Start Forum Sprzęt HTC HTC HD2 z Windows 6.5 i 4,3-calowym ekranem pojemnościowym (video)

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      HTC Corporation zaprezentowała HD2- pierwszy smartfon z system Windows 6.5 Professional i HTC Sense – inteligentnym interfejsem użytkownika. Zastosowany w HD2 szeroki ekran pojemnościowy o przekątnej 4,3 cala pozwala na wyświetlanie ostrego, wyraźnego obrazu oraz wygodne przeglądanie stron internetowych i korzystanie z aplikacji.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Telefon marzenie:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Wielka cegla za wielkie pieniadze.Wlozysz do kieszeni usiadziesz i chrup!4.3 cala a 65 tys kolorow 🙂 juz wole tez cegle omnie hd z 3.7 calowym amoledem i 16 milionami kolorow.Ludzie tak sie WM nadaje do multimediow jak premier cudak do rzadzenia 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      wolnny jak niewiem i tylko jeden glosnik do rozmow i muzyki!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Cena wydaje się być znośna patrząc że to jednak sprzęt z najwyższej półki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Nie to jak procesory Qualzłom czy może już poszli do przodu i są bardziej wydajne?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      tomi, zalezy do czego telefonu uzywasz. dla mnie najlepszy obecnie jest WM. co do cegly, sie zgadzam. 3,8 cala to najwieksza przekatna jaka mozna jeszcze zaakceptowac. wg mnie najlepszy obecnie wybor to omnia2. nie wiem tylko czy ma ten wkur… stylus na sznurku.

Viewing 6 reply threads
Reply To: HTC HD2 z Windows 6.5 i 4,3-calowym ekranem pojemnościowym (video)
Your information: