Start Forum Operatorzy VOIP GG Dysk – polska chmura przechodzi do historii

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Zespół GG z powodu niewystarczającego zainteresowania rezygnuje z funkcjonalności polskiego odpowiednika Dropboksa, czyli wirtualnej przestrzeni, z której mogą korzystać użytkownicy komunikatora GG. UsługaGG Dysk będzie dostępna do 30 czerwca 2016 r. Po tej dacie wszelkie dane znajdujące się na GG Dysku zostaną usunięte.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: GG Dysk – polska chmura przechodzi do historii

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      i taki jest sens uzywania lokalnych usług/kont pocztowych itp… ja mialem juz kilka poczt na polskich (wtedy) popularnych polskich domenach-ale niestety polskich=lokalnych bez wsparcia kapitału, a w kosekwencji po wycofaniu sie z oferowania usług musiałem znajdowac innych providerow-tym razem nauczony doswiadczeniem wybierałem globalnych graczy… ostatnia jazda jaka sobie przypominam to np maile na gazeta.pl a w czesniej polbox i inne…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Beznadzieja. Małe zainteresowanie, to nie mogą trzymać nadal usługi? A jak by było duże zainteresowanie to by wprowadzili opłaty tak? Chociaż znając krajowe przepisy to dostęp do zawartości miała by nawet i straż miejska. Więc może i lepiej…

    • 8000
      Member
      Liczba postów: 171

      To to coś czyli gg jeszcze istnieje? Masakra

Viewing 3 reply threads
Reply To: GG Dysk – polska chmura przechodzi do historii
Your information: