Start Forum Operatorzy VOIP Cyfrowy Polsat – świąteczne promocje internetowe z zestawami sprzętów

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Już w najbliższych dniach Cyfrowy Polsat wprowadzi świąteczne promocje w ofercie internetowej, a wśród nich wyjątkowy zestaw sprzętów do archiwizowania i dzielenia się rodzinnymi multimediami oraz domowego monitoringu już za 0 zł na start.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Cyfrowy Polsat – świąteczne promocje internetowe z zestawami sprzętów

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Cóż, chyba każdy przyzwyczajony jest do tego, że przed świętami podejmuje się ważne decyzje ;). A podpowiedź cp wydaje się całkiem konkretna. A to już nie tylko konkretne gadżety, tylko fajne urządzonka do zabawiania się multimediami. Co najmniej warto się zainteresować.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Polsat nawet w LTE daje zdecydowanie lepsze prezenty od konkurencji. Ta poprzeczka zawieszona jest wysoko i dziwi mnie, ze konkurenci nie próbują z taką oferta powalczyć.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Do tej pory nic się nie zmienia i cp ma najlepsze promocje przed świętami. Przynajmniej na internet ze sprzętem. Jeszcze trochę czasu, więc może coś się zmieni, ale jakoś nie sądzę.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Znakomita propozycja. SmartDOM to chyba najlepsza taka usługa na rynku (jedyna?), a w tej świątecznej promocji przedstawia się całkiem smakowicie. Oszczędność przy tych ofertach jest zauważalna, ja brałem pakiet SMARTDOM z TV, internetem i telefonem w połowie roku i naprawdę sporo zaoszczędziliśmy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Oferta świąteczna polsatu jest rozbudowana i można znaleźć w niej sporo interesujących pozycji – począwszy od TV na gadżetach i serwerach plików skończywszy. Liczba abo multioferty polsatu ma duże szanse na osiągnięcie zakładanej wartości 1 mln usług.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      CP w porównaniu do konkurencji ma ciekawą ofertę bo oprócz TV można dostać w przypadku smartdomu kilka innych gadżetów. NC+ daje tablet:) za 1 pln.

Viewing 6 reply threads
Reply To: Cyfrowy Polsat – świąteczne promocje internetowe z zestawami sprzętów
Your information: