Start Forum Inne Programy do pobrania Huawei EMUI 5.0 – nakładka szybsza niż czysty Android (wideo)

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Wielu użytkowników systemu Android ceni sobie możliwość korzystania z czystego systemu, czyli takiego, w którym producent smartfona nie zainstalował swoich aplikacji. Nie można jednak zapominać, że aplikacje te w kilku przypadkach sprawiają, że urządzenie pracuje stabilniej, działa jak nowe przez wiele długich miesięcy, a dodatkowo wyróżnia się niebanalnym wzornictwem. Przykładem takiej nakładki jest EMUI 5.0, zastosowanej w smartfonach Huawei z serii Mate 9.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Huawei EMUI 5.0 – nakładka szybsza niż czysty Android (wideo)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Kiedy Android 7 z EMUI 5.0 dla Honor 8??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Miałem tego Mate 9 Pro wczoraj w rękach i bawiłem się nim trochę w Saturnie.
      Gdyby tylko nie taka wysoka cena już bym go kupił. Nie chce się wracać do P9 lub P9 Plus gdy już zasmakuje się Mate 9 Pro. Poczekam aż stanieje za rok to wtedy kupię

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ja dostałem do Honora 8 wczoraj 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Takie rozczarowanie! Po pięknej, eleganckiej, graficznie dopieszczonej wersji 4, Emui 5.0 wygląda gorzej niż nakładka na samsunga sprzed 5 lat… a czy działa szybciej? hmm może, różnicę ciężko zauważyć…. ale 1,5 GIGA pamięci które zjadła nie wiadomo na co na pewno telefonu nie przyspiesza!…

Viewing 4 reply threads
Reply To: Huawei EMUI 5.0 – nakładka szybsza niż czysty Android (wideo)
Your information: