Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO Folx: sieć komórkowa w aplikacji – 29.99 zł za miesiąc (wideo)

Viewing 11 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Ruszył Folx – pierwsza sieć komórkowa, w której wszystko jest w aplikacji na iOS i Androida. Najpierw nie płacicie nic, potem 29.99 zł za miesiąc. Subskrypcja łączy zalety abonamentu i telefonu na kartę.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Folx: sieć komórkowa w aplikacji – 29.99 zł za miesiąc (wideo)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ,,Folx działa wszędzie, ale kartę SIM zamawiacie w aplikacji i przyjeżdża do Was: w Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu, Warszawie i na terenie konurbacji śląskiej.”

      Nie kumam, przyjeżdża do nas w jednym z wymienionych miast? A gdzie dokładnie, pod most, do parku czy gdzie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      A na czyich nadajnikach oni funkcjonują bo nigdzie takiej informacji nie ma (nawet na ich własnej stronie) ??!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      To cudo ma działać na Play

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jakie są plusy korzystania z sieci działajacej w aplikacji? Ich sima nie da się włożyć do nokii3310? Może ja czegoś nie rozumiem, ale no limit za 3 dychy był atrakcyjny cenowo ze dwa lata temu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      No właśnie, dla kogo ta oferta.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      własnie do nich dołączyłem, szybko sprawnie, fajne złote numery do wyboru. Jak ktoś chętny podaję Kod polecający – zaproszenie 06708032, dostajesz darmową subskrypcje – abonament, do końca miesiąca brak opłaty startowej
      p.s. działa w play, normalnie dostajecie kartę sim, można używa normalnie jak w każdej sieci.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jakby ktoś potrzebował kod zaproszenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu 73284903. Kod daje pierwsze 3 miesiące usługi za darmo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jakby ktos chcial zamowic
      [b]20931157 [/b]
      kod daje 3 miesiace darmowego korzystania

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jeśli potrzebujecie kodu aktywacyjnego do nowego operatora FOLX – 72572857. Po aktywacji dostaniecie 3 miesiące używania za darmo (nielimitowane rozmowy i smsy oraz 20 GB netu miesięcznie). Warto wypróbować! https://folx.com/ Pozdrawiam 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Hej Polcam sieć zacna i działa wszystko szybko i sprawnie mój kod to : 68881485

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Kod pracowniczy 6mies+1 68678939 po przyznaniu 3miesiecy pisz do bok ze od Tomasza Z.Dorzuca kolejne 4.Polecam gorąco

Viewing 11 reply threads
Reply To: Folx: sieć komórkowa w aplikacji – 29.99 zł za miesiąc (wideo)
Your information: