Start Forum Rozrywka Sport Eleven i Eleven Sports od dziś w Cyfrowym Polsacie

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Cyfrowy Polsat, największa w Polsce grupa medialno-telekomunikacyjna, oraz ELEVEN SPORTS NETWORK nawiązały współpracę, której efektem jest udostępnienie kanałów HD Eleven i Eleven Sports abonentom platformy. ELEVEN SPORTS NETWORK jest międzynarodową siecią telewizyjną oferującą transmisje z rozgrywek sportowych.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Eleven i Eleven Sports od dziś w Cyfrowym Polsacie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140029

      ale jaja żegnaj ncplus najpierw liga mistrzów później hiszpańskie rozgrywki , oszustwa konsultantów na każdym kroku. Tej ncplu to trzeba pilnować jak żyda na płachcie 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140029

      Cóż, też się sam na nich kiedyś przejechałem. Potem trochę żałowałem, że przeszedłem do CP, ale teraz, jak już jest Eleven i Eleven Sport, to już się wszystko zgadza. Sport jest w CP najlepszy i tyle, co można powiedzieć na ten temat.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140029

      Trzeba było czekać, ale było warto. To świetna niespodzianka dla abonentów CP. Teraz bez wątpienia najlepszy sport to polsat – większość dyscyplin i nasze reprezentacje.

Viewing 3 reply threads
Reply To: Eleven i Eleven Sports od dziś w Cyfrowym Polsacie
Your information: