet bas jest wyczuwalny a akumulator starcza na 5-6 godzin słuchania muzyki mp3 lub radia lub przez BT. Jedyną wadą jest, że po włączeniu odtwarza z maksymalną głośnością,miała to poprawić aktualizacja jl_bt46.bfu. Aktualizację próbowałem przeprowadzić ale niestety włącza się wysoki dźwięk i komunikat „tryb odtwarzania muzyki, próbowałem karty od 2-8 GB sformatowane primary i extended fat16 i 32 oraz pendrivy 128MB do 4GB i nic, tylko tryb odtwarzania muzyki, jakas lipa z czytaniem firmwaru.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      stereo. 2 glosniki po 3w kazdy do tego dwie membrany pasywne dajace sporo basu. sporo, nie oznacza lup lup lup jak z przejezdzajacego nieopodal bmw.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      głośność minimalna gra bardzo głośno

Viewing 10 reply threads
Reply To: Hykker Deep Sound Speaker – bezprzewodowy głośnik do smartfona z Biedronki
Your information: