Start Forum Inne Telix.pl Czytaj Telix.pl i weź udział w konkursie! Do wygrania GALAXY S III

Viewing 26 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Wystarczy, że Jesteś zarejestrowanym Czytelnikiem i pilnie czytasz codzienne informacje na Telix.pl, to możesz wygrać telefon komórkowy, który otrzymał nagrodę EISA w kategorii „Best Mobile Phone 2012-2013” – Samsung GALAXY S III. Nagrody dodatkowe to dwie karty micro SD 32 GB firmy Samsung.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Czytaj Telix.pl i weź udział w konkursie! Do wygrania GALAXY S III

    • PROZAK
      Participant
      Liczba postów: 1972

      Pewnie jak zawsze zawiedzeni jak zwykle będą negować konkurs i jego zasady.

    • Petro
      Member
      Liczba postów: 911

      myślę, że duże znaczenie ma to, z jakim telefonem porównamy Samsunga Galaxy S III

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      [quote]widać mnie to ominęło, bo ja nic nie wiem. [/quote] – tak w ramach 10-lecia Telix.pl rozdaliśmy w konkursie kilkanaście telefonów komórkowych – warto do nas zaglądać :). Andrzej

    • sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

      Bardzo fajny konkurs pewnie bedzie zacieta walka

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      trochę daty chyba źle wpisane bo rok do tyłu 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o…liczbę kliknięć 🙂 Zrobilibyście na normalnych zasadach tzn. lista pytań (w tym jakieś fajne pytania wolne), później losowanie i po sprawie. Jakoś mnie formuła konkursu nie przekonuje bo widzę „drugie dno” tej „zabawy” 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Dodatkowo będzie można zdobyć max. 150 pkt za aktywność na Telix – np. przysłanie ciekawej informacji do codziennych newsów – jedna informacja 25 pkt.
      Ten punkt

      Takie pytanie, chodzi o napisanie artykułu czy wysłanie jakiegos linka czy co, bo nie bardzo rozumiem

      Druga sprawa, nie wiem czy nie warto zrezygnowac z tego punktu poniewaz warto sie skupic na odpowiadaniu na pytania a nie na zbieraniu punktow na sile

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Gdybym był zarejestrowany. To bym zgarnoł tą nagrodę. Jestem tu kilka razy dziennie i co dziennie. Ale się mówi trudno.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      gdybym nie mial s3 to z checia wzialbym udzial, powodzenia 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Mam konto na telix.pl, aglądam tu codziennie niemal z każdym newsem ale nie chce mi się logować, w dodatku za dużo roboty z szukaniem pytań i odpowiedzi. No cóż, trudno.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      chyba nie warto zachodu dla tej plastikowej mydelniczki

    • msm84
      Member
      Liczba postów: 14

      Czy ranking będzie się pojawiał codziennie? Jeśli tak, to o której godzinie?
      Dziękuję.

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      [quote]Czy ranking będzie się pojawiał codziennie? [/quote] – tego nie mogę ujawnić. 😉

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Mamy nadzieję, że po pierwszym dniu konkursu, juz jest wszystko jasne. Andrzej

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Przykro mi to pisać, ale konkurs jest chyba skierowany do bezrobotnych i wagarowiczów bo normalnie nie da się siedzieć cały dzień przed komputerem i wypatrywać pytania. Moim zdaniem, warto było by nieco zmienić sposób przeprowadzenia konkursu tak żeby nieco większa grupa ludzi miała szanse na zabawę bez konieczności uzależniania się od komputera na cały miesiąc np. poprzez ustalenie jakiegoś zakresu czasu w którym pojawiać się będą pytania. Pozdrawiam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Koledzy macie racje z konkursem, prosze zauwazy ze ciagle w pierwszej piatce sa te samy osoby ktore siedza przy komputerze od 7 rano do 23, i to sa wlasnie raczej bezrobotni albo ci ktorzy maja ferie,
      Najlepszy rozwiazaniem jest aby ustalic zakres godzin np 1-2 w ktorym beda sie pojawiac pytania, i wtedy kazdy zainteresowany bedzie przygotowany i wygra osoba ktora ma wiedze z telefoni i odpowie najszybciej a nie ta ktora siedzi non stop, sam Andrzej widzisz ze czolowa piatka jest ta sama, od razu po daniu pytania konkuroswego w ciagu 3 minut jest po 4-5 odpowidzi ciagle tych samych osob, i to jest nie fer, lepiej aby byla ustalona godzina o ktorej bedzie pytanie aby kazdy mial te same szanse i wykazal sie wiedza a nie siedzeniem przed komputerem, Mowisz Andrzej ze wczesniej nie bylo sperzeciwow, ale wczesniej nikt sie nie spodziewal ze sa osoby ktore po 15 godzin dziennie siedza na telixie i czekaja na pytanie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Mysle ze jesliby zmienic ciut regulamin i ustalic jednolita godzine to niebyło by wcale takiego odbiegniecia od regulaminu a jesli ciagle konkurs ma byc na takich zasadach to mozecie w tym momencie zakonczyc pierwszy etap konkursu, bo i tak czolowa piatka bedzie taka jak teraz, a przynajmnie chlopaki wczesniej dostana telefon za to koczowanie na telixie, a co do czytania telixa na smartfonach, nie chce mi sie wiezyc ze na tym smarfonie siedza caly dzien, trzeba rozroznic czytelnika telixa od koczownika telixa

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ale zonk, ale zonk chlopaki, caly dzien koczowania na pytanie a tu nic, he he

    • Petro
      Member
      Liczba postów: 911

      W rankingu są błędy.

    • msm84
      Member
      Liczba postów: 14

      Wydaje mi się, ze jest niescislosc w punktacji za 7 pytanie.
      3 osoby odpowiedzialy o 16:40, a jedna z nich ma wiecej punktow, niz 2 pozostale.

    • Petro
      Member
      Liczba postów: 911

      BlasterM i Bloom mają identyczne czasy, a różne punkty.

    • msm84
      Member
      Liczba postów: 14

      Witam. Bardzo proszę o poprawienie w sekcji „dodatkowe punkty” drugiego artykułu, który został przeze mnie dodany, tj. lg-google-nexus-4-osiagnela-milion-sztuk, oraz dopisanie punktów;)
      Z góry dziękuję.

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Jest mały błąd w tabelce – jogi 195, blom 90 a czasy jednakowe 🙂

    • Petro
      Member
      Liczba postów: 911

      Kiedy możemy spodziewać się podliczenia punktów z pytań konkursowych?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Kiedy możemy się spodziewać decyzji o wygranej? Czy już coś wiadomo?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139977

      Ponawiam pytanie poprzednika kiedy będzie info o wygranej ????

Viewing 26 reply threads
Reply To: Czytaj Telix.pl i weź udział w konkursie! Do wygrania GALAXY S III
Your information: