Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim Hykker Classic – telefon z Biedronki za grosze

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Hykker Classic – telefon z Biedronki za grosze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Ale cwaniaki z tej firmy: na opakowaniu widać telefon z większym czytelnym ekranem a sam telefon w rzeczywistości ma gówniany mały ekranie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      a jaki to kyker. to myphone3010 czy jakos tak. miałem , nie polecam. po miesiacu padło gniazdo łądowania i trzeba było wyginac kabelek łądowarki żeby załapała. aparat vga… no własnie. na jakiego ..wuja wkłądaja w to aparat? to nawet nie jest vga bo vga miałem 10 lat temu w noki 6020 . i tam cos było widac po zrobieniu zdjecia. tu -nawet w słoneczny dzien widac gów…. . tak własnie widać . jakosc rozmow…też kiepsko. głos rozmowcy jakis metaliczny stłumiony. z tanich a o niebo lepszych polecam philips103. ciut drozszy ale i inny standart wykonania

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Kupiłem, a niech tam. Parę groszy, a przyda się do brudnej roboty w warsztacie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      czy jest w menu mozliwość zmiany wielkości liter na wieksze ?
      Niestety w Biedronce nie ma możliwosci włączenia i zobaczenia menu telefonu przed zakupem 🙁

    • mac
      Member
      Liczba postów: 338

      hehe, to juz lepiej kupic sobie Samsung Keystone2, kwota taka sama, a dziala o niebo lepiej :]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Tego typu szmelc nie wart jest wydania 20zł. A ten numer z wielkością wyświetlacza na obrazu, a rzeczywistością, to kryminał! Nie kupujcie tego dziadostwa, bo to jakby wyrzucić pieniądze w błoto!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      a\t mac. nie przekrecaj moich słow xxx.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Jest alternatywa. Nikt nie jest zmuszany do zakupu 🙂

Viewing 8 reply threads
Reply To: Hykker Classic – telefon z Biedronki za grosze
Your information: