Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO Folx – sieć komórkowa w aplikacji już bez zaproszeń

Viewing 10 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Wirtualna sieć komórkowa Folx, w której wszystko jest w aplikacji na iOS i Androida już jest dostępna bez zaproszeń. Subskrypcja łączy zalety abonamentu i telefonu na kartę.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Folx – sieć komórkowa w aplikacji już bez zaproszeń

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Panie Andrzeju, proszę dopytać o cennik rozmowy międzynarodowe, podobno są po 19gr.

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      To chyba tylko się cieszyć 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      [b] Najnowszy kod do darmowej subskrypcji FOLX:

      29012757. Wielokrotnego użytku.
      [/b]

    • lesiobe
      Participant
      Liczba postów: 285

      Na nadajnikach PLAY to ja dziękuję .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Kolejny syf który działa na zasięgu Play i ich pseudo zasięgu 4 sieci. Podziękuję, nie skorzystam. Jestem zdrowy na ciele i umyśle. Nawet jakbym miał płacić 2x mniej niż w Plus czy Orange to nie mam zamiaru korzystać z dobrodziejstw operatora tylko dla wybranych miast. Oni nawet tam nie potrafią konta usunąć a pojęcia takie jak: biling, HD voice, voLTE i wifi calling po prostu nieistniejącą. No rozumiem brak voLTE i wifi calling ale takie rzeczy jak biling powinny być. Podejrzewam że gdy skończy się okres próbny dla większości abonentów po prostu odejdą do innych sieci

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      numer ciekawy sobie ułożyłem, kartę SIM dostałem w ciągu 30 minut. Teraz zastanawiam się czy aktywować, wydatek 40 zł a no-limitu nie potrzebuję

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Przepraszam za wyrażenie, ale co to za durna sieć która robi łaskę, że chcę do nich dołączyć. Jakieś zaproszenia itp, śmiech na sali. Do tego oferta jak na dzisiaj droga i zasięg zapchanej na maxa sieci Play.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Gdyby ktoś chciał sprawdzić i mieć darmowy miesiąc to niech sobie skorzysta z tego kodu: 60031586 .Mi zadziałało 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Nowy kod na gratisy: 41883012

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jeżeli ktoś chciałby skorzystać z darmowej subskrypcji to podaję kod: 18170950

Viewing 10 reply threads
Reply To: Folx – sieć komórkowa w aplikacji już bez zaproszeń
Your information: