Start Forum Sprzęt Apple Error 53 w smartfonach iPhone trafi do sądu

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Jak tydzień temu przestrzegaliśmy posiadaczy iPhone’ów, którzy dokonali naprawy swoich smartfonów w nieautoryzowanych punktach serwisowych, aktualizacja do najnowszej wersji systemu iOS w nowych modelach wywoła komunikat o „Błędzie 53”. Czy czeka ich zakup nowego urządzenia, jak radzi Apple, otóż, okazuje się, że nie.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Error 53 w smartfonach iPhone trafi do sądu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      I gdzie Ci ipholicy coś milczycie zastanawiająco. Czyżby oszołomieni tym, że wasz bożek nadgryziony po prostu Was okpił

    • zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

      BEA – stawiam się na zawołanie – chociaż nie jestem maniakiem Apple – to jednak W PEŁNI POPIERAM ICH DECYZJĘ. Dlaczego? BO TEN CZUJNIK BIOMETRYCZNY MA BYĆ BEZPIECZNY!!!! Producenci bankomatów nie potrafią sobie poradzić z problemem nieautoryzowanego odczytywania kart płatniczych za pomocą urządzeń montowanych we wlotach do bankomatów. Apple poradziło sobie z problemem obchodzenia jednego z ich najlepszych zabezpieczeń i teraz jest za to krytykowane? Oczywiście ma to też kontekst finansowy na korzyść Apple – ale jak dla mnie to mało istotne… Telefon ma być bezpieczny, a nie, że ktoś podsuwa mi swojego iphonea, w którym zainstalował jakieś g..o którym zeskanuje sobie mój odcisk ( w api Apple nie ma bezpośredniego dostępu do hasha tworzonego z odcisku )…

    • zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

      i warto dodać, że od 9.3 odciskiem będzie można szyfrować np. notatki – co tylko umacnia mnie w przekonaniu słusznej decyzji Jabłka

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      No dobra ale czy to chodzi tylko o czytnik? Wymiana ekranu czy baterii tez powoduje taki error? Jesli tak to tu akurat nie ma to nic wspolnego z bezpieczenstwem…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      No dobra ale czy to chodzi tylko o czytnik? Wymiana ekranu czy baterii tez powoduje taki error? Jesli tak to tu akurat nie ma to nic wspolnego z bezpieczenstwem…

Viewing 5 reply threads
Reply To: Error 53 w smartfonach iPhone trafi do sądu
Your information: