Start Forum Operatorzy Internet stacjonarny Happy Week do 28.02 – tablet z Internetem do 600 Mb/s

Viewing 2 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Kupując Neostradę, w ramach oferty Happy Week do do 28.02 br. w Orange otrzymacie prezenty: Internet stacjonarny w Orange do 600 Mb/s dostarczony światłowodem z tabletem Tablet KIANO CAVION BASE 7 Quad.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Happy Week do 28.02 – tablet z Internetem do 600 Mb/s

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024
    • rallyrychu
      Participant
      Liczba postów: 180

      Tak, światłowód od Orange – akurat się doczekam. Jak 27 lat temu łaskawie pociągnęli kable na moje osiedle, że można było podłączyć telefon, to od tego czasu niewiele się zmieniło…. Żadnych porządnych inwestycji przez tyle lat! Lokalny operator, który istnieje od 15 lat już zdążył wyprzedzić wspaniałego molocha zwanego Orange i światłowód w zeszłym roku położyli 🙂 Teraz zostaje jeszcze uwolnić od Orange, co wcale takie łatwe nie jest, bo cwaniaki zmienili umowy, które przedłużają się na czas określony, a nie na bezterminowy jak było zawsze. Doszło do takiego absurdu, że za głupi abonament stacjonarny trzeba płacić przeszło 60zł i nic w nim nie ma! Ja nie wiem jak oni działają, przecież konkurencja jest, abonamenty stacjonarne w sieciach komórkowych tani, u operatorów lokalnych tanie, a oni abonament, który kiedyś kosztował 50zł teraz wciskają za 62zł.

Viewing 2 reply threads
Reply To: Happy Week do 28.02 – tablet z Internetem do 600 Mb/s
Your information: