Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim Dwa zestawy DWUFON PLAYfresh z myPhone

Viewing 20 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      myPhone, producent telefonów komórkowych, konsekwentnie walczy o niższe koszty połączeń telefonicznych dla wszystkich. Kolejnym orężem w tej walce są dwa nowe zestawy DWUFON PLAYfresh.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Lepiej byłoby dać jako drugą Heyah, żeby mieć tani net i międzynarodowe. Zresztą do tanich rozmów z inną osobą lepiej mieć inną sieć niż Play, który nei daje wyboru darmowego numeru

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Cena za takie zestawy wydaje sie być całkiem interesująca. A do tego telefony dual SIM w przypadku nowych ofert pre-paidowych mogą sie przydać

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      @ asd – a czy ja napisałem, że 5 groszy to dużo? jednak możesz sobie policzyć tak – w Playu za 5 pln masz 100 minut . Ja zaś z 1 osobą gadam około 1000 meisięcznie – wiem , strasznie dużo, ale taka już ona gadatliwa jest. zapłaciłbym za to w Playu 50 pln, czyli jednak dużo więcej niż te 5 pln przytoczone przez Ciebie. Zresztą , jest jeszcze dusotarter który jest darmowy i rozmowy z innym numerem też darmowe bez limitu, więc pewnei tym się zianteresuję

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      oczywiście, chodziło mi o to , że "tim"tego nie napisał. Chyba zgubił mnie egocentryzm i zdenerwowanie na Twoje argumentowanie na poziomie przedszkola 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Tylko to chińczyki są. Jak z jakością, trwałością, zasięgiem? W necie raczej oceniane jako kiepskie. Polecają Samsungi Duoz, ale tu znowu cena jest wysoka.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Kolec – podaj linka gdzie są wiarygodne dane nt tych telefonów

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Inny typ ale poczytaj sobie.

      http://www.mgsm.pl/katalog/myphone/6690/

      Może ktoś miał te cuda w ręku i jako praktyk się wypowie. Przyznam się, że noszenie dwóch telefonów czasem jest męczące.

      A poza tym myphone.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      poprostu tandeta zasiek to ma pod nadajnikiem pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      mam my phona polecam tym kto lubi sie wkurwiac

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      po co pisac wystarczy kliknonc na forum gsm i zobaczyc co to za tandeta .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      ja używam myphone na 2 kartach orange, orange go i drugą z włączonym multipopem… I ogolnie polecam ten telefon bo naprawde dobrze działa

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Jeżeli do dzwonienia wystarczy przełączyć się z menu między kartami, to jak wygląda odbieranie? Też trzeba się przełączać, czy telefon myPhone sam rozpozna połączenie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Zależy który kupisz model, bo rozwiązali to na dwa sposoby.

      Ja mam 8810 z tv – wybieram numer z klawiatury albo z kontaktów i naciskam przycisk ze słuchawką A lub B – zależy z której karty chce dzwonic. A jak ktos dzwoni to pojawia mi sie numer karty (1 albo 2) i wyświetla numer albo gość z kontaktów jeśli wpisany.

      Wiem, że kumpel mi mówił że w któryms innym modelu naciskasz przycisk dzwonienia i potem z opcji wybierasz z ktorej karty dzwonisz.

      A te wszystkie piotry, witki i grzesie powyzej to pewnie są z tej samej ipki i w życiu nie widzieli na oczy tych fonów – przynajmniej w moim telefonie zasięg jest duzo lepszy niz w nokii 6300, którą ma moja dziewczyna, a mieszkamy daleko od nadajnika i ona ma kłopoty z rozmowami.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Lucek – ja mam ten inny model z telewizorem (8810) i u mnie jest tak, że zależy wszystko od jakości sygnału. Czasem wszystko odbiera bardzo dobrze, czasem jedne stacje lepiej drugie gorzej. Moim zdaniem tak samo jak telewizor z anteną taką pokojową – mialem taki telewizor w internacie (bez anteny zbiorczej) i niektore programy widac było lepiej, a niektóre gorzej. Czasem wystarczyło przesunąc i pomahać anteną by było dobrze i tak jest tu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Bawiłem się tym fonem i miło mnie zaskoczył, tak jak kiedyś bałem się samsungów a obecnie jestem ich wianym fanem (super trwałość i cena jednak brak wsparcia dla java-bluetooth) to mysle ze podobnie bedzie z myphone moze sie doczekamy polskiej noki:)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Konkurent?

      Trak Electronics Polska Sp. z o.o.

      Wrocław

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ciekawe ilu klientów będzie myślało ze myPhone to, to samo co iPhone. Nazwa podobna rózni się nie wiele

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Bardzo ciekawa oferta warta skorzystania ! Bardzo fajne telefoniki na dwie karty sim. Przyglądałem się ich funkcja i robia naprawde duze wrażenie!! Do tego jeszcze w komplecie dwie karty startowe. Dla mnie super!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985
Viewing 20 reply threads
Reply To: Dwa zestawy DWUFON PLAYfresh z myPhone
Your information: