Start Forum Sprzęt HTC HTC Desire 620 – smartfon dla miłośników fotografii w Polsce od 849 PLN

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Uchwycenie każdej sceny, zrobienie zdjęcia grupowego czy selfie, z niewiarygodną ostrością umożliwia zarówno główny aparat o rozdzielczości 8 MP jak i przedni aparat 5 MP z funkcją autofocus oraz wykonywania zdjęć seryjnych. Oba aparaty HTC Desire 620 z powodzeniem radzą sobie także z nagrywaniem oraz przekazem obrazu wideo w rozdzielczości Full HD.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: HTC Desire 620 – smartfon dla miłośników fotografii w Polsce od 849 PLN

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Ja nie wiem skąd oni(HTC) biorą te ceny, ale jedna wielka porażka i wcale się nie dziwię, że HTC się stacza.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      No właśnie, ile taki sprzęt jest wart pokazują Chińczycy. Dzisiaj kupuje się smartfon na rok /dwa potem już jest za stary, więc nie warto przepłacać. Gwarancja pozwoli nie dopłacić w przypadku awarii. A każdy tzw full wypas i tak po pół roku jest przestarzały

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      „…ekran o wysokiej rozdzielczości…”, wiele mowiaca informacja 😐

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      5-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280 x 720 (294 ppi);
      Snapdragon 410 (4 x 1,2 GHz);
      1 GB pamięci RAM;
      8 GB pamięci wewnętrznej;
      slot na karty microSD;
      aparat główny 8 Mpix;
      aparat przedni 5 Mpix;
      bateria 2100 mAh;
      Android 4.4 KitKat.

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      8 megapikseli? 'Niewiarygodna ostrość’! 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      nie działa górny głośnik :(((( podobno ( info z HTC polska) to sprawa softu i już nad tym pracują, poza tym tel fajny GPS nie zrywa jak gdzieś wyczytałem ,nie wiem czy oddawać z powodu głośnika (przy multimediach brak głośnika drażni )

      źródło: http://www.telepolis.pl/wiadomosci/htc-desire-620-w-ofercie-t-mobile,2,3,32584.html#tab-com2

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Dla wszystkich posiadaczy tego tel!!! Po rozmowie z przedstawicielem firmy HTC oswiadczono mi ze telefon nie posiada glosnikow stereo a blad powstal w specyfikacji technicznej telefonu i za co mnie przeproszono i to tyle.Pozdrawiam.

Viewing 7 reply threads
Reply To: HTC Desire 620 – smartfon dla miłośników fotografii w Polsce od 849 PLN
Your information: