Start Forum Sprzęt Tablety GOCLEVER INSIGNIA FREEDOM 1160 Win -konwertowalny laptop za 799 zł

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Wiele osób planujących zakup urządzenia do pracy i rozrywki staje przed dylematem: laptop czy tablet. Firma Goclever zdecydowała się na ułatwienie życia osobom, których dotyczy ten problem: prezentując konwertowalne urządzenie 2 w 1 – INSIGNIA FREEDOM 1160 Win. To laptop, który można jednym ruchem ręki przekształcić w tablet.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: GOCLEVER INSIGNIA FREEDOM 1160 Win -konwertowalny laptop za 799 zł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Podzespoły jak na tę cenę znośne. Ale to GoClever, marka, której sprzęt rozpada się w dłoniach. Lepiej kupić za te pieniądze coś od np. Kruger & Matza, bo ma lepsze produkty.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Jakby używać ich wyrobów nie do wbijania gwoździ to pociągną długo. Ja używam ich smartfonu i zatrudniam go intensywnie i … nic mu nie jest, od półtora roku. Ja się już do tej firmy przekonałem. Ten sprzęt wygląda spoko; warto w niego zainwestować bo ma dobry przelicznik ceny do oferowanych mozliwośćj

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Ok. Właśnie się za czymś takim rozglądam.

Viewing 3 reply threads
Reply To: GOCLEVER INSIGNIA FREEDOM 1160 Win -konwertowalny laptop za 799 zł
Your information: