Start Forum Sprzęt Pozostałe tematy Dziura w oprogramowaniu Nokii czyni telefon niezdatnym do użytku.

Viewing 153 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Serwis Telix.pl przypadkiem odkrył lukę w telefonach nokia sprzedawanych w Polsce. Chociaż problem jest znany już od kilku miesięcy, to Nokia nie robi wiele, żeby ochronić swoich użytkowników przed zabójczymi SMS-ami. A skutki są poważne – telefon po otrzymaniu wiadomości nadaje się tylko jako przycisk do papieru. Konieczna jest naprawa serwisowa.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Dziura w oprogramowaniu Nokii czyni telefon niezdatnym do użytku.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      oj, bardzo nie ładnie ze strony nokii. Ja bym sie baaaardzo zdenerwował, gdyby przez taką wiadomość padł mi telefon, a na pewno słodkie gadanie z call center by tu nie pomogło.

      Widze miliony potencjalnych ofiar, a serwisanci zapewne zacierają ręce 🙂 Bo przecież co druga komórka w Polsce jest made in nokia , bleeee

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Trzeba być niemałym idiotą żeby wgrywac soft za 160 zeta w autoryzowanym serwisie… W kazdym serwisie GSM zrobili by to za ok 50 zł za dwa telefony…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      jak ktos jest zwolennikiem gownianej noki to sam jest sobie winien i nie jest mi szkoda takich ludzi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Panowie – takie problemy sa z wszystkimi telefonami – nie tylko z Nokiami… trzeba zrozumiec ze telefon to nie telefon to dzis juz komputer i zawieszac sie beda i "wirusy" beda…

      Ale fakt ze NOKIA POWINNA za free zmieniac soft…

      Wezmy za przyklad firmy produkujace auta… Jesli znajdzie sie jakis blad uzytkownik nawet po skonczeniu sie gwarancji ma prawo na darmowa naprawe uszkodzenia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      faktycznie pojawiają sie błedy,wystarczy przytoczyc serie telefonów siemens …65, było tu duzo blędów w sofcie, z tym ze marka ta wyszła z twarzą z tego problemu, wprowadzili nowe wersje oprogramowania na rynek nawet kilka w ciągu kilku miesiecy i mozliwosc wgrania softu przez kabelek i komputer bez utraty gwarancji!!!!!! gratuluje siemensowi!!!!!

      TERAZ TYLKO CZEKAJMY NA ROZWIĄZANIE TEJ SPRAWY PRZEZ NOKIA CORPORATION!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Od kąd naprawiam telefony zawsze wiedziałem ze Nokia klepie buble na masówke. Ale to i dobrze bo za to przynajmniej mam robote :P. A cena 80zl to kosmos. Z regóły jest to 20zl a z DTC4 w granicach 40-50zl.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      no właśnie a jak ma się sprawa z nowym softem?

      wyeliminował błąd tego starego? bo przecież na nowy soft nokia powinna udzielić gwarancji i w momencie kiedy nowy też się wiesza to muszą to usunąć w ramach gwarancji

      można to wykorzystać i pomęczyć trochę chłopaków

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Wymiana softu jest bezplatna tylko jezeli telefon jest na gwarancji! Problem polega na tym, ze telefon kupiony dzisiaj w sklepie, nie gwarantuje nam ze posiadamy najnowsza wersje oprogramowania, wiec z nowym telefonem najlepiej udac sie odrazu do NOKII po nowy soft. Najlepsze jest to ze nigdzie nie jest opublikowana aktualna informacja o najnowszych wersjach i roznicach miedzy stara a nowa dla danego modelu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      A jeśli chodzi o ściągnięcie kasy, to sprawę skierowałbym do Centrali NOKIA. Jest to karygodne. Wypuścili "dziurawy" soft i za "załatanie" pobierają kasę – NIENORMALNE! Tak naprawdę niewiadomo, czy ten nowy jest OK 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      No proszę a myślałem że Nokia to Mercedes (sam mam jednak M65). 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      typ z ciebie słaby jak piszesz oprogramowanie trupujace telefony.Zapozbnaj sie moze najpierw ze specyfikacja oprogramowania dostarczanego przez nokie i poszukaj gdzie popełniłes błąd.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      ej a moge dostac takiego smsa zeby ludziom telefony rozwailc skad go mozna sciagnac fajna sprawa

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Ja mam coś taakiego w swojej N3310 zajebista sprawa tel sie wiesza i ostatno takiego esa wysłałem swojemu szefowi LOL HAHAHAHAHAHAHA

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Swoją drogą jakbym miał taki problem to bym burel jak cholera zrobił,i jeszcze wstydu bym zrobił,bo do TVNu Uwaga bym naopisał kilka słów :-)))

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Niech Polacy stworzą jakąś komórkę z ruchomą tarczą bez zbędnego oprogramowania (coś w stylu kajtka- walkman) i będziemy mieli kultowy telefon rodzimej produkcji! Niech dają go np. do aktywacji tepsy czy coś w tym stylu. A tak poważnie to jestem posiadaczem nokii i martwi mnie fakt że tak renomowana firma pozwala sobie na taki chlam i boję sie odbierać wiadomaści – ludzie DZWOŃCIE!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      CO ZA SHIT ! W ŻYCIU NIE KUPIĘ NOKII !!!!! UKRADNĘ SOBIE I JAK PADNIE SZUMOFON TO STRAT NIE PONIOSĘ I ZNOWU KOMUŚ SKROJĘ NA BLOKADZIE KOMÓRĘ 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      OLEJCIE I NAJLEPIEJ NIEKUPOWAĆ SE TELEFONÓW KOM. TYLKO CEGŁÓWKI DO BÓDOWY DOMÓW NA TO SAMO WYHODZI

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Prze kilkoma dniami miałem ten sam problem ściągnełem z Wapstera logo do Nokii 6510 po przysłaniu przez wapster loga i zapisaniu go w telefonie , zaczą on się wieszać i zacinać około 20 sekund się z nim męczyłem i nagle sie wyłączył było próbowanie przekładania kart do do nokii 5510 i 3310 ale karta działała wyjełem karte z 6510 i włożyłem do 3310 co prawda nie pasuje rozmiarami ale 3310 działała więc było to coś z 6510 mój tata poleciał do jakiegoś nieautoryzowanego komisu i dał 6510 do naprawy po 2 dniach odebrał a gościu powiedział że wgrał nowy soft i zepsuł sie kwarc i wynika to z nie umiejętnej obsługi telefonu koszt tzw. nowego kwarca i wgrania softu to 60zł teraz telefoni chodzi dobrze!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Zgroza i jeszcze raz 160 zl za wgranie softu to czysty rozbój w bialy dzień ,dołorzyc jeszcze 200 i mamy nówkę TAK TAKA a widzialem w salonie za365 zl a tego zloma wyslać im do NOKI jak niewierzą jakie maja dobre sprzety to może cos wymysłą lepszego .A gdy to jest legalny soft i sie cos takiego dzieje to napraw powinla byc GRATIS!!! .takie cosnie powinlo mieć miejsca przy orginalnym sofcie ,gdy bym wgrywał i cos takiego wystapilo uznałbym za poraszke i za błedy czeba płaćic niestety

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      ja mogę potwierdzić taki przypadek na swoim przypadku 🙂 oczywiście telefon nie należał do mnie lecz do mojej dziewczyny, 3510i wysłałem jej mmsa i padnął!!!!! ale ten telefon niestety miał też również inne problemy jak "zakrapione klawisze" i w serwisie stwierdzili że był zalany@!!@!!!

      ja odkąd mam telefon zawsze twierdziłem że noki e to badziewie i moim mottem które każdemu powtarzam to :że ja prędzej strzele se w łeb niż nokie kupie!!! nie wiem nie mam kompletnego zaufania do tej marki…moim zdaniem to jest najbardziej awaryjna firma telefonów!!! jest to poparte na różnych forach i stronach o komórkach!!! tyle mojego monologu 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Wiecie co, trzeba opublikowac dokladnie kod przez ktory te nokie sie wieszaja, i albo ich zaszantazowac – beda naprawiac za darmo te telefony ktore przez to padly, albo czeka ich dosc sporo pracy i rozeslac na wszyskie mozliwe numery telefonow GSM promocyjne obrazki z tym kodem… Wtedy zrobi sie wielka awantura,nokia sie obudzi i nie bedzie juz tak bezczelna i straci te kilkadziesiat milionow zlotych (nie pisze ze zysku bo cienko przeda…) A odnosnie artykuly… faktycznie mechanicy tyle sobie zycza, ale ogromna wiekszosc z nich nawet nie jest "wykwalifikowana"

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Kto mi wyśle takiego smsa by zablokować mi telefon ? podaje swój nr 503150325

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      A ja mam nokie 6100 i sie nie boje bo to jakis pic… jak ktos chce sprawdzic to zapraszam: 0-600-010-045.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      czy ktoś wi jakie dokładnie telefony są narażone

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Jedziecie po tej NOKII a tak naprawde to kazda firma ma takie wpadki! Zawsze znajdzie sie ktos kto znajdziedeziure w oprogramowaniu. Faktem jest ze Nokia powinna umozliwiac uzytkownikom wgranie softu na wlasna reke, albo zniesc oplaty w tego typu przypadkach, jednak nie jest to jedyna firma ktora boryka sie z wadliwym oprogramowaniem. Dla przykladu model C65 Siemensa- klapa na calej lini, wczesniej chocby S40- telefon na 1000 wpisow- 8/10 reklamowanych telfonow w salonach(w owczesnych czasach) to byl wlasnie ten telefon. Spojrzcie na to obiektywnie!

      Wszelkiego rodzaju wirusy, dziury w oprogramowaniach- ten syf kazdego z nas moze dotknac i to w najmniej spodziewanym momencie!

    • EKi2
      Member
      Liczba postów: 1

      LUdzie! Przecie to paranoja! Zgadzam się tu z Olkiem_1, że należało by się nieco fińców ponęcić. TVN jest chętny na takie numery, a fińczycy muszą obniżyć z tonu. Wszystkim się przecież wydaje – kogo by nie spytać – że nokia jest najlepsza. A tu – gówno. Siemensy chyba tu są na 1 pozycji, bo naprawdę wzieli na poważnie to co im niewyszło i potrafili poprawić, a nawet zrobić sobie reklamę. NIECH SIĘ NOKIA WYPCHA !i!i!i!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      ja mam nokie 7650 i nie narzekam na jakies błędy i twierdze ze nokii nie jest tak zla jak inni o niej piszą

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Powiem tak… NOKIĘ uważałem za OK dopuki nie kupiłem Siemensa SX1. Producebt udostępnia ZA DARMO oprogramowanie na swojej stronie. Można więc poradzić sobie samemu… A NOKIA… zdziera kasę jak sie tylko da i gdzie się tylko da…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      No tak

      ja miałem miec okie 3210 kiedys, ale dostalem ericssona (złoma) i było ok

      A nokia niech sie wypcha trocinami

      Pozdrowienia dla wszystkich anty-nokiowców

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      to po huj kupujecie te nokie???????????? hahahahah ja mam se t300 i sram na te nokie hahahahha

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Ludzie porażka. zablokujcie mi kom mam nokie 3310 i sie nie boje!!! podaje swoj nr. 694327373

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      nokia jest spoko ja mam 5 lat i nic aaaaaa tych dzwonków i wiadomosci graficznych to od …………………………………………troche przesadzacie :p

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Przypadkiem przeczytałem wiadomość o psujących się Nokiach po przez złe oprogramowanie a Nokia Polska nic nie robi w tym kierunku???? Na dniach kończy się umowa w IDEI

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      więc chciałem wybrać Nokię ale po tym artykule rezygnuję z tej firmy moje ukłony NOKIO my polacy nie gęsi swój rozum mamy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Hejka, kiedys był podbny problem z nokiami 3330 oraz 6310i, wtrakcie połoczen z WAP potrafił się rozłączyć, wina oprogramowania,, ale operatorzy nic ztym nie robili tylko w to im graj, bo klient musiał sie ponownie połączyć, Wystarczyło wtelefonie zmienić oprogramowanie i po problenie. Z wielką przyjemnościa wymieniłem 4 (tyle tylko zdążyłem) nokie w ramach rekoimi :), nie chciałem naprawy/wymiany oiprogramowania. Nic mi nie mogli zrobić, ponieważ telefon teoretycznie nie był sprawny, a po za wapem wszystko chodziło w nich OK. radze tak każdemu kto wykryje jakąś usterkę , skorzystać z rękoimi a nie z gwarancji. wkońcu to ich nauczy. Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      ynur67

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Gożej by było dla osób które kupują telefonyz lombardów bo ja mało znam takich lombardów co dają gwarancję … na miesiąc a potem … Naprawa będzie kosztować … tylko ręce zacierają ale przez te wiadomości graficzne może stać się najgorsze…. 🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Najlepszy to tekst że to my odpowiadamy za wiadomosci jakie otrzymujemy !!! 80 Pln to za zwykłą Nokię a do Symbiana wgranie nowego fw kosztuje 120 Pln!!! Szkoda gadać !!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Qrwa,wczoraj na imprezie dostałem sms-a i co komóreczka się wyłączayła. Włączam co pięć minut i nic, dalej jest to samo. Przez 3 sekundy nebieski ekran i kom się wyłącza Wróciłem w nocy do domu podładowałem baterię całą noc, a nad ranem dupa i to samo? Myślę sobie co jest cholera. Podłączyłem ładowarkę do starego walkmana (akurat na 3V) i co ładowara działa bo walkman chodzi. To wziąłem kmórkę, podłączyłem dwoma drucikami ładowarke do styków na kmórce i to samo niebieski ekran i kom się odłącza. QQQQRRRWWWAAA

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      TEZ MAM TEN PROBLEM!!! BAWIŁEM SIĘ KIEDYŚ N3330 WYŁĄCZYŁEM I WYCIĄGNĄŁEM BATERIĘ, WKŁADAM SPOWROTEM I H**!!! NIECHCE SIE SHIT WŁĄCZYĆ!!! SPRAWDZAŁEM NA BATERII KUMPLA I TEZ NIE CHODZI!!?? NOKIA TO ZŁOM I SHIT – TERAZ MAM SIEMENSA MC60 I JESTEM Z NIEGO ZADOWOLONY! LoL

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      ehh.. ja mam to samo

      nie chce włączyc mi sie komorka…

      poprostu raz mi sie wyłaczyłą.. właczyłam…

      <naładowana była dzisiaj rano>

      i za klika minut znów mi sie wyłaczyła.. pozniej co włączyłam mi sie wyłączala.. a teraz nawet włączyc mi sie nie chce;(

      probowalam z inna kartą sim i tez nic z tego;(

      gdy właczam zaswieci mi sie niebieski ekran i gasnie..

      ;(

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Ale pierd….. Mam Nokie już ładnych pare lat i jeszcze nic mi nie padło… Miałem 2 Siemensy i poszły do kosza bo sie jebneły. Nie wytrzymały nawet 2 lat. Non stop sie wieszały i wyskakiwały błędy. Moja dziewczyna ma teraz Siemensa CX65 i non stop nażeka że jej sie wiesza. W Nokii nic sie nie dzieje. Ja mam Nokie 6230 i zero prolemów. Nawet najmniejszych wiec wasze wypowiedzi wsadzie sobie w dupe. Nokia była jest i będzie najlepsza.. Jeśli nie potraficie ich używac i wieżycie w dziury wieżcie dalej. Chcecie smsy do psucia oprogramowań to na Siemensa na Alcatela i na SonyEricsona mam. Fakt Nokia może i zdziera za naprawy ale kto wam każe robic to w autoryzowanym serwisie?? Tylko debile tak robią…..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Ohohohohohohohohohohoh jak Was tak czytam to kociak mnie niuchawszy na czupakabre on tam stał

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      chyba wiem co bym zrobil w takiej sytuacji, zdaje sie ze nokia polska dalej ma telefony w plusie… jakos te numery zdobyc mozna ;-P a potem ciach SMSik graficzny 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      poczebuje programu do noki 6230 zeby wgrac z komputera film albo program co przerabia polifonie o formacie mmd na mid i programu co umozliwia wgrywanie gier do tej noki moje gg to 7924057

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Jak ci sie telefon nie chce włączać i tak sie dzieje to prawdopodobnie jest to wina złej instalacji w domu, która spowodowała przepięcie na stykach i uszkodzenie softu. wgranie nowego to jakies 40 zł. w zależności od telefonu. spotkałem się z takim przypadkiem z siemensem włączał sie zapalała się klawiatura i zdychał spowrotem. także nie tylko NOKIE są wadliwe!!! w iększości telefonów tak jest!!! ja mam n 6510 i wymiata elegancko a co z innymi modelami to mnie nie obchodzi ogólnie nokia wg. mnie jest najlepszym telefonem koniec kropa!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      @mati – nie wgrywaj nic do tej Nokii bo Ci się wyłączy i będziesz musiał dać 80 zł za wgranie nowego softu.

      HAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHHAHAHAHHAH

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Nokia to śmieć produkowany masowo w chinach dla mas – tanie, marne i do d… – w realiach polskich to 8 na 10 telefonów jest produkcji Nokii.

      Co innego Sony Ericsson – tu dostajemy najnowsza technologię ale trzeba za to zapłacić. O od wielu lat używam telefonów tak Sony jak i Ericsson i nie miałem z nimi żadnych problemów. Co więcej bateria w tych markach przetrwa 2-3 lata ładowania a w nokii po 8-9 miesiącach nadaje się do wyrzucenia.

      hehehe

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      nokia smierdzi kalem orangutana :F tyle moge powiedziec

      mam siemensa c60, stary, bo stary, wolny, bo wolny, ale jest calyi i zdrowy, jak bede mial go zmieniac, to tylko na kolejnego siemensa

      a nokie lubi kazdy, bo sie wypromowala jako pierwsza i jest znana marka. takie jest moje zdanie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Mam pytanko! Ja i moja dziewczyna mamy Nokie 6510 i problem polega na tym że pisząc smsy używając polskich liter (ś,ć,ą,ę itp.) te litery są widoczne a po zapisaniu tego smsa te znaki nie są widoczne tylko (s,c,a,e itp). Także smsy wysyłane do mnie pisane z polskim znakami u mnie są widoczne jako smsy pisane bez polskich znaków. Miałem wgranego nowego softa ale nie pomogło. Specjaliści których pytałem o to mówili że nie wiedzą albo że to tak jest w tych telefonach. Proszę o poradę jeśli ktoś cos wie na tem temat.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      ludzie, kupiłem telefon marki nokia 6100, po niskiej cenie, był znaleziony. Po pewnym czasie telefon zaczął mi blokować kartę, wyskakuje komunikat: "nieudana rejestracja karty sim". I tak jest z każdą kartą po jakims czasie. Kupiłem fona od kumpla który okazał się szmatą i nie chce mi zwrócic kasy. Co powinienem zrobić?? Słyszałem że trzeba wgrac soft, czy to cos pomoże?? Proszę opowiedzcie. Moje gg: 7185937

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Mam nokie 3510i. Kupiłem w mixplus w czerwcu 2004. W gudniu 2004 siadła :/ – niebieski ekran itd. Od razu poszedłem do salonu Plusa. Tam koleś zobaczył telefon, stwierdził że nie da się go uruchomić i dał mi telefon zastępczy, a tamten wysłał do Noki. Po tygodniu koleś z plusa dzwoni do mnie że telefon działa. Pojechałem i odebrałem. Nic nie zapłaciłem 🙂 Wymienili mi styki i soft na v 5.35. Jestem zadowolony z serwisu Noki. W listopadzie mam zamiar kupić w Plusie Nokie 6670 ;]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Nokia zamiast ciagle wydawać nowe telefonu pomyslala by o Softach.. tak jak siemiens w C65 wgrywajac softa v43+ masz nowe opcje. Jakie…. odtwarzanie plikow .mp4 i .3gp czyli filmow ;)) za tanie pieniadze macie dobre i sprawne telefony lepsze od nokii 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      W TAKIM RAZIE NAJLEPIEJ MIEKUPOWAĆ NOKI TYLKO COŚ INNEGO A RÓWNIE DOBREGO – BO POCO TRACIĆ NERWY I PIENIĄDZE NA NAPRAWĘ

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Moje zdanie jest takie-jeśli nie stać cie na serwis-idz gdize indziej:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Taka sama zawieche mialem na mojej (RIP) 6610. Po odebraniu obrazka i zapisaniu w galerii z telefonem dzial sie po prostu kosmos. Pytanie jest teraz takie. Jaki format wiadomosci powoduje wykladke softu? Wiec powinnismy sie skupic nad tym jak zpreparowana jest ta "wadliwa" wiadomosc. A pozniej zaglebiamy sie w soft i latamy co potrzeaba. Ludzie Nokia nam nie pomoze, sami musimy sobie poradzic 🙂

      No ale to juz wyzsza szkola jazdy 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      nokia 3410 mam ja od nowosci nic nie zmienialem jest umnie 3latajestem b zadowolony .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      ja mam problem z nokia 6610 nie uzywałem jej 1 tydzien i po tygodniu chciałem ja włączyc ale nie da sie jej w zaden sposób uruchomic jak ktos moze to niech mi pomoze z gory dziekuje !!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      JA MAM PROBLEM Z MODELEM NOKI 6610I NIEMOGE UAKTYWNIĆ PODCZERWIENI CZYLI IRDE JAK KTOŚ WIE JAK TO PISZCIE NA MOJE GG 3779987 DZIENKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      mam nokia 6230i nokia 6020 dzialaja dobze dobre zdjecia robia baterie dlugo trzymaja kupuje tylko nokia tefony sa najlepsze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      miałem nokie 5510 i po sciagnieciu animacji sie tel zaczoł wyłaczac zarazpo właczeniu wiec poszłem do znajomego ktury pracuje w serwisie i powiedział mi zenym sflaszował moduł murzyczny ci ktuzy maja taki sam problem z nokia 5510 niech kupia najtanszy kabelek pod koma <w komisach gsm koszt około 15 zł > i niech postepuja tak jak tupisze http://www.pasjagsm.pl/mod-subjects-viewpage-pageid-7.html

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Ludzie wgrajcie sobie do nokii najnowsze oprogramowanie i sprawa zalatwiona.ja mam 6600 i kiedys mi przyszla taka wiadomosc, tel dlugo myslal po czym pojawilo szi :wiadomosc niesformatowana .usunalem i po klopocie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Mam nokie 3510i i wysłałem do kolegi MMS i nagle wyłączył mi się telefon.Pewnie wysiadło mi oprogramowanie.MuszE pojechać do komisu i trochę to mnie pewnie będzie kosztować.QRWA

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      jesli macie symbiana to wgrajcie odpowiednia aplikacje i juz nic nigdy wam nie zaszkodzi mam nokie 6600 i wlasnie taka aplikacje wszystko co probowalo mnie atakowac zostalo zablokowane nazywa sie Mobile Security

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Ja zawsze wiedziałem, że Nokie to nic dobrego. Na Siemensy była kiedyś podobna afera. Czemu Motorole nie mają dziur? Górą Motorola. SE by był dobry, gdyby nie te nietrwałe klawisze nawigacyjne (joysticki, dżojstiki, GAŁKI) 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Generalnie chodzi nie o sam fakt awaryjności telefonów bo psują się wszystkie, ale o polityke cenową firm. Przoduje tutaj Siemens-doświadczony użytkownik tej marki zapłaci za awarie softu 0zł (no ewentualnie jakieś grosze za kabelek do podłączenia fonu do kompa). Do Motorolli i Sony Ericksonów możemy znaleźć w sieci softy „własnej produkcji”, niejednokrotnie o wiele lepsze od fabrycznych, jednak ich wgranie wiąże się z utratą gwarancji. Natomiast Nokia… Co tu dużo mówić-są problemy aby w ogóle podłączyć ją do komputera- łącze Irda należy przekonfigurować w jakiś dziwaczny sposób, kabel f/bus m/bus ma pod winem xp problemy z wykryciem wielu modeli… Aż mi się już nie chce pisać o problemie z kopiowaniem dzwonków tapet i innych mediów przez Nokia PC Suit. Dla ścisłości- przerabiałem około 10 modeli Nokii- każdy okazywał się bardzo oporny w komunkacji z komputerem (nie mówię, że nie udało mi się wymóc na nich połączenia, ale odbyło się to na drodze zbyt skomplikowanych procedur), 4 modele Motorolli-oceniam je na 3+, 2 modele Sony Erickson, z których byłem bardzo zadowolony względem ich kompatybilności z kompem, oraz 2 modeli Siemensa będących wzorcem jak komunikacja mobilna powinna wyglądać. Nie miałem okazji zapoznać się z Samsungami, LG, Sagemami i innymi tego typu wynalazkami i traktuje je na równi z Nokią 😉 Nie sądze abym kiedykolwiek porzucił telefony Siemensa, jednak wiem, że nie uwolnie się także od zepsutych nokii, które wciąż będą do mnie znosić moi znajomi z prośbą o pomoc czy naprawę. P.S. Firma Nokia tak pilnie strzeże swoich tajemnic handlowych, a blokade sim-lock z jej telefonów zdejmuje się najłatwiej. 😉 Pozdrawiam gorąco użytkowników Siemensa, reszcie życze mądrych decyzji przy zakupie następnego telefonu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      jak mam zdjac nowe oprogramowanie do siemensa c65?????? czekam na odp i dzienkuje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      A może by tak wreszcie ci geniusze od zakladania simlokow nie rozpier… softu to moze i by bylo wpożo.
      Nie mówiąc o tym że załadając simloka daja tela niepełnosprytnego za pełnosprytne pieniąchy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      siema ziomie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      mam maly problem dostalem tel od znajomego nokie 6610i ktora byla utopiona telefon dziala lecz niema zasiegu pomuszcie mi idzie to jakos naprawic

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Elo. Mam pewne problemy z Nokią 3510i. Kiedy przekładam karte z mojej Nokii 3510i do jakiejś innej komórki(nieważne jakiej) to zawsze po ponownym włożeniu jej do Nokii telefon niedziała jak powinien tzn. wyłacza sie i przez kilka minut trzeba ją właczać. Jest to denerwujące tym bardziej, że czasami robi się to bez powodu, poprostu wyłacza się bez przekładania karty i robienia innych rzeczy.
      To jest już nie do wytrzymania. Od początku posiadania Nokii zmieniłem o niej zdanie na dużo, dużo gorsze !!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      mam nokie 6100.pare dni temu pobrale na stronie http://www.wapster.pl logo.napisali mi ze za chwile wysla mi zakladke wap i zebym ja pobral.wyslali.ja na ciskam pobierz a tam sie pojawia-GPRS niepodlaczony.jesli ktos z was wie jak go podlaczyc to prosze o podpowiedz w formie odp na moje pytanie.dziekuje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Ludzie siemens to gowno jebane.Co chwile sie zawiesza i pada bateria.To jest padaczka a nokia ma najlepsze telefony proporcjonalnie ulozone opcje zeby wszystko dobrze dzialalo,jednym slowem jest dopracowana.A siemens naladuje w ta cegle funkcji i pozniej sie pierdoli.Nie znacie sie na telach to sie nie udzielajcie i zamknijcie pyski

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Ja mam nokie 6310i.Mialem juz 25 modeli telefonow ale zawsze prawie to byly nokie.Ludzie z telefonu zrobili pudlo funkci po chuj masz placic 700zl za telefon ktory ma kamere i aparat?Kup sobie cyfrowke i chuj bedzie ci lepiej.Polecam nokie 6310i jest w chuj wyjebana dlugo trzyma bateria duza pamiec sms i dobrze sie gada i lezy dobrze w dloni

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Dziwne, aby pobierali aż 80 zł za wgranie softu. Ja miałem problem z 6020, w której usunąłem sim locka kodem przez co straciłem gwarancje. Telefon był kupiony w T-Mobile UK i następnie wgrane było oprogramowanie pl przez miejscowych partaczy, bo tylko tak można ich nazwać. Telefon miał soft 4.10 a oni wgrali 3.92 i przez to padł po tygodniu. Miałem tego dosyć i udałem się do pobliskiego serwisu w Lesznie. Tam wgrano mi soft 4.50 na nowo a usługa kosztowała 40 zł. Byłem bardzo zadowolony z obsługi i podejścia do klienta. no i cena była o 10 zł większa niż wgranie softu w badziewnym ge es em serwisie, gdzie spartaczyli mi telefon, a dodatkowo mam pewność, ze zostało to wykonane fachowo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      tych ktorzy nie wierze ze w nokii pada oprogramowanie zapewniam ze tak jest!wczoraj poszlam spac i nokia 6020 dziala bez zarzutow rano wstaje a tu nic!nie dziala a na wyswietlaczu daremny napis”contact service”!da sie wkurw….!nie zamierzam placic za oprogramowanie 80zl!to zdzierstwo!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      ja mam nokie 6230. Znalezona bez niczego. troszke poniszczona ale wszystko z nia oki. MIALEM wczesniej siemensa m55 ale to scierwo. Tak samo jak se t630 ktorego tez mialem przez rok . Nokia jest jak narazie dla mnie najlepsza

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Poszukajcie a znajdziecie firmwar-u w sieci p2p. Mi udało się znaleźć m.in. do takich modeli Noki jak: 6280, 6230, N70, 6630, 6680, 6600, 3310, 9701, 3330, 3100 ( kolejność wg. dostępności w p2p ).
      Myślę, że można znaleźć więcej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      ja też miałam taki przypadek… z Nokią 6610.. wyłączyła się i… już nie włączyła.. oddałam ją do sewisu Orange i dowiedziałam się że padło mi oprogramowanie i żeby mieć nowe muszę zapłacić 100zł… no naszczęscie umowa się już kończyła i teraz mam nowy telefon, oczywiście nie Nokię, bo nie chce mi sie na nią patrzeć tylko Sonny Ericssona K700 i mam nadzieję że ten będzie działał prawidłoweo

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      ja mam juz rok k 700 jest wypas wszystko dziala a nokia juz by sie zesrala szkoda tylko ze malo pamieci ma k 700

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      skad znalesc polski oprogramowanie do nokia 6280

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Uważam, że wymiana aplikacji źle napisanej na dobrze winna być całkowicie bezpłatna.
      W końcu aplikacja wadliwa jest nie z winy użytkownika a producenta!
      Ostatniu updatowałem (samodzielnie) aparat HP (dość stary via Internet) a nie chodziło o jakieś ewidentne błędy lecz o wsparcie dla kart pamięci 1GB. Taka polityka firm winna być standardem….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Ja mam podobny problem… Podczas pobierania obrazków przez gprs nokia 6610i czasem się wyłącza… Na razie się jeszcze włącza (na szczęscie)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      czy ktoś wie jak uruchomic GPRS w noki 3100 skonfigurowalem jusz telefon ale dalej pisze mi ze GPRS jest niedostepne proszę o pomoc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      niedawno kupiłem telefon, Motorole E365 niewiem co sie stało ale nie moge wogóle wejść do menu wiadomości ani do spisu teleonów. jak ktoś wie co moze w nim prosze o pomoc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Czy sciagał kto kiedys simlocka z nokii N70? Prosze o szybka odpowiedz!! Czy moze ma ktos kogy do Noki N70 albo zna strony

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Z tego modelu nie da się ściągnąć simloka.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      jak w komórce mam znależć dzwonki bo niemoge (nokia 76500

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      przepraszam za pomyłke w oki 7650

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      odpierdolcie sie od nokii mialem noie 6510 6610 6610i 6100 6230 6230i teraz mam 6600 i jezeli ktos lubi tandete i tanie komisy ktore naprawiaja telefon za tanie pieniadze i smiechu wartymi materialami to wiadomo tak dalej sa jednak osoby ktore wola zaplacic wiecej za jakosc iwiedziec ze telefonik byl zrobionyprofesjonalnie i tylko przy uzyciu oryginalnych czesci

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Czy do noki N70 można ściągać gry

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      mam nokia 6280 i nic mi sie nie wali i nie walilo nigdy a mialem juz 3100, 3510, 3210, 5110, 1611. kazda nokia a zwlaszcza te z mozliwoscia podlaczenia do kompa dzialaly ok. irda, bluetooth oraz kabel wraz z oprogramowaniem Nokia PC Suite zapewniaja 100% dzialania, no chyba ze ktos uzywa jakiegos badziewenwgo kabla na coma zamiast pod usb i oprogramowania chyba od ruskich no to nic dziwnego ze mu fony siadaja. A co do awaryjnosci to inne telefony tez nie sa najlepsze. mialem siemensa mt50 i bylo ok puki nie wgralem aplikacji java przez gprs – zacza sie walic wieszac i nie odbieral smsow, 4 razy w naprawie i wkoncu dali nowy (od razu sprzedalem to gowno – siemens to shit). A SE T300 lub T310 tez gowno, jak sie szybko klika to sie wieszja i to ma byc dobry fon i te ich joystick’i do dupy. Dla mnie byla jest i bedzie najlepsza nokia, reszta fonow to chlam nie wiele lepszy od budki telefonicznej na zetony tpsa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      a ja chce wiedziec jak wgrac jezyk polski do noki 6230i bo kupilem w angli ale jakos nie miala polskiego menu prosze o pomoc !!dzieki wielkie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      stary,musisz pójśc do komisu-dasz 20zł i ci wgrają.A DLA MNIE NOKIA TO NIALEPSZE KOMY ODWALCIE SIĘ OD NICH!!no chyba,że ktoś ma 3510i lub inny stary jak świat model to się nie dziwcie!!ja mam 7270 i działa super.siemensy,LG,samsung,sagem no i zwłaszcza alcatel to szajs!!no i motorola też (ale KOCHAM V3) lecz nie kupiłem jej sobie bo słaba jakość:(ja mam nokię 7270 i działa super tylko na dobry telefon (i z klapką bo to dla mnie najważniejsze) to przygotujcie se 500zł!!(ja na moją wydałem 2,5 razy tyle!) SIEMENS TO GÓWNO!BENQ-SIEMENS TEŻ!!liczy się tylko nokia!!zróbcie test 1000 noki i na pewno nie mniej jak 900 z nich będzie działało bez zażutów!pozdro dla anty siemensowców i posiadaczów nokii!!mój nr tel 667-143-154

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Marcinuś Punk, zgadzam sie z tobą, liczą sie tylko Nokie [Bo sa najlepsze] i Sony Ericssony [ Bo sa prawie najlepsze ].

      Pieprzyc simensy [; …i BenQ-Simensy [;

      Widocznie stare modele Nokii mają jakieś błędy, albo tylko niektóre egzemplarze, ale to sie zdarza w każdej marce komórki.

      Ale to nie zmienia faktu, że Nokie są najlepsze [;

      Pozdro [;

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Mi nokia 6100 nagle przestała wydawać dźwięki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      szukam oprogramowania do nokii 6020 i nie moge znaleść moze ktos mi pomoze??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      witam.

      od początku przygód z telefonami komórkowymi miałem kilka róznych modeli.jednak..nokia
      okazała sie najlepsza..proste menu..ciekawe funkcje i..bazawaryjność.wierzcie..kilka nokii
      kupionychn w komisach i nigdy nie zawiodły.zmieniałem bo nowości kuszą..kuzynka kupiła
      siemensa i po 2 miesiącach jak mi pokazała tel a on się zaciął..tto wyciągnęła baterie,
      zresetowała i powiedziała:ten typ tak ma!?!?!tyeraz posiadam 6230i…sprawuje się
      świetnie.żona te.ż ma taką.Jesteśmu bardzo zadowoleni.pozdrawiam .paweł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Przy przedłużaniu umowy dostałem za 1 PLN Nokię 6020. Po kilku dniach, (nawet folijki nie
      zdążyłem zerwać z wyświetlacza) telefon naturalnie się wyłaczył (wiadomo pierwsze
      ładowanie baterii 'na maxa i do zera’). Po właczeniu nie ma zasięgu… Po 2 godzinach
      się pojawił, myślę okej. "raz nie zawsze". Po kolejnym wyłaczeniu telefonu to
      samo, po trzeciej próbie coś się zmieniło – mianowicie, zasięgu nie było około 12 godzin.
      No to walę do punktu serwisowego Nokii. Oni pomykają z telefonem do stolicy. W Warszawie
      trzymali go jeden dzień, odesłali z adnotacją "… zgłaszana usterka nie wystapiła.
      Długotrwałe (długotrwałe – w jeden dzień!!!???) testy nie potwierdziły problemu. Telefon
      działa poprawnie… Coś tam jeszcze że to wina karty SIM albo sieci" Wrócił. Przy
      odbiorze pokazuję kobicie, że nie działa, jedna karta SIM może nie łapać zasięgu albo być
      uszkodzona ale cztery!? Przeprosili, wysłali drugi raz do Wawy z adnotacją ze klient żąda
      naprawy! W du*** to mieli, odesłali po dniu (kolejne DŁUGOTRWAŁE testy) z taką samą
      śpiewką że działa. Walę telefonicznie do Nokii co oni na to. Mówi pani żebym wysłał do
      innego serwisu może tam sobie poradzą… Wysłałem, polezał 2 tygodnie i info.
      "naprawa nieekonomiczna – nieopłacalna"! Jeszcze go nie odebrałem, ale
      zupełnie nie wiem co dalej…

      Może ktoś miał podobne atrakcje?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Witam jestem nieszczęśliwym uzytkownikiem nokii 6020 zakupilem ja tydzien temu i wczoraj
      wląsnie sciagalem sobie obrazki i dzwięki… w pewnym momencie telefon padl myslalem tak
      jak niektórzy ze telefon sie wyładowal i potrzebuje respiratora po przyjsciu do domu
      podlączyłem telefon ale niestety telefon nie reaguje nawet na ładowarke! Jutro ide z nim
      do serwisu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      czy wiecie jak i gdzie moge sciagnac SIM LOCKA do nokii 6280 albo macie moze stronke na
      necie gdzie znajde oprogramowanie Z gory dzieki pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Wracając do mojego postu sprzed kilku dni… Po dlugiej walce [prawie tak długiej jak ich
      testy w serwisie] wymienili mi cały środek czyli wg nich cały telefon i teraz mam stracha
      bo w tamtym wysyłałem MMSem obrazki i dźwięki bez problemu a teraz mam stracha bo jak mam
      egzemplarz o którym pisze "Daniel" to leże i kwicze.

      PS. do obrazków i dźwięków polecam zalogować się na ORANGE’u i wysyłać MMS’em wlasne
      fotki-tapetki i własne dźwięki. Wlasne dzwieki mozna fajnie przerobic programem
      "nokia multimedia Converter pro" który przerabia mp3 na amr obsługiwany przez
      Nokie 6020.

      Powodzenia i pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Nokia ma fajne telefony ale obsługę do niczego. Kiedy pisałem do nich z ich strony
      "Zapytaj Nokia" – nie racyli nawet odpowiedzieć! Odpowiedzieli kiedy celowo
      napisałem do niewłasciwego działu… Napisali, że dział jest niewłaściwy…

      Popieram ludzi, którzy tę cholerną pychę i butę NOKII wykazują a zwłaszcza ignorowanie
      klientów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Witam, pozdro wszystkim:) No cóż, moja przygoda z telefonami z kolorowym wyświetlaczem
      zaczęła się od siemensów, wczesniej była stara cegła motorolka v60, potem świetny, zgrabny
      Alcatel ot311, który fajnie blokował połączenia… Nokiami tez się bawiłem, znajomi
      mają… Kazdy telefon się wiesza, to fakt… Ale mam teraz CX65, z podrasowanym softem
      (sam sobie podrasowałem, tutaj siemens rulez, mozna do bólu za free grzebać w sofcie, na
      nokii tego nie uświadczysz, nawet nie ma softu do sciągnięcia ze strony, nie mówiac o
      patchach i programach do patchowania i innego grzebania, na siemensa jest cała masa
      programów do poprawiania softu, i nawet jak coś się w sofcie uwali, mozna to samemu
      naprawić), i nawet teraz jest wszystko oki, nie mogę powiedzieć, że siemensy się co chwila
      wieszają, powiększyłem sobie pamięć, i masę innych patchy mam powgrywanych i CX65 się nie
      sypie nawet po przeróbkach softu, i spoko, nokia 7650 się chowa:) (ma niecałe 4 mega na
      przykład, ja mam aktualnie prawie 13 mb, może powiększę do ponad 14 mega, da się, a
      normalnie ten telefon ma 10 mega)

      Mogę to potwierdzić, bo kuzyn ma taki fon, i ma problemy z nim, przytoczę kilka niedorób
      w nokiach:

      przesłałem kuzynowi plik dżwiękowy przez irde który wazył 900 kb około, kuzyn miał 1,4
      mega wolne, odebrał go, owszem, ale jak chciał zapisac go w galerii, to lipa, nokia nie
      przenosi tylko dubluje pliki… nie mógł go zapisać, bo z tych 1,4 mega miał zajęte już te
      900 kb w odebranych plikach, i nokia kopiuje do galerii, a nie przenosi, a więc chciała
      zająć następne 900 kb przez ten sam plik w galerii… a że było już zajęte wcześniej 900 k
      przez przesłany plik, było więc za mało wolnego miejsca… Zdziwiłem się bo nokie wydawały
      mi się dopracowane, przynajmniej jak się bawiłem kiedyś kultowym modelem 3310… w
      siemensie pliki przenoszą się automatycznie z odebranych do tego folderu w którym się je
      chce zapisac, nie dublują się…

      inna niedoróba, to taka, że jak przesłałem z siemensa na nokię zdjęcie w formacie jpg,
      nokia nie chciała go otworzyć… Powód? Nazwa powinna być z rozszerzeniem jpeg… a jpg to
      już ksiądz? nie ruszy… no cóż, tez na siemensie nie mam tego problemu:) może być jpg,
      jpeg…

      Moze to jest trochę tendencyjne, ale no cóż, za firmę się płaci, nokia 3100 na allegro
      chodzi średnio po 150 złotych, siemens c60 po 80, i taniej, a co jest lepsze?:) w c60 jest
      2 mega pamięci (do ponad 4 mega można powiększyć), są wawy i amry, w nokii 3100 tego nie
      ma… w nokii 3100 tez nie chciało odtwarzać wszystkich plików midi, przesłałem kumplowi
      mmsem mida co grał mi na siemensie bez problemu, podobała się mu muzyczka, a na nokii
      lipa, nie mozna otworzyć pliku…

      Pozdrawiam wszystkich komórkowców:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      A ja mam Nokię 3120 będąc za granicą wyprałem ją w pralce, z poczatku nie działała po dniu
      zadziałała ale bateria sie rozładowała i juz nie chciała sie włączyć, po powrocie do kraju
      oddałem ja do naprawy i tam powiedzieli, że płytka jest walnięta i nie opłaca się
      naprawiać. po 2 miesiącach leżenia właczyłem ładowarkę a po 5 minutach włączyłem telefon
      ku mojej radości telefon się włączył ma prawie wszystko oprócz podświetlenia i drżącego
      dxwięku. Azatem mój przypadek nokii jest super.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Witam mam problem z nokią n70 jak ktos dzwoni znajomy z plusa nie wyswietla mi numeru tel
      a mam zapisaną tą osobe na liscie tlefonicznej.Proszę o pomoc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      ja kupilem se nie dawno od kumpla telefon sony erikson t630 i mam z nim problem podzilal mi kilka dni i nie chce sie wlaczac jest to naj prawdopodbniej wina oprogamowania orientuje sie ktos ile by to moglo kosztowac?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      mam do sprzedania nokię 7650 komplet plus dwie obudowy dodatkowo telefon cały czas był w użytkowaniu sprzedaję bo kupiłem inny moje gg 9062849 aha jestem z poznania pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Nokia to poprostu lipa wiem bo mialem kupcie sobie motke najlepiej jakas z rynku amerykanskiego bo som lepsze i maja duzo funkcji nie jak te oferowane na polskim rynku

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      oddam NOKIE za darmo. to gówno jest wasze tel. (0-22) 654 76 86

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      jak sciagnoc simloka z noki6131

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Kupilem ostatnio Nokie 6100 i mam dzisiaj ten sam problem z zablokowanym fonem. Znajoma wysłała mi MMS gif+midi i telefon padl. Niezly korek i jutro ide wgrac softa. Takiego typu MMS wlasnie zabija fona!!! Pozdro Fred

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Mam nadzieje ze jak wgram nowego softa to problem zniknie. Mogli by bardziej sie przykladac do wykonania tych programow. Jednak mimo tego problemu i tak Nokia to najlepszy telefon. Pozdro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Nokia to badziewie… Może i królowała gdy na runku były dostępne fony typu 3310 do 3510i. Teraz to myślę skromnie ze np. Siemens SX1 jest o wiele lepszy od Noki 3650. Nie będę porównywał mojego SE W800i np z Noki 6630 bo to złom… Chce jeszcze pokreślić bo oczywiście mi to ktoś zaraz zarzuci, ze w SE psują się dzoje. Może i tak było w k300i – z tym się zgodzę… Lecz teraz SE poprawił ich budowę i chodzą jak złoto… Oprócz tego SE zrobił coś takiego jak SEUS – aktualizator softa… Oczywiście po upgrade nim nie tracimy gwarancji… A co Nokia robi dla klienta???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      tulko debile nie maja noki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Mam NOKIE 6280. Działa super elegancko dzwięk wsyztsko tylko mam niebieski ekran 🙁 i nie wiem co zrobić:( wymienić LCD taśme czy oprogramowanie??Nie wiem teraz co dalej…pierwszy raz mi sie coś takiego zrobiło 🙂 POMOCY 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Fiu,fiu,fiu, jacy znawcy telefonów się tu zeszli xD Dawno się tak nie uśmiałem, przy czytaniu, ile to każdy mial Nokii i problemów z nimi 😀 Choć jestem pewien, że większość z tu gnojących Nokie idiotów nigdy nie miała z nią do czynienia. Boli ich że to właśnie ta „badziewna” Nokia a nie ich SonyEryki, Motorolki, Samsungi ma największy udział w sprzedaży telefonów na świecie, więc zmyślają chistoryjki, jakoby stali się ofiarami wadliwego softu w swoich Nokiach, których tak na poważnie nawet nie mają xD Albo to „profesjonalne” porównanie N7650 do Siemens’a CX65, weź sobie człeku młotek i puknij się ostro w główkę !! Porównuje nowszy telefon do Nokii z 2002 roku xD Tak na koniec powiem, że gdy ta „badziewna” N7650 ze swoimi „mizernymi” 4MB pamięci wchodziła na rynek, pozostałe fony miały pamieć na poziomie do 200Kb. No ale co tu będę pisał, są tu przecież dużo mądrzejsi niż ja, widać to poprawnej ortografi w ich wypowiedziach ;P

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Prawda jest taka, ze daliscie ciala wgrywajac soft w serwisie.

      No ale rozumiem, ze to bylo szyte grubszymi nicmi i po prostu chcieliscie aby Nokia cos w tej sprawie zrobila i ciezko by sie bylo powolywac pozniej o zwrot kosztow od jakiegos turka.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      ja myślę że dobre fony to tylko MDA vario (w orange spv jakieś tam) nokie i motorole L6! ja używam nokii 6020 i L6 i to są dobre fony

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      według mnie najlepsze telefony to nokie, ja np. urzywam 6103

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      jakies brednie w słupsku złamanie simlocka z 6280 zaczyna sie od 50 zł a kończy na 250 dla tel z angli,a polskie menu to cena ok 50zl polecam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      a ja mam Nokie 6310i ok 6-7 lat i chodzi na pierwszej baterii jeszcze jak tralala

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      kto pomoze? mam taki problem , z moja nokia 6630. dzialala bezawaryjnie prawie2 lata. od niedawna wysylajac sms-y , wysyla mi po 3-5, a od dzis wyslac esa nie moge bo wyskakuje mi ze nie powiodlo sie wysylanie, a w szczegolach: ” ogolny:brak pamieci.zamknij niektore aplikacje i ponow probe”. I tak non stop lecz nie mam otwartych zadnych aplikacji a do tego pamiec tel zapelniona w polowie i karta to samo

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      wie może ktos ile kosztuje wgranie softu?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      wam to sie juz w dupie poprzewrecało nokia żądziła i żądzi zawsze a wam huj w oczy niech wieje ciagcie sie debile

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Moze wie ktos z was ile kosztuje naprawa softu w nokii n-gage lub wgranie softu na nowo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      do wszystkich co sobie chwal SE. NOKIA to potega a se to gówno napakowane bajerami z których połowa się do niczego nie przydaje ja mam nokie e50 na symbianie i instaluje sobie co mi jest potrzebne. Jebać se bo to wadliwe zabawki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Jakby kos chciał kupic LCD do noki 6280 to ja moge obchnoc bo mam…

      Kontakt gg 9861815

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      widze***** ze znawcy z was po chuju simensy sa najbardziej awaryjnymi telefonami jakie ziemia widziala jest to ok 50 % aparatow nie wiem z kad wy te informacje bierzecie ale ok sprawdzcie jakie kolwiek statystyki pozniej sa SE ok 35% nokie sa na samym koncu tylko 17% i nie piszcie takich bzdur ze sa do dupy. wielcy wyznawcy SE smiac mi sie z was chce jak czytam wasze posty. moze ten model nie jest za cudowny i ma swoje wady ale***** nie kazdy model musi byc w 100% wspanialy nie przesadzajcie do chuja nie wszystkie SE sa wspaniale to ma oznaczac ze cala firma jest chujowa ludzie pomyslcie zanim cos napiszecie prosze uzywajcie od czasu do czasu glowy bo az zal dupe sciska…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      SE TO CHUJOSTWO I TYLE NIE OBRAZAC NOKII BEZ PRZESADY DLA CZEGO TAKA WSPANIALA FIRMA JAK SE NIE ROBI TELEFONUF TYPU SYMBIAN?? JEDNA ODPOWIEDZ BO NIE POTRAFI!!!!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      mialem wiele fonow ! ale jednak nokia jest najmniej awaryjnym i dopracowanym fonem wiem ze ceny sa okropne ale trudno co zrobicie no.. nic a ze sporo tu postow ze sie psuja to… WSZYSTKIE FONY SIE PSUJĄ ! teraz mam 5200 ale kupuje jeszcze 6230i a potem sprawdze jakiegos SE w800i moze bedzie dobry

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      mam telefon nokia 5200 pewnego spokojnego cichego dnia (niedziela) podłaczylem telefon do kompa wyskoczyla mi chmurka ze dostempna jes aktualizacja oprogramowania do telefonu nacislolem zaczelo cos sie sciagac itel mi sie wylaczyl i po 15 minutach wlaczyl w wersji angielskiej a nikt mnie nie ostrzegł o takim czymś i jak tu ufac firmie nokia teraz mam problem i prosze o pomoc czy wie ktos z jakiej strony mozna sciagnac oprogramowanie polskie do noki 5200 prosze o odpowiedz na emila kotlorz3@wp.pl dziekuje i pozdrawiam (was nie szajska firme Nokia)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      ja tam lubie NOKIE miałem juz kilka i żadna mi sie nie zepsuła.i nadal będe je kupowal.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Dajcie spokoj ludzie nokie są najlepsze uzywalem roznych telefonow od 10 lat i z nokia jest najmniej problemow nie mowie tu o padakach typu 3510i ale symbiany sie nie psuja nokie wolno traca na cenie wgranie softa kosztuje 10zł:) a pozatym jezeli nie potraficie uzywac telefonow to wasza sprawa ja mam teraz n95 i jest lux Do goscia z W800i widze ze jestes beznadzijny skoro wzioles pod uwage stary model noki porownaj swoje dziadostwo z nowszymi modelami z tamtego czasu to twoj se wymieka SE psuja sie cale mialem rok temu k750i zepsol mi sie zasieg I co Naprawa 200zł…..lol dajcie spokoj a siemensy to telefony dla biedakow i tez sie psuja niestety zreszta ta jakosc plastikow i wogole bleee

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      masz racje Ziomek co do funkcjonalnosci Nokii obecnie

      mam n76 pol roku wczesniej przez rok katowalem n70

      jestem tak zadowolony jak nikt nigdy oba telefoniki sa

      super a co do se to faktycznie lubia sie psuc w

      szczegolnosci k700i i k750 mam paru znajomych co ciagle

      narzekali na te foniki Mowie wam wszystkim tym ktorzy

      nie maja noki ze nie ma jak Nokia a Ci co maja to wiedza

      ze sa super te telefony

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      A próbowałeś wymienić w telefonie transmiter ( inaczej końcówka mocy telefonu komórkowego), też może być przyczyną przeładowanie podczas ładowania telefonu ( czyli przedłużenie ładowania baterii , ominiecie zasad ładowania podanego przez producenta telefonu. Albo wynikiem takiej sytuacji może być grzanie się sie telefonu i ładowarki podczas ładowania baterii, i wtedy dochodzi do zakłócenia oprogramowania telefonu , dysfunkcji transmitera w tego zjawiska przepalenia płyty głównej telefonu. Oraz braku mocy baterii , i uszkodzeń mechanicznych obudowy.

      Ja to samo miałem z swoim telefonem . polecam zrobić espertyzę w autoryzowanym serwisie producenta telefonu , koszt takiej espertyzy nie przekracza 19zł

      Mam orginalnego Siemensa model S35i z niemiec od dziadka. I wym telefonie wykryto takie wady .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Czytałem część artykułów i powiem jedno na temat nokii. Od 5 lat użytkuje jedynie nokie. miałem różne cuda siemensy. SE D750i nówke z salonu wieszała mi sie jak głupia, joy wieszał sie a klawiatura trzeszczała gorzej niz stare schody. a telefon miał jedynie miesiąc i uważałem na joy’a, wchodziłem oddzielnym przyciskiem w sposób "opcje-otworz" Normalnie chłam. Sprzedałem to badziewie za 800zł, niepowiem SE mają cudowne aparaty foto, latarke, Słownik sms normalnie cudeńko oraz bardzo bardzo przyjemny dźwięk, ale troche dziwne żeby nówka tel z salonu zawieszał sie bez powodu. druga sprawa: mały wyświetlacz- to czego nie lubie:) Sprzedałem ją i kupiłem nokie 6670 pełny komplecik 8 miesięczną, mam w niej katre 2gb i powiem jedno na temat tego telefonu: uznaje jedynie nokie z Symbianem, reszta to badziew!! co do wgrywania nowego symbiana:) poczytajcie sobie troche forum w jaki sposób komisy-serwisy wgrywają rzekomo nowy Symbian i biora za to po 100zł. Nokie z symbianem mają skrót do formatowania pamięci:) po wciśnięciu paru przycisków kasuje wszystko z fona i wgrywa sam z kopii zapasowej nowego softa w niecałe 2 minuty, tak własnie wygląda ta naprawa, komis w 5 minut bez podłączania jej nawet do kompa wgrywa nowego symbiana i zdziera z was ~100zł:) Teraz powiem na temat nokii bez SYmbiana: totalny chaos i badziew. zero możliwości. np nokia 6070, cudo telefon, mały, ładny i posiada MMS( które jeśli do ciebie przychodzą to jedynie zakładka do neta zeby sobie przez net mmsa zobaczyć bo telefon tego nie OBSŁUGUJE!!!! dziwne, ale prawdziwe. i cudowny series S40- gorszego badziewia nie widziałem, Teraz mam nówke nokie 6120 z salonu ERA. powiem tyle:) mówcie co chcecie, te swoje SE, siemensy i LG mozecie śmiało wystawić na allegro i wziąść 6120. z lepszym telefonem niemiałem do czynienia:) pisanie polskich znaków w telefonie zostało poprawione, nie łyka juz 5 znaków jeśli np wpiszemy "ą,ę" a jedynie 1 tak jak powinno być, system jest juz dużo lepiej dopracowany, a procesor 366Mhz 64MB ramu w tym fonie no pomyślcie sami:) całkiem dobry komp sprzed 8 lat do oglądania filmów, no po prostu do wszystkiego:) Chodzi jak burza:) ma procesor identyczny jak w Nokii N95:) NOKIA bez symbiana(s40)- niewem czy wogóle jest sens o tym mówić ale porażka, nokia symbian 9.+ polecam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Tak tylko chciałem dodać:) co do przerabiania softu( aktualizacji w siemensach czy innych wynalazkach:)) Nokia bardzo dobrze robi że niemożna tego zmienić samemu:) bo niechce powiedzieć źle o ludziach ale są różne debile którzy "znają sie na wszystkim, mam super fona co sobie softa sam wgra i wypchajcie sie wszyscy co mają nokie:)" śmieszy mnie to. typ robi sobie jakies głupie aktualizacje:) a poźniej pisze: telefon mi sie nie włącza- prosze o pomoc. albo: mam siemensa CX65 i sobie softy jakies powgrywał i ma 12MB pamięci a to co masz to jedynie kompresja pamięci i jak cos zapisujesz to trwa to godzine:) ta siur ale wypas pamięć, lepszego telefonu nie ma:) Wiesz czego tak potępiasz Nokie?? bo te zwykłe s40 to badziew fakt, ale do symbiana to masz za wolny mózg:):) i zero wyobraźni. można robić no wogóle wszystko. to potępianie nokii 7650, Ludzie to stary fon i wogóle pierwszy jaki miał aparat e-mail i KAMERE!! pierwszy rozsuwany tel typu slider, kto to wymyślił?? NOKIA, nie te zacofańce Siemensy i SE co podrobili wszystko, dali 262 tyś kolotów które mają gorszy obraz niz na takim starym fonie jak 7650:) TAK SE ma duzo bajerów, super dźwięk i Aparaty foto niedorównują Nokii, nawet te nowe carl zeis 3.2mpx nie robią takich zdjęć jak np. SE k800i. ale ok, w Nokii symian (i podkreślam tylko nokie symbian bo innych nie ma co porównywać bo są beznadziejne jak wszystkie motorole np V3, jezu jakie cudo, po roku : mam motke V3 i niedziała mi klawiatura, a jak chce wysyłac cos komuś to musze dać opcje kopiuj a nie wyślij- błąd oprogramowania czy tłumacz softu był ślepy??:) i mam jedynie 4MB pamięci jak to powiększyć??) Ludzie, pomyślcie sami: Nokia 7650 6 lat temu miała aparat vga, 4 mb pamięci i kolorowy wyświetlacz- motorola robi to samo po 3 latach tylko rozkładany a nie rozsuwany telefon motorole V3) druga sprawa: potępie tu nokie, ale tylko te s40 bo jest za co: telefon nokia 6230i- moje marzenie sprzed lat dopóki w ręku jej nie miałem. menu jak w nokii 3310 tylko ze kolorowe, wyswietlacz 65 tys kolorów- moja nokia 3650 sprzed 5 lat miała tylko 4 tys kolorów, lepsze kolory i rozdzielczość niż to cudowne 6230i- zero obrazu. bluetooth- włączam słuchawke bluetooth motorole h500 i próbuje sie połączyć i co?? hmm gdzie ta słuchawka bo niemoge jej wykryć,a najgorsza nokia symbian z bluetooth to wykryje. Wada nokii symbian oczywiscie tych starszych- bateria trzyma max 3 dni a mam nowy telefon- po 3 latach: bateria trzyma mi nadal 3 dni i jest oryginalna, po 5 latach, dziwi mnie to ale bateria nadal trzyma mi 3 dni:) a w jakims innym badziewiu byłaby to juz conajmniej druga bateria. możliwości symbian- kupujesz sobie odbiornik gps navibe i stary masz nawigacje w telefonie:) karta pamięci 2gb, wgrywasz tomtoma i masz jakies 1GB na filmy, duzo programów, mapy polski, tłumacze języków, encyklopedie przydatne na egzaminach na studiach sam to praktykowałem i daje za to ocene 5 dla nokii taką jaką ja dostałem z egzaminów:), programy do czytania plików pdf, word, excell, wszystko co chcesz mieć to znajdziesz w necie. masz menedzer plików, mozesz wszystko sobie gdzieś ukryć, np jakies zdjęcie extra laski żeby twoja dziewczyna nie widziała a nie jak w SE: muzyka, obrazki, filmy: takie są fabryczne foldery i nic z nimi niemozesz zrobić a jak wkleisz zdjęcie przez kabel USB na karte pamięci w jakies dziwne miejsce to wogóle telefon tego nie widzi. zdjęcia i mp3. z menu robisz co chcesz, zakładasz sobie foldery, wklejasz wszystko do nich, dogrywasz co chcesz o ile masz głowe i niewalisz wszystkiego na pamięc telefonu a pozniej wysyłam smsa i pisze brak pamięci:) wchodzą właśnie super fony typu nokia 6300, 6500, no super wyswietlacze, kamerki itp, ale nadal mam menu jak w nokii 6230i, niemoge nic z nim zrobić, nic dograć. No tu nokia zawaliła sprawe. ale to są telefony dla miłośników klasycznej prostej nokii zeby nie latać po menu i szukać czegos niewiadomo gdzie tylko wszystko jest na swoim starym miejscu. Tak więc moja rada, weźcie do ręki nokie typu N, lub nokie E65 i zobaczcie co to znaczy prawdziwy fon. a nie odpustowe zabawki SE, obudowy badziew, rysuje sie to samo od siebie, ja nosiłem nokie bez pokrowców i wyglądają nadal jak igiełki. a kumple mają motorole, SE i inne cuda i sie mnie pytają co ja robie że ten telefon jest jak nowy?? oni juz 3 obudowa w ciągu roku, joystick odpada, klawiatura powycierana klapki trzeszczą i niełączą wyświetlacze. farba z obudowy schodzi sama od siebie:) albo ładuje telefon i wibracja działa nawet jak jest podłączony pod ładowarke, niewiem czy wiecie ale to psuje złącza do ladowarek:) Kazda nawet stara nokia automatycznie wyłącza wibrator jak podłączysz ładowarke. Kolejny błąd- robienie złącza ładowarki w wejsciu na słuchawki czy kabel USB ( tak robi SE) kolejna sprawa: SE i inne cuda zmieniają złącze ładowarek co pół roku, a nokia miała przez kilka lat takie same wejscie i napięcia baterii, mam jedną ładowarke i ładuje nią 3 nokie które mają między sobą odstęp co 2 lata w produkcji. a nie: kupujesz ładowarke do SE- złącze pasuje, wpinasz samochodową ładowarke do gniazda i co?? nie ładuje , a czego?? bo kompatybilna tylko z 3 typami SE. i bawisz sie, dociskasz mocniej bo moze nie łączy a na koncu psujesz ładowarke albo telefon:)a przykład- idziesz do komisu: poprosze ładowarke do nokii 3310- i ładujesz nią wszystkie telefony NOkia od 2000-2006 roku:) SE- dobra elektronika ale wykonanie aby sztuka- typowa chińszczyzna. Nokia- Fiński telefon, dopracowany w każdym calu:) czytając te wasze wypowiedzi niewidziałem żeby ktoś napisał: ściągam sobie grafike do nokii z symbianem i telefon mi sie nie włącza, albo dostalem smsa i telefon mi sie nie włącza. więc niepotępiajcie wszystkich Nokii skoro ich nie widzieliscie nawet na oczy. telefon nokia 6020- bardzo duzo kolorów wyswietlacza i super kamera- tylko napisane bo w rzeczywistości wogóle tego nie widać. porównaj se chłopie taką nokie z nokią symbian (tzw cegłą jak to niektórzy mówią). Nowe nokie są małe i duże i obydwie mają symbian, jak ktos niechce cegły i większego wyświetlacza to prosze:) masz i mały fon. Pozdro dla Symbianowców:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      No bosko. Przez 5 lat miałam starego grata Siemensa i NIC mu się nie działo. Dziś kupiłam tą Nokię i od razu pierwszego dnia padła. Po przełożeniu karty sim już się nie włącza, mimo że bateria jest naładowana. Chce mi się płakać 🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      ja mam nokie e65 i nie narzekam. nie psuje sie i bateria nie pada. nie zrazam sie opiniami bo znajomym padl se.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Nokie to szajs za duze pieniadze.w cenie jednej badziewnej nokii mozna kupic sonyericssona który ma wszystko mp3,świetny aparat,i jest bezawaryjny.owszem w starych SE czesto psuł sie joystick ale w nowych tego problemu nie ma(mam k510i i nie mam z nim zadnych problemów a w dodatku robi swietne zdjecia!)Nokie sa brzydkie i maja niezbyt dobre funkcje.Jesli ktos twierdzi ze nokia jest najlepsza to widocznie nigdy nie miał innego fona w rece…Pozdro dla zwolenników SE!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      mialem 68 roznych telefonow a teraz mam nokie 6120c i nie widze lepszego telefonu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      e ja nawet tyle niemialem a mam 4 punkty sim plusa to ty mi go chyba ojebales na gwiazdke zginelo mi wtedy jakies65 komek a zglosilem 102 reszte dalem pracownikom ale ci dojebia jak cie paly drapna powodzaka

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Uważajcie na serwisy noki,złodziejstwo,złodziejstwo i jeszcze raz zlodziejstwo.W Wa-wie w sklepie elea jest serwis noki oddałem nokię 6020 bo mi padł to podmienili mi obudowę. wracając do domu odklejałem naklejkę z tylnej klapki z aparatu i odchodziła razem z napisem,gdy wróciłem sie i zgłosiłem problem blondyna która tam obsługuje z mordą do mnie że musiałem czyścić jakimś rozpuszczalnikiem. Po wielkiej awanturze jaką im zrobiłem oddali mi nową obudowę.mam teraz nokię n95 8gb i na razie jestem z niej zadowolony,w poprzednich modelach noki non stop oprogramowanie mi zmieniali.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      posiadam nokię 6020 -jednym słowem wielkie nic zaraz po zakupie telefon wysłał około30 -sms na jeden numer stacjonarny,po wysłaniu do operatora reklamacji za rachunek jaki otrzymałem odrazu to uwzględnino jednocześnie stwierdzając że to moja wina bo nie umiem się nim posługiwać w serwiśie w tajemnicy dowiedziałem się że to oprogramowanie noki potem pare razy w czasie umowy wszystko znikało aż po 3-latachpadł i zamilkł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      hej

      wirusy napewno sa i ma braki jak kazde urzadzenie teraz , ale troche bzdur piszecie , nie wiem chyba macie jakiegos pecha z tymi tel , ja mam nokie ( przerozne )chyba juz od 6 albo 8 lat i nigdy nic z zadna sie nie dzialo …

      pozd gola

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Ja tam mam Motorolle E398 i nie narzekam, nie bawie sie w Nokie i siemensy. I nie mam problemow do opisywania na takich stronach.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Jeśli chodzi o Nokie nie są złe . Ja osobiście mam nokie 5200 i nie narzekam , ale jeden mały problem jest z tym ,że łatwo załapała wirusa z sieci ; P . Więc radzę uważać .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Wasze stare to nokie a Wasi starzy to te smsy które psują wasze stare, czyli rodzierają dupsko swym kutachem, tak własnie powstaliście. I odpierdolcie sie. Ot co. Dziękuje. Pozdro szmaty.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Pomocy! Mam nokie n85, i teraz mam problem bo nagrałem zachwycające filmy które na następny dzień chiałem odtworzyć i na początku wyskakiwał komunikat: błąd, połączenie z serwerem przerwane, nie można odnaleźć pliku" i po kilku nieudanych próbach filmy wogóle zniekneły ale tylko te które nagrywałem dzień wcześniej, bo te inne wcześniejsze są nadal i działają normalnie. Niewiem co z tym zrobić bardzo mi zależy na tych filmach, podłączyłem telefon do PC i też nie było tych plików. Dlaczego tak sie stało i czy da sie w jakiś sposób odzyskać te filmy ???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      jebac te sim locki!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      sim lock do wora a wor do jeziora!!

Viewing 153 reply threads
Reply To: Dziura w oprogramowaniu Nokii czyni telefon niezdatnym do użytku.
Your information: