Start Forum Sprzęt Tablety FreeTAB 9000 IPS ICG OPL PZPN – oficjalny tablet Reprezentacji Polski

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      EURO 2016 dla naszych rodaków dobiegło już końca. Nasi piłkarze dzielnie walczyli. Firma MODECOM czyli oficjalny partner Reprezentacji Polski w piłce nożnej oferuje tablet, który przeznaczony jest głównie dla fanów tego sportu, ale nie tylko. Do jego zakupu może zachęcić także rozsądna cena wynosząca około 800 zł. Tablet dostępny jest w sieci T-Mobile.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: FreeTAB 9000 IPS ICG OPL PZPN – oficjalny tablet Reprezentacji Polski

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Gdzie ja jeszcze nie zobaczę Lewandowskiego i jego żonki? Błaszczykowski robi swoje i nie pcha się na salony i przed kamery. A ten jak nie jęczy w T-debilach, to reklamuje tablety, konserwy, żelki i wodę mineralną. Ileż można?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      @Blom: nie dziw się. Kariera sportowca jest niepewna więc każdy z nich na swój sposób wykorzystuje swoje pięć minut na maksa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Mi Lewandowskiego nigdy za dużo wiec myślę że fani footballówki tacy jak ja podobnie postrzegają piłkarzy, a u nas w kraju kibicami jest większość kraju 🙂

Viewing 3 reply threads
Reply To: FreeTAB 9000 IPS ICG OPL PZPN – oficjalny tablet Reprezentacji Polski
Your information: