Start Forum Rynek Rozliczenia i płatności Dni kart płatniczych są policzone

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Dni kart płatniczych są policzone

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      padnie bateria i nie masz nic…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Wg mnie karty płatnicze będą jeszcze długo funkcjonować, co najmniej jakieś 10 lat.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      gotówkę mam w zakopaną na godz. W. . natomiast kartą place bezstykowo od X Lat. Nie przekonuje mnie ani płacenie , ani aplikacje bankowe , w telegfonie . ze wzgledów bezpieczeństwa. . ale chętni się znajdą nawet na Czipa zamiast zegarka i będzie podłaczony on line do wszystkiego i z elektrodami w mózgu żeby był sterowny dla opcji żarzadzającej//

    • lesiobe
      Participant
      Liczba postów: 285

      To sekta białofioletowego gluta 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Zarówno gotówka w Polsce jaki i karty płatnicze będa jeszcze długo w uzyciu. Z rosnąca przewagą płatności kartą.
      Nie instaluję aplikacji bankowych (mogę się zalogować p. stronę banku na telefonie jak jest taka potrzeba), nie płacę telefonem, płacę kartą zbliżeniowo jest poprostu szybciej i wygodniej niż telefonem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Pieniądze będą zawsze w użyciu bo są pewniejsze, starczy awaria serwerów czy brak zasięgu, zasilania, zakłócenia i klops. Już widzę jak osoby nie potrafiące obsługiwać poprawnie nawet zwykłego telefonu płacą smartfonami a babcie sprzedające jajka czy pietruszkę na straganach czekają z terminalem na klienta.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      życzenia analityków z mchu i paproci i ich bankowych kamratów to jedno a realne życie to drugie. Karty jeszcze baaaaaardzo długo będą w powszechnym użytku. Wbrew marketingowej papce płacenie telefonem wcale nie jest wygodniejsze od płacenia niewielkim kawałkiem plastiku (choćby mini naklejki przypiętej od kluczyków od samochodu).

Viewing 7 reply threads
Reply To: Dni kart płatniczych są policzone
Your information: