Start Forum Operatorzy VOIP Drugie życie telefonu stacjonarnego

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Każdy z nas pamięta telefony stacjonarne na krótkim kablu – na stałe przytwierdzonym do ściany. To, co jeszcze 30 lat temu było szczytem nowoczesności i nieodzownym elementem naszego codziennego życia, dziś, w dobie telefonii mobilnej, odchodzi sukcesywnie na dalszy plan. Rzeczywistość pokazuje jednak, że współczesny świat wcale nie pozbywa się ,,stacjonarek”, a jedynie wymienia je na „lepszy model”.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Drugie życie telefonu stacjonarnego

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      30 lat temu telefon byl marzniem, a nie zadnym nieodzownym elementem

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      @ e tam. Nie no bez przesady – w 1987 telefon stacjonarny był raczej standardowym wyposażeniem mieszkania (i nie mówię wcale o bogaczach).

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      „Klienci biznesowi doskonale wiedzą, że sugerując swoim kontrahentom kontakt ,,na stacjonarny” są w ich oczach bardziej wiarygodni.”

      to fakt niezaprzeczalny, ze swojej strony polecę, ofertę [url]https://www.telecube.pl/wirtualna-centrala-telefoniczna/[/url] tanio, przejrzyście i działa jak trzeba, mała firma może sobie kupić wirtualną centralę voip już za 36 złoty miesięcznie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      A co rozwiązaniami typu telefonia nomadyczna?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      @jem maniok Hahaha ja zacząłęm czytac artykuł i myślę: no jak nic jakiś artykuł sponsorowany przez Sferię, zaraz się zaczną szerzej reklamować, a tu ani słowa o nich. Aż byłem w szoku.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Słyszałem o czyś takim w sferii, ma się numer stacjonarny w komórce razem z drugim numerem. Spoko opcja.

Viewing 6 reply threads
Reply To: Drugie życie telefonu stacjonarnego
Your information: