Start Forum Rozrywka Gry i gadżety Gra na weekend: Nu pogodi

Tagged: ,

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Sarakin
      Member
      Liczba postów: 343

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Gra na weekend: Nu pogodi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Fajna gra:-) Grało się w nią i zrobiłem na niej 897 punktów. Podobno jak się przekroczyło 1000 to grał ruski hymn. Ja osobiście się nie przekonałem. Może teraz się uda;-).

    • Rork
      Member
      Liczba postów: 138

      Co to za zapis „Nu pogodi”? Albo piszcie cyrylicą, albo tak, jaka jest wymowa, czyli „Nu, pagadi”.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Po 1000 licznik zaczynał od początku, ale jajca zapierniczały jak szalone i rzadko dochodziłem do premii 200 🙂 kilka razy udało mi się na igra a, na igra b nie doszedłem tak wysoko bo mi się gra popsuła 😉 fajne czasy 🙂 ehhhh 🙂

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Wspomnień czar he he.

    • Sarakin
      Member
      Liczba postów: 343

      @ Rork – zapis jest taki, pod jakim widnieje gra w sklepie Google Play. @ do wszystkich – jeśli komuś uda się dojść do 1000 jajek to niech koniecznie napisze czy włączył się ruski hymn 😀 Sam jestem tego ciekaw. To by była dopiero nagroda dla gracza 🙂

    • Anonymous
      Inactive
      Liczba postów: 23

      Lepiej grać w proste gry komputerowe niż hazard.

    • Leon Brown
      Participant
      Liczba postów: 1

      Myślę, że w dzisiejszych czasach dość łatwo jest znaleźć w Internecie platformę, na której można uprawiać hazard lub obstawiać zakłady sportowe. Najważniejsze jest to, że platforma powinna być godna zaufania. Na stronie https://888starz-polska.com/rejestracja/ można przeczytać szczegółowe informacje na temat takich platform.

    • Rob Chaves
      Participant
      Liczba postów: 2

      Ta gra przywołuje we mnie wiele nostalgicznych wspomnień. Pamiętam, jak grałem w tę grę z przyjaciółmi i rodziną, śmialiśmy się i rywalizowaliśmy o to, kto złapie więcej jajek. To jeden z tych ponadczasowych klasyków, które nigdy się nie starzeją. Niemal czuję, jak narasta podekscytowanie i oczekiwanie na samą myśl o tym https://ggbet-play.com/pl/ To niesamowite, jak niektóre gry mają moc przeniesienia nas z powrotem do czasów dzieciństwa. Co z tobą? Czy masz jakieś miłe wspomnienia związane z tą grą?

Viewing 8 reply threads
Reply To: Gra na weekend: Nu pogodi
Your information: