Start Forum Inne Telix.pl Czytaj Telix.pl i weź udział w konkursie! Do wygrania UPS ECO 500 LCD

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Wystarczy, że Jesteś zarejestrowanym Czytelnikiem i pilnie czytasz codzienne informacje na Telix.pl, to możesz wygrać UPS ECO 500 LCD lub 2 x listwa HOME, 2 x listwa OFFICE firmy EVER.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Czytaj Telix.pl i weź udział w konkursie! Do wygrania UPS ECO 500 LCD

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Powodzenia wszystkim. Ja tym razem nie biorę udziału.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Trzeba było jeszcze bardziej skomplikować zasady regulaminu.

    • wlo
      Participant
      Liczba postów: 1135

      Lepsze to niż klikanie ilości komentarzy, szczerze mówiąc. Kan pamiętasz jesen serwis gdzie za klikactwo rozdawali nagrody? Zresztą jak pamiętam to było powodem Twojego „wyjścia” z grona użytkowników tegoż 😉
      Co do sp[rzętu… Powtórzę to co mówiłem nie raz. Używam już kilkanaście lat EVER Net 1000 DPC. Miałem różne UPS-y, Bardziej markowe, mniej markowe… Ostatnio padł najmłodszy jaki mam – mały APC – w zasadzie działa jako awaryjne źródło ze stanu zimnego tylko bo nie przełącza przy zaniku napięcia w sieci. Nie nadąża w każdym razie i komputer się resetuje. Ale ten EVER jest NAJLEPSZY jakikiedykolwiek miałem. Biorąc pod uwagę pojemność akuymulatorów i moc mojego komputera, bez problemu 40-50 minut mogę pracować na zasilaniu awaryjnym.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Andrzeju, podobno uważasz że to user ma zawsze rację więc proszę ze mną nie dyskutować tylko poprawić regulamin (jest słabo czytelny). Ale zanim to zrobisz może najpierw popraw sam link do regulaminu.

      P.S. punkt 5: „5. Za rozwiązanie pytania otwartego zostaną przez Organizator, firmę EVER odjęte sekundy
      od czasu nadsyłania odpowiedzi w następujący sposób:
      a. 30 sekund dla najciekawszej odpowiedzi ” – jest śmieszny.

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Prosze zwrócić uwagę na: Nagrodę główną otrzyma pierwsza osoba, która poda poprawną odpowiedź [u] na wszystkie pytania w dniu opublikowania ostatniej odpowiedzi [/u]. Po opublikowaniu ostaniego pytania pojawi się komunikat o przysylaniu odpowiedzi. Proszę do tej pory ich nie wysyłać. Andrzej

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Dziś w jednym z newsów opublikowalismy juz ostantie pytanie. Zachęcamy do przysyałnia odpowiedzi. Andrzej

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Jak widać, zadanie okazało się nadzwyczaj trudne, dlatego, aby zachęcić do poszukiwań, publikujemy jeszcze raz wszystkie pytania i podajemy newsy, w których można szukać odpowiedzi. Andrzej

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Nadal czekamy na jednego Czytelnika z prawidlową odpowiedzią na wszystkie pytania. Wieczorem opublikujemy podsumowanie konkursu. Andrzej

Viewing 8 reply threads
Reply To: Czytaj Telix.pl i weź udział w konkursie! Do wygrania UPS ECO 500 LCD
Your information: