Start Forum Operatorzy Internet stacjonarny GigaNagrywarka – nagrywanie w chmurze i nowa oferta Netii

Viewing 16 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Netia organizuje dzisiaj prezentację nowej usługi GigaNagrywarka oraz wspierającej jej kampanii reklamowej. Podczas spotkania zaprezentowana zostanie również zaktualizowana polityka cenowa.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: GigaNagrywarka – nagrywanie w chmurze i nowa oferta Netii

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140022

      Koszmar! Nie można nagrać normalnie, brak spisu programów. Reset urządzenia nie pomaga. Natrętna GigaNagrywarka chce koniecznie, aby ją aktywować. A jak próbuję aktywować, to wyświetla błąd „Brak odpowiedzi na Token”. I tak w kółko…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140022

      dla mnie również generalnie rewelacyjna i bezkonkurencyjna oferta na rynku jest gigakablowka chodzi oczywiscie o cene bo pakiety wiadomo mozesz sobie sam dobrac.
      Szkoda tylko ze dostepna jedynie w wawie i krakowie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140022

      Netia wymyśliła fajny gadżet. giganagrywarka sprawdzi sie szczegolnie dla osob ktore duzo pracuja i sa czesto poza domem. ja tak mam i czesto ciezko mi zdazyc do domu na ulubiony serial

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140022

      oooo swietny pomysl !! nie moge sie doczekac az wyprobuje a te ich reklamy haha no mistrz!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140022

      Jeśli ktoś korzystał z dysku i mu przeskoczyło na wykupienie giganagrywarki, to może bez problemu ponownie wrócić do nagrywania na swój dysk. Wystarczy, że wejdziesz w ustawienia giganagrywarki i wybierzesz opcję nagrywania lokalnie (żółty przycisk). Pozdr 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140022

      Netia włączyła jako domyślną opcję nagrywania usługę Gigangrywarka za 15 zł. Chcąc nagrywać za darmo należy wejść w tę usługę i wybrać „nagrywanie lokalne”
      Tylko, że jak chcesz nagrywać to dekoder o tym Cię nie poinformuje. Przedstawi to tak, że albo płacisz za nagrywanie albo nie nagrywasz.
      U mnie po wybraniu tej opcji zaczęło od razu naliczać koszty tej usługi podwójnie – na oba dekodery.
      System zakupu pakietow i usług poprzez pilota jest tak zrobiony aby wystarczyło nacisnąć tylko jeden przycisk w pilocie by dosżlo do zamówienia czegoś co później może okazać się nie do odwrócenia. Dzisiaj włączam TV a tam komunikat „wciśnij OK aby zamówić HBO ON”. Co by było gdyby przez przypadek wcisnęło go dziecko lub dorosły?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140022

      fajne sa te oferty ze na poczatku placi sie 1zl tylko ciekawe czy bedzie sie uzywac faktycznie czesto takiej nagrywarki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140022

      Jak się pojawiła ta usługa to nie było wyjścia i trzeba było ją zamówić by nagrywać – komunikat w TV nie wspominał, że nadal można to robić za darmo. Wtedy udało mi się wejść w gigangrywarkę i ustawić „nagrywanie lokalne” by nagrywać po staremu. Potem zrezygnowałem z tej usługi.
      Wczoraj zrestartowałem dekoder i po wejściu w giganagrywarkę, w celu ustawienia nagrywania za darmo, wyskakuje mi ten błąd „brak odpowiedzi na token”, a ja już nie chcę drugi raz aktywować tej drogiej i niepotrzebnej mi usługi by móc nagrywać za darmo.
      Jak sobie z tym poradzić?

      Ot wyciąganie kasy z klienta na wszelkie sposoby.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140022

      fajni bohaterowie reklam giga nagrywarki 😉 dobry pomysl.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140022

      wlasnie mialem okazje wyprobowac giganagrywarke i teraz nie wyobrazam sobie zycia bez tej uslugi 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140022

      fajnie bo wlasnie chce zamowic tv od Netii, a taka giganagrywarka mi sie na bank przyda. dzieciakom bajki bede mogla nagrywac ;-))

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140022

      Coraz modniejsze rozwiązanie – [url]https://www.oktawave.com/pl/ [/url] Tylko jak dokładnie wygląda sytuacja z tymi chmurami? W czym to przeważa nad hostingiem? Co trochę słyszę o jakiejś nowości z tym związanej, ale bez konkretów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140022

      ta giganagrywarka kosztuje tylko 15 zl za miesiąc a wsumie jest super opcją, fakt miewalem rozne opcje z netią ale tym razem poprostu wyszed im swietny pomysl, caly czas tylko siedze i ogladam!!! 🙂 🙂 pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140022

      czy to znaczy ze obsługa tej giganagrywarki jest problematyczna? :/ nie jestem asem techniki, więc nie chce czegos z czego nie bede potrafila korzystac

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140022

      Zdarzyły mi się 2 problemy z giganagrywarką, ale zaraz zresetowałem i wszystko było w porządku. nie ma problemów= jestem zadowolon

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140022

      ja też uważam, że to spoko opcja. zwłaszcza jak się ma napięty grafik, to można wrócić do czegoś, co się nie udało obejrzeć ;)). siedem dni do tyłu można nagrywać. Spoko, ja bym dała jeszcze więcej :D, ale skoro nieograniczona pojemność to rozumiem

Viewing 16 reply threads
Reply To: GigaNagrywarka – nagrywanie w chmurze i nowa oferta Netii
Your information: