Start Forum Operatorzy Internet stacjonarny Darmowy internet od Netii przez cały rok już od 45 zł/m

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      24 października wystartuje nowa jesienna oferta Netii. Wraz z nią pojawią się nowe promocje, pakiety oraz kanały telewizyjne. Telewizja Osobista Netii dostępna będzie już od 45 zł miesięcznie. W tej cenie klienci będą mogli wybrać pakiet Standard , w którym otrzymują dostęp do 101 kanałów, w tym 43 w jakości HD.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Darmowy internet od Netii przez cały rok już od 45 zł/m

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Miałem Netię, Internet nawet ok, ale telewizja ciągle klatkowała. Chociaż za tę cenę można się zastanowić

    • swen
      Member
      Liczba postów: 435

      Darmowy za który trzeba płacić ? To nie ma sensu. Ludzie totalnie zdziczeli. Jeśli ktoś ma darmowe rozmowy w ramach abonamentu to nie może mówić o darmowych. Płacisz abonament lub pakiet, więc nie masz nic darmowego tylko w ramach płatnej usługi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Darmowy ser Gouda w Lidlu już od 4,99 do końca tygodnia. Ciekawe, czemu nie ma takich reklam w spożywce, a w telekomunikacji to norma?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Ci reklamodawcy nie maja pojęcia co znaczy „za darmo” Stąd te idiotyzmy!!!!!!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      To prawda, że nieco irytujące są te określenia „za darmo”. Niemniej jednak ta promocja dość ciekawa.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Co do darmowych rozmów to macie rację, ale jak za abonament płaci się 0 zł przez rok jak tu to przez rok jest za darmo… a co do telewizji w netii to nie mam większych zastrzeżeń, mi wystarczy, że mogę tanio mieć programy filmowe..

Viewing 6 reply threads
Reply To: Darmowy internet od Netii przez cały rok już od 45 zł/m
Your information: