Start Forum Sprzęt HTC HTC M4: wersja mini telefonu HTC One

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      HTC przygotowuje mniejszą wersję flagowego smartfona HTC The One. Co wiadomo o specyfikacji urządzenia, które nosi na razie nazwę roboczą „M4”.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: HTC M4: wersja mini telefonu HTC One

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140007

      też mi mini,mini powinien mieć 3,5 cala a nie ponad 4,przecież to cegła

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140007

      @ alkon – 3,5 cala nadaje się do d…, przez ponad 3 lata miałem telefon z ekranem 4,3 cala i jest to świetny rozmiar wyświetlacza, cegłą to dopiero jest samsung galaxy note 2 i inne ponad 6 calowe potwory koreańczyków

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140007

      niech sobie robią 4,3 calowe wyświetlacze,ale niech nie nazywają tego mini,bo obojętnie z której strony na to nie patrzeć mini to niestety nie jest

    • PLANET
      Member
      Liczba postów: 288

      Zależy w jakim opakowaniu (jak duże ramki). To zapewne może być pierwszy budżetowy model, który będzie miał coś lepszego od flagowca: zdjęcia 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140007

      Dobra wiadomość.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140007

      No i git jak dla mnie 4,3 cala to najbardziej optymalny rozmiar

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140007

      moduł LTE, rozdzielczość 720p w phonie z baterią 1700 mAh to poprostu porażka ; /
      podstawowym pytaniem pozostaje cena

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Skąd pewność, że HTC M4 jest wersją mini telefonu HTC One a nie osobnym produktem o skromniejszych parametrach? Inni producenci opatrują soje wersje 'mini’ takim właśnie dodatkowym określeniem w nazwie pochodnej od dużego pierwowzoru. Robi tak np. Samsung. Czy HTC wypuszczał już jakieś wersje 'mini’ własnych smartfonów? Jeśli tak, jak je zwykł nazywać?

Viewing 8 reply threads
Reply To: HTC M4: wersja mini telefonu HTC One
Your information: