Start Forum Sprzęt Apple Folie ochronne do iPhone

Viewing 11 reply threads
  • Author
    Posts
    • Wara
      Member
      Liczba postów: 7

      Planuję zakup folii ochronnej do swojego telefonu. Na stronie sklepu jest napisane, że chroni ona wyświetlacz przed zarysowaniami i uszkodzeniem http://ispot.pl/folie/3m-natural-view-anti-glare-folia-ochronna-do-iphone-5-5s-5c,id-70451 Zastanawiam się też, czy taka folia może pomoc przed pęknięciem wyświetlacza … tak jak by przypadkiem gdzieś mi upadł telefon 😮

      Ktoś ma, korzystał? Co może polecić?

    • henry
      Member
      Liczba postów: 6

      Widziałem ostatnio w szkole jak koledzy testowali taką folię , testy były imponujące 🙂 . Rzucanie o parapet , stukanie w ławkę , rysowanie długopisem 🙂 , wyświetlacz cały 🙂 , postanowiłem też kupić taką sobie 🙂 .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      Wara czy Ty zmawiałeś tą folie przez internet ???
      To jest cos dla mnie a wczesniej w żadnym sklepie nie rzuciło mi sie to w oczy.

    • henry
      Member
      Liczba postów: 6

      Kupiłem tę folię w polecanym przez Was sklepie 🙂 , i za pierwszym razem przykleiłem ją nie równo i stworzył się problem co dalej . Jak oderwę czy będzie się jeszcze do czegoś nadawać i o miłemu zaskoczeniu przykleiła się na powrót bez zarzutów i działa super 🙂 .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      te folie produkuje firma 3M, z tego co czytałam to właśnie podobno te folie można
      odklejać i przyklejać wielokrotnie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      A czy po takim wielokrotnym sciaganiu taka folia sie niszczy ? W ogóle trzrba ja odklejac jak ju sie raz naklei ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      można ja przyklejać i odklejać wielokrotnie, ale warto się skupić przy naklejaniu po raz pierwszy żeby zrobić to raz a dobrze i nie poprawiać, ewentualnie przy zakupie takiej folii od razu w salonie poprosić o naklejenie. Ja raz byłam z koleżanką w iSpocie i kupowała taką folię ochronną, sprzedawca sam zaproponował, że ją jej założy, robił to z taką dokładnością i precyzją że już się wkurzałyśmy, że tak długo to trwa ale rzeczywiście zrobił to naprawdę dobrze.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      A czy korzystał ktoś z Was z tych folii prywatyzujących, 3M chyba też ma coś takiego w ofercie. Ciekawe jak się to sprawdza w użytkowaniu?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      Jeśli zależy ci na takiej foli prywatyzującej to podejrzewam, ze zależy Ci na ochronie danych. Wiem, że w salonach ispot są dostępne czarne filtry prywatyzujące (na 100% dla wyświetlaczy z retiną, czy dla innych musisz to sprawdzić). Dzięki nim nikt z boku nie widzi co masz na laptopie. Poczytaj w necie albo idź do nich to pewnie ci coś więcej powiedzą.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      dla zainteresowanych takimi foliami, tu jest cała oferta folii dla MacBooków i iPhoneów dostepna w iSpot – http://ispot.pl/etui-i-torby-folie.3m

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140005

      nie wiem czy jest większy sens zdejmowania tego, ponieważ folia pełni też funkcję ochronną i łatwiej ją czyścić niż ekran … ale jeśli będzie potrzeba zdjęcia to nie ma problemów i nie zostają żadne ślady, a później można folie ponownie założyć

    • Wara
      Member
      Liczba postów: 7

      Przeanalizowałem bardzo dokładnie temat folii ochronnych 🙂
      Byłem w iSpot i wszystko elegancko mi powiedzieli.

      jeśli chodzi o te folie od 3M to są 2 rodzaje:
      1) Ultra Clear: Zapewnia czytelność obrazu, nawet przy bardzo jasnym świetle.
      2) antyrefleksyjne: zmniejsza niepożądane odblaski światła i zapewnia czytelność obrazu, nawet przy bardzo jasnym świetle.

      W salonie mi powiedzieli, że niezależnie jaką kupię to i tak mam gwarancję, że łatwo się ją zakłada i usuwa.

      Zdecydowałem sie na tą pierwszą.
      Jak narazie jestem zadowolony 😎

Viewing 11 reply threads
Reply To: Folie ochronne do iPhone
Your information: