Start Forum Sprzęt Apple GooPhone i5S: klon iPhone 5S z Androidem za 600 zł (wideo)

Viewing 9 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Jeśli zawsze chcieliście mieć iGadżet Apple, ale jego cena lub system są dla Was przeszkodą to możecie pomyśleć o zakupie tej sprytnej podróbki. Klon nazywa się GooPhone i5S i pracuje w oparciu o platformę Android 4.2 Jelly Bean.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: GooPhone i5S: klon iPhone 5S z Androidem za 600 zł (wideo)

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Balansowanie nazwami jest ryzykowne. To podróbkowe Goophno ma znacznie gorszą specyfikację, ale Goophnozjadów swych znajdzie, bo zdobyć i wydać 600 zł znacznie łatwiej jak trzy 'kawałki’. Ciekawe jak wytrzymuje małe upadki: w całości czy raczej w kawałkach?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Istnieje duże ryzyko, ze to badziewna podróbka, ale … za cenę 4x niższą od oryginału, można już złożyć kopię oryginału i to z niemal tych samych części. Apple robi dobre telefony, ale nie tak kosmiczne, jak kosmiczne są ceny tych telefonów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      No ja akurat bym kupił z powodu specyfikacji a badziewny wygląd mi nie przeszkadza. Trudno teraz o telefon z Androidem i ekranem 4″ w sensownej specyfikacji.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      A o podróbce plusa słyszeliściePlus Kazam 5.5

      podstawowa specyfikacja aparatu wygląda następująco:
      Procesor: Dual Core 1.2GHz
      Android OS: Android 4.2.2
      Wyświetlacz: 5.5″
      Pamięć: 4GB + RAM 512MB
      Aparat: 5Mpix
      Czytnik kart pamięci microSD: Tak
      Przednia kamera: 0.3MP
      Dual SIM: Tak

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      [quote]To nie jest podróbka ignorancie, a na forum plusa już o tym pisali 2 tygodnie temu. Masz refleks. Poza tym są 3 modele, a nie 1. [/quote] Tak jeden ma ekran 4 cale a drugi 5.5 cala Jeżeli chodzi o model 4.0 to:

      • Procesor: 1GHz
      • Android OS: Android 4.2.2
      • Wyświetlacz: 4.0″ (480×800)
      • Pamięć: 4GB + RAM 512MB
      • Aparat: 5Mpix
      • Czytnik kart pamięci microSD: Tak

      Tak nawiasem, to smartfony sa w regulaminach Plusa od 23 października

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      gdzie można kupić ten telefon ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      na olx,allegro mozna je zakupic nawet za 300zł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      mam tego goophona od prawie 3 mc i bardzo dobrze mi sluzy.
      nawet nikt sie nie skapnal ze to goophone bo zamianilam tylnią klapkę z logo goophona na klapke z logo iphona(jabluszkiem) jest super polecam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Widziałam i6 od goophone i jestem zaskoczona 🙂 Praktycznie niczym się nie różni od iphona i ma nawet znaczek a cenowo jest o wiele atrakcyjniejszy. Z tego co wiem goophone pierwsze wpuściło i6 na rynek więc kłóciłabym się o to co jest kopią 🙂 Ja póki co korzystam z LG ale coś czuję że niedługo całkiem padnie i rozważam zakup telefonu od goophone. Widziałam, ze w swojej ofercie poza iphonami mają też samsungi.

Viewing 9 reply threads
Reply To: GooPhone i5S: klon iPhone 5S z Androidem za 600 zł (wideo)
Your information: