Start Forum Sprzęt Pozostałe tematy Fotokody na Telix.pl. Połącz się wygodnie ze stroną WAP, bez potrzeby wpisywania adresu.

Viewing 25 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Podobno mają pojawić się wszędzie. Technologia zapisywania informacji w postaci dwuwymiarowej od kilku lat robi furorę w Azji. Kody 2D (ang. matrix code) pojawiają się tam wszędzie. W dniu dzisiejszym Telix.pl przy współpracy z Orange wdrożył fotokody. Kody 2D wykorzystywane są na 2 sposoby: w sekcji nowości do przenoszenia użytkownika do seriwsu WAPowego i w sekcji Download do pobierania programów.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Fotokody na Telix.pl. Połącz się wygodnie ze stroną WAP, bez potrzeby wpisywania adresu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Wszystko pieknie, tylko ja np. dostalem info, ze nie ma aplikacji dla mojego telefonu. Jesli mozecie, to podajcie bezposrednie linki do pobrania tego programu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Co z tego, że można odczytać linka z tego kodu, jeżeli ja chce wejść na tego linka za pomocą opery a nie zwykłej przeglądarki gdzie zapłace dużo więcej za transfer danych. A ta aplikacja chyba nie ma wbudowanej przeglądarki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      "plik uszkodzony" (nokia navigator). Niespecjalista jest pewny że kody są skazane.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      No tak, to chyba nasza przypadłość narodowa, żeby tylko marudzić… pojawia się fajna usługa a ja biedny nie mam aparatu, a czy gry działają na wszystkich możliwych telefonach? Na moim SE działa bez problemu, na Nokii kolegi również.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      U mnie na E50 działa. U kolegi na SE K800i też. Polecam, znacznie przyspiesza otwieranie stron WAP.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      na noki 6300 też działa,ale to już dawno przetestowałem jak tylko fotokody pojawiły się w Orange 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      dzis wracam z wakacji i od razu sprawdzam :DDD

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Najfajniejsze jest to, że tak jak w sekcji DOWNLOAD na telixie fotokod ułatwia pobieranie programów na komórkę, zamaist ściągać programik na pulpit kompa i potem wysyłać go via bluetooth lub kabelek poprostu skanujesz kod i od razu uruchamia się pobieranie i instlacja na telefonie. Moim zdaniem to mega-ułatwienie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      w końcu coś się ruszyło widać Orange nie zmarnował tych 3 miechów testowych fotokodów i teraz mamy całkiem jak na tak młodą usługę efekty

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      No dobrze a co z pozostałymi operatorami u nich też już działa? ja mam tel. w orange więc nie mogę sprawdzić u innych

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      inni chyba dopeiro maja wprowadzic choc nie sprawdzalem bo tez mam orange ;p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      samsung z170 – nie działa! Why??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      ja mam tel w Plusie, a moja dziewczyna w Erze – w obu sieciach działa, a sprawdzał ktoś w Pleju?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      to taka dobra wola Orange ,program już wcześniej działał w każdej sieci

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      wow to az se dziwie ze orange sie zgodzil skoro tamci za duzo nie pomagaja no ale moze sie odwdziecza 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      niech się w nos ugryzą…Plus i inni zapowiadali walkę o dotychczasowego klienta i jakoś nie widać żadnych ruchów,jedynie Orange robi coś w kierunku żeby uatrakcyjnić nasyconą i tak już ofertę stricte telekomunikacyjną,a fotokody są tego najlepszym przykładem

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Oto link: dl.fotokody.pl/download trzeba w komórce wpisać bo na kompie nie dziala

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      A po co wpisywac? Skoro jest do tego darmowy SMS – wysylasz FOTOKODY pod 8085 i odsylaja Ci link

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Dlaczego Wasz dekoder fotokodów nie działa na telefonie samsung j700, który posiada aparat 1,3Mpx???

      Poprawicie to czy nie??? a jakie modele jest przeznaczony Wasz program????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      U mnie na e71 nie działa nawet sms nie przychodzi. PLAY

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Nie mam zielonego pojęcia jak się ściąga mobilne gg na kom:** Może mi ktoś pomóc?Proszę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Na NOki N73 śmiga bez zarzutu. Tel. mam w Play i nie ma żadnych problemów z korzystaniem z fotokodów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Już to zaczynają stosować – Infor.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Ej! czy jest sposób aby pobrac tą aplikację przez internet w komputerze, a puźniej wgrac ja na komórę?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      zajnstalowalem na e65 dziala czyta kody ala nie ma ikonki w folderze Instalacje. ciekawe?hmmmm.

Viewing 25 reply threads
Reply To: Fotokody na Telix.pl. Połącz się wygodnie ze stroną WAP, bez potrzeby wpisywania adresu.
Your information: