Start Forum Sprzęt HTC HTC One Mini 2 nie dostanie aktualizacji do Androida 5.0

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • sewix5
      Member
      Liczba postów: 688

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: HTC One Mini 2 nie dostanie aktualizacji do Androida 5.0

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      HTC jest na skraju bankructwa i widzicie jej politykę braku wsparcia kupujących. Kupicie i goncie się, kasa na koncie HTC zaksięgowana, wiadomo co nie kupować i jakiego producenta. Chińskie Meizu ma już lepsze wsparcie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Przez takie podejście firmy do klientów nie wybrałem ich produktu, na jednym HTC bez wsparcia się skończyło.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      „HTC jest na skraju bankructwa” ??? Na koniec grudnia 2014 roku HTC zaliczyło 471,8 mln dolarów przychodów. W skali roku wynik ten poprawił się o 22,1%. W I kwartale 2014 roku tajwański HTC odnotował 1 mld dolarów przychodu (spadek o 22% rok-do-roku) i stratę netto na poziomie 62 mln dolarów wobec planowanej 100 mln dolarów. Serio piszesz ? Podaj źródło, na które się powołujesz…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      A ja do swojego E8 dostałem lollipopa. Efekt? Straciło się LTE (nawet w opcjach nie ma), nie wiem, czy idzie robić mirroring z TV bo też tego nie znalazłem. Masakra jakaś.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Krew mnie zalała jak się o tym dowiedziałem, kupiłem telefon raptem miesiąc temu. W du..pę sobie wszadzcie tę swoją aktualizację, zanstalowałem właśnie andka 5.1 i śmiga o niebo lepiej niz to ich liche HTC Sense. Telefon nawiasem jest cudowny! Miałem Xperię Z, Iphona, ale zakochałem sie w wersji mini. Uroszę niedługo poradnik jak zaktualizować MODA

Viewing 5 reply threads
Reply To: HTC One Mini 2 nie dostanie aktualizacji do Androida 5.0
Your information: