Start Forum Rynek Handel w sieci i dystrybucja Geekbuying Black Friday – 72 godz. promocji na elektronikę

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Z okazji zbliżającego się święta miłośników rabatów – Black Friday sklep internetowy Geekbuying przygotowuje obniżki cen na wybrane produkty. Tylko w ciągu 72 godzin będziecie mieli wyjątkową okazję kupienia flagowych produktów producentów z całego świata, nawet z 70 % rabatem.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Geekbuying Black Friday – 72 godz. promocji na elektronikę

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Mam nowe okulary a promocji dalej nie widzę. Ceny na 95% produktów są standardowe, a na niektóre cena wręcz wzrosła.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Poza tym szybcy nie są, zamowilem Mi5s plus 12 listopada, dzisiaj 23, a oni dalej nie wysłali…nie polecam sklepu…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Niestety mając profesjonalny kontakt handlowy….potwierdzam, że Geekbuying od ok 2 lat raczej nie jest atrakcyjnym sklepem 🙁 Był takim wcześniej nie tylko ze względu na ceny, dotrzymywanie warunków umowy, płatność PayPalem i nawet własny blog z aktualizacjami programowymi. Od 2014 widać zdecydowane pogorszenie. Oferta przeciętna, ceny niekiedy zaskakująco wysokie i nieadekwatne na tle konkurencji. Nade wszystko bardzo zmniejszył się zakres oferowanego asortymentu. Liczne głosy – nawet na polskich forach ale głównie rosyjskojęzycznych -wskazują na niewywiązywanie się z umów, nieterminowość, brak sprzętu oficjalnie prezentowanego jako dostępny. Prawdopodobnie sklep sam widzi stagnację/regres bo….od ok 3 miesięcy poszerzył ofertę, agresywniej się reklamuje i wreszcie oferuje – częściowo -transport z gwarancją bezvatowości dla niektórych produktów. Niemniej jednak spoglądając na aktualną ofertę BlackFriday….wydaje się, że tylko 2 produkty warte są zainteresowania.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      w polsce Xiaomi można kupić taniej niż w geekbuying, też mi promo :v

Viewing 4 reply threads
Reply To: Geekbuying Black Friday – 72 godz. promocji na elektronikę
Your information: