Start Forum Inne Pozostałe tematy Dziewczęta lubią smartfony, natomiast chłopcy wolą komputery i konsole

Viewing 1 reply thread
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Przygotowując się do rozpoczęcia roku szkolnego, rodzice powinni również pamiętać o tym, że ich dzieci będą chciały spędzać więcej czasu w internecie. Wiedza na temat tego, co dzieci robią w Sieci oraz jakie zagrożenia mogą je tam spotkać, może pomóc w ochronieniu ich. Sposób korzystania z internetu znacznie różni się między dziewczętami a chłopcami w wieku 8-16 lat, zatem kroki podjęte na rzecz zapewnienia im bezpieczeństwa także muszą być inne.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Dziewczęta lubią smartfony, natomiast chłopcy wolą komputery i konsole

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      z jednej strony banały, ale z drugiej strony warto przypominać o bezpieczeństwie dzieci. ja dopiero ostatnio się zdecydowałam, żeby sprawić moim dzieciakom telefony, bo skusiła mnie ofrta rodzinna w TM, bez dodatkowych kosztów z fajnymi telefonami. oby tylko dobrze z nich korzystały!

Viewing 1 reply thread
Reply To: Dziewczęta lubią smartfony, natomiast chłopcy wolą komputery i konsole
Your information: